Şimdi Ara

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
11.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altyapım 50 mbps kadar destekliyor. Aradım bana şöyle fiyat sunuldu 35 mbps kadar 75.99 tl + 10 tl daha verirsem 50 mbps alacakmışım. Nerde kaldı sınırsız tek fiyat 75.99 hikaye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egitimtube -- 25 Ocak 2020; 20:1:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek'e teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeMETH_ -- 17 Şubat 2020; 15:10:40 >
  • Son 20-25 dakikadır internetim kesik. DSL linki var ama IP alamıyorum. Başka sorun yaşayan var mı? Yer: İstanbul Avrupa yakası.

Edit: Nihayet düzeldi. Toplam 30 dk civarı kesinti oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut -- 15 Şubat 2020; 12:45:10 >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hala devam ediyor mu kampanya

• Arkadaşlar bu firma sizi sadece üye olana kadar insan yerine koyar. Sonrasında bi sıkıntı yaşarsanız muattap bulamazsınız. Örneğin bu konu sahibi firma yetkilisi özel mesajları mobil üzerinden açmadan görüyor , şikayet vs yazmışsanız tınlamıyor.

(Firma yetkilisi Son giriş tarihi: 3 sa. önce Aktiflik: Şu anda forumda)

4 gün önce yazdığım mesajları görmesine rağmen ölü taklidi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeterözeR

Arkadaşlar bu firma sizi sadece üye olana kadar insan yerine koyar. Sonrasında bi sıkıntı yaşarsanız muattap bulamazsınız. Örneğin bu konu sahibi firma yetkilisi özel mesajları mobil üzerinden açmadan görüyor , şikayet vs yazmışsanız tınlamıyor.

(Firma yetkilisi Son giriş tarihi: 3 sa. önce Aktiflik: Şu anda forumda)

4 gün önce yazdığım mesajları görmesine rağmen ölü taklidi yapıyor.
    Aynen hocam. Milletten telefon numaralarını alıyor özel mesajla sonra ölü taklidi yapmaya başlıyor. Bu işin içinde başka bir iş var.
    Bu durumla ilgili ayrıca bir başlık açalım koskoca ****. Başımıza gelene bak. Bizim gibi interneti kullanabilen sosyal medyada aktif insanların başına bunlar gelebiliyorsa daha pasif kullanıcılar kim bilir neler yaşıyorlar.
    Adamlar parayı alıp arkasına yaslanıyor. Sorun çıkınca kendimizle başbaşayız.

• Bu nasıl firma arkadaş taşındığım yerde fiber alt yapı var ve turk nette fiber yokmuş iptal faxı çekildi çekilmesine rağmen iki fatura gönderdiler bide üzerine hala internet aktif gözüküyor kimseye ulaşamıyorum destek kayıtları cevapsız telefonla zaten ulaşmak imkansız son çare dumanla yada güvercinle haberleşme kaldı denemediğim

• kampanya devam ediyormu hala

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

TurkNetDestek'e teşekkürler.
    Ben teşekkür ederim. İyi günler dilerim
  • denizzz01 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef kampanyamız 2019 yıl sonuna kadar devam ediyordu. Şu an devam etmiyor. İlginiz için teşekkür ederim.
  • Merhaba, dün PM üzerinden size yazdığım mesajı buradan da paylaşmak isterim.

"Merhaba, hafta sonu yoğunluğu nedeniyle ancak yeni görebildim. 75 Mbps'e kadar paketine geçiş yapmak istediğimde açık iş emri nedeniyle hata alındı. Yerleşik operatörün onay vermesi için arkadaşlarıma bilgi verdim. Kısa süre içerisinde açık iş emri onaylanacaktır. Gelişmeleri bende takip edeceğim."
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, dün PM üzerinden size yazdığım mesajı buradan da paylaşmak isterim.

"Merhaba, hafta sonu yoğunluğu nedeniyle ancak yeni görebildim. 75 Mbps'e kadar paketine geçiş yapmak istediğimde açık iş emri nedeniyle hata alındı. Yerleşik operatörün onay vermesi için arkadaşlarıma bilgi verdim. Kısa süre içerisinde açık iş emri onaylanacaktır. Gelişmeleri bende takip edeceğim."
    Evet okudum. Kopyala yapıştır mesajlardan,ilgisiz personelden ve ufacık bir işlemi bile gerçekleştiremeyen hantal yapınızdan ötürü ilk haftamda beni yordunuz. Muhtemelen başka bir issye geçeceğim.
  • sezerbaris kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu konuda bir çok kez PM üzerinden konuştuk. Hemen hemen her gün işlemleriniz ile ilgili bilgi verdim. Ayrıca takibinide yapıyorum.

