Şimdi Ara

Türkiye'nin En Yaşanılası Şehri Sizce? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
15.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Giresun-Trabzon-Rize-Artvin den herhangi biri. Havası daha temiz başka bir yer yok Türkiye'de...
  • tatile gitmekle orada yaşamak çok farklı. erasmus78 dışındakiler işi "iller yarışıyor" programına dökmüşler. önce kriter çıkarmak kesinlikle mantıklı...

benim kriterlerim yaşamak demek alt yapı, lağım ve içme suyu, sosyal olanaklar, sağlık, eğlence ve üniversite kadar yaşamın bedeli olan maliye tapu emlak disiplini üzerine... maalesef... ve bu kriterlerle herhangibir şehri yaşanılası bulmuyorum. kanunun insiyatifin üzerine çıktığı, memurun amirden iş yapan seviyesine indiği, yaşarken verdiklerimin bana döndüğünü görürsem işte orası yaşanılası olacak... dijital çağın zoru ile değil gerçekten insana saygıdan dolayı yapılacak her ufak değişiklik orayı yaşanır yapar.

bu kriteri kaldırdıktan sonra köyüm köyüm şarkısı 2010larda bile kulağa güzel gelebilir... ama ne zamanki başka yerleri gördünüz o zaman gerçeğin soğuk nefesi yüzümüzü üşütür...
  • Herşeyi ile İstanbul - Kadıköy

Türkiye'nin En Yaşanılası Şehri Sizce?

• elbette güzel İZMİR
  • malatya değildir herhalde.
  • tabiiki hakkari
  • istanbul görmüş adamı ne izmir ne eskişehir keser.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10.5

Bandırma.
    http://img1.loadtr.com/b-333706-Band%C4%B1rma_liman%C4%B1.jpg

Bandırma beyaaa . 10.5 her yerde
  • Izmirde yaşanmaz ya.Havasına alışkın olmayan ölür orda. Ankara ve Istanbulda mahalle mahalle değişir yaşanacak yerler.Eskişehir çok hoşuma gidiyor son zamanlarda,Ankarada yaşıyorum ama pek mutlu değilim. Para varsa Istanbul.
  • İzmir hiçte güzel bir yer değil boşuna apaçileri toplamayın memleketime

• Memleketindir.

Ben İstanbulluyumdur. İnanın bana, ben şehir dışına çıkınca hemen özlerim İstanbul'u. "Nesini özlüyorsun?" derseniz, bir şey diyemem pek. Memleket işte.

quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]

İZMİR ÇOK KÖTÜ BİR ŞEHİR.KESİNLİKLE GELMEYİN

herkese izmiri önermeyin ya nüfus gitgide çoğalıyo sonumuz istanbula benzemez umarım.Gelmeyin buraya artık ya.Bu dediklerimden yanlış anlayanlar çıkacaktır ama kötü niyetimden söylemiyorum.İzmir TÜRKİYE nin en iyi şehridir bence.Ama artık mümkünse buraya göç olmasın.Şimdide ben övdüm ama durum böyle yani.Sonumuzun istanbula benzemesinden korkuyorum

Sırf İzmir büyüse keşke, bütün dünyada nüfus artıyor.
  • Deniz olmayan şehirde yaşanmaz
    İzmirliyim seviyorum alayına gider belediyede kendini toplarsa
  • Yok abi izmir iğrenç bir yer. sakın gidip yerleşeyim demeyin.
    İZMİR'e aşığım ve paylaşmak istemiyorum bir ton göç eden apaçi ile..
  • Bence İstanbul girdim bu batağa bir kere.
  • İstanbul..

Milyonlarca insan yanılıyor olamaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akçalı. -- 29 Haziran 2010; 1:07:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ Starbury ]

İZMİR ÇOK KÖTÜ BİR ŞEHİR.KESİNLİKLE GELMEYİN

herkese izmiri önermeyin ya nüfus gitgide çoğalıyo sonumuz istanbula benzemez umarım.Gelmeyin buraya artık ya.Bu dediklerimden yanlış anlayanlar çıkacaktır ama kötü niyetimden söylemiyorum.İzmir TÜRKİYE nin en iyi şehridir bence.Ama artık mümkünse buraya göç olmasın.Şimdide ben övdüm ama durum böyle yani.Sonumuzun istanbula benzemesinden korkuyorum

Aynen katılıyorum. Hatta mümkünse dışa göç başlasın.
  • DİYENLER OLMUŞ

ALANYA , SABAH SAATLERİ APAÇİ TEAM, GECE SAATLERİ CLUB APACİ TEAM , TÜRKÇEYİ KONUŞAMAZ İKEN RUSCAYI RAHATCA KONUŞAN , GECELERİ ALINMADIKLARI MEKANLARIN KAPISINDA KAFASI GÜZEL HATUN ARAYIŞINDAN HİÇ BIKMAYAN DAHA NELER NELER KALSIN YAŞANILASI BİR YANI YOK TATİLLİK BÖLÜMÜ AYRI TABİ

ANKARA , APACİLERİN EN COK RASTLANDIĞI İLİMİZ OLMAKLA BERABAR , MEMUR ZİHNİYETİNİN İŞ SAATİ DIŞANA HAFTAYA YILA TÜM ZAMANA YAYILDIĞI 7\24 RESMİ OLAN SURATLAR VE TAVIRLAR GÖREBİLİRSİNİZ KIZILAY , ULUS SIHHIYEDEN BAHSETMİYORUM BİLE

BENCE İKİSİNİNDE YAŞANILIR BİR YANİ YOK
  • yalovalıyım ve çok mutluyum sessiz sakin hayat pahalı değil deniz güneş yeşillik süper
  • izmir de oturuyom gelişmişlik açısından izmir sınıfta kalır. ankara izmir e göre çok gelişmiş bir yer. bartın amasra fotoğraflarda çok beğendim. doğuda da van güzel ama eski insanlarıyla güzel.
  • 30a yakın şehir gezdim, bence izmir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.