Tekrar PM üzerinden işlemleriniz ile ilgili bilgi verdim. Sorunu çözmek için elimizden geleni yapıyoruz.
  • brooklyn666 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, faturanızı ve hizmetinizi inceleyebilmemiz içinwww.turk.net/oim sayfamızdan fatura inceleme kaydı oluşturabilir misiniz?
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Merhaba, maalesef kampanyamız 2019 yıl sonuna kadar devam ediyordu. Şu an devam etmiyor. İlginiz için teşekkür ederim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bi kampanya daha bekliyoruz başkasına ücretsiz kullandıracsgimiza iki ay da biz kullanırız daha güzel olur Dh nin bir farkı olsun 😁

• Cayma bedeli indirimini ilk ay kullandım. Bu ay bu kampanyaya ait ücretsiz kullanımımda yansıdı. Gelecek ay 2.ay ücretsiz kullanımımda tanımlanacak inş. Sonrasında da geriye kalan 5 ay boyunca 10tl indirimle beraber birlikteliğimiz devam edecek inş.

Şimdiye kadar bi problem olmadı bakalım bu aydan sonra neler olacak.

Teşekkürler şimdilik.
  • İş arkadaşımın TürkNet ile ilgili yaşadığı sorunu aktarıyorum;

"Kendi adıma olan internetimi evleneceğim için şu an yaşamış olduğum baba evinden kendi evime taşımak istedim yeni evimde Fiber altyapı olup normal altyapı olmadığından dolayı TurkNet bu taşımayı yapamayacağını söyleyince ben de mevcut başvuruyu 10.01.2020 tarihinde geri çektim, ve bana bu mesajı attılar.

''değerli TurkNet'li, 30345973 numaralı iptal kaydınızı, 10.01.2020 tarihinde sizinle yaptığımız görüşme sonucunda işlemden kaldırdık. Kararınızı gözden geçirdiğiniz için tekrar teşekkür ederiz. TurkNet B001''

Tam bir ay sonra bu sefer geri çekmiş olduğum nakil kaydını görmezden gelip nakil için göndermem gereken evrakları göndermeden internetimi apar topar iptal edip portumun başkasına geçmesine neden oldular.
    Yeniden başvuru yapmak istediğimde kendi portum başkasına geçtiği için ve boşta port olmadığı için haliyle sağlayıcı fark etmeksizin yeni internet başvurusu sağlayamıyorum. 10-11 yıldır aktif olarak kullanmış olduğum internet erişimim ve portum TurkNet'in kendi iletişim sorunlarından kaynaklı kesilmiş olup portum başkasına geçmiştir. Şu an hiçbir şekilde internet erişimi sağlayamıyor ve farklı bir sağlayıcıya ile de ilerleyemiyorum. Evde üni. Sınavına hazırlanan çocuk var ve internet paketi yetiştiremiyoruz. Bu masrafı siz mi karşılayacaksınız?"

• quote:

nPerf verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti olan TurkNet’in yüksek hızlı, kotasız ve taahhütsüz internet hizmeti şimdi 31 Aralık’a kadar Donanımhaber'e özel iki ay bedava abonelik fırsatıyla sizi bekliyor. İki ay bedava internet kullanmanız için tek yapmanız gereken; internetten abone olurken dördüncü adımda aşağıda paylaşacağımız Donanımhaber kullanıcılarına özel promosyon kodunu girmek veya yine aşağıda promokodun dolu olarak geleceği linkte gerekli bilgileri doldurarak abone olmak ya da 0850 288 80 81'i arayıp kodu satış temsilcimizle paylaşmak.

KISA SÜRELİ BU FIRSATI KAÇIRMAYIN, TURKNET'İN 100 MBPS'E KADAR YÜKSEK HIZLI, KOTASIZ, TAAHHÜTSÜZ İNTERNETİNİ İKİ AY BEDAVA AVANTAJIYLA KULLANIN!

İŞTE DONANIMHABER'E ÖZEL İKİ AY BEDAVA PROMOSYON KODU: DH2AY3PK0VQJU2GK3

Yukarı da yazdığınız kampanya devam ediyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.