Şimdi Ara

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
11.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aliminati

Yıllardır bu forumdayım daha az önce gördüm 2 ay kodunu. daha öğlen gönderdim belgeleri :(
    Ara iptal et başvurunu tekrar başvur.
  • biz niye 1 ay hediye aldık, bize de 1 ay daha hediye tanımlayın!

Abone No:
    1232816

Müşteri no:
    1232816

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 3 Aralık 2019; 11:42:42 >
  • erco35coast kullanıcısına yanıt
    Merhaba, eğer sizde bu kampanyaya denk gelseydiniz size de iki ay ücretsiz hizmet verebilirdik... İsterseniz size verdiğimiz kodu kullanarak bir kaç arkadaşınızı davet edip getirdiğiniz arkadaşınız kadar ücretsiz hizmet kullanabilirsiniz
  • Belgeler ulaştı. Girişleri yapıldı. Dün arandım sesli onay alındı. Şimdide ttnete başvuru yapıldı yanıt bekleniyor. Umarım gün içerisinde geçiş sağlanır.
  • Türktelekom Alo Hizmeti iptal edildi maili geldi az önce.

İnternetle ilgili bişey gelmedi henüz. Bu normal mi?
  • Imzalı sözleşmeyi alana kadar sirinlikler....

Kabloyu modeme kadar getirmesi için size 60 TL ödeme yaptığım eleman alakasız bir yerdeki 3 cm kabloyu tutup kablo burda modemi getirin diyip gitmişti.

Bu da şey mi mesela , 2 ay bedava internet dedik ama günün kaç saati aktif pingi nedir demedik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Bize 1 ay internet tanımladınız, halbuki donanımhaber üyelerine 2 ay veriyormuşsunuz. Sırf bu yüzden üyeliğimi iptal ettiriyorum.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hizmetinizi VDSL olarak güncelledim. Kontrol edebilir misiniz?
  • Hattım 35 olarak aktif oldu sayenizde. Bugünde 75mbps olması için talepte bulundum. Hat değerlerim 80 üzerini gösteriyor çünkü. Umarım bunuda sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler.
    İşlemlerin gerçekleşmesi için bir kaç gün bekleyelim. Eğer beklenen süre içerisinde talebiniz yerine getirilmezse bana PM üzerinden tekrar ulaşın. Ben yine size yardımcı olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

İşlemlerin gerçekleşmesi için bir kaç gün bekleyelim. Eğer beklenen süre içerisinde talebiniz yerine getirilmezse bana PM üzerinden tekrar ulaşın. Ben yine size yardımcı olabilirim.
    75lik pakete geçişimin yapıldığı bilgisi geldi. Yine akşam kontrol eder duruma göre dönüş yaparım. Umarım kesinti yaşamadan sorunsuz bir bağlantı sağlarım.

Teşekkürler.
    Geçişinizi yaparak sorunun giderildiğini sizinle teyit ettik. Keyifli kullanımlar dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Geçişinizi yaparak sorunun giderildiğini sizinle teyit ettik. Keyifli kullanımlar dilerim
    Teşekkürler.
  • Sayın TurkNetDestek ekibi

ABONE NO: 1515556
    MÜŞTERİ NO: 1515556

Kampanya zamanında başvurumu yaptım. İKİ AY BEDAVA PROMOSYON KODU: DH2AY3PK0VQJU2GK3
    Başvuru sırasında yukarıdaki kampanya kodunu belirttim buna rağmen hala daha faturalandırılıyorum.

Başlangıç tarihi : 20.11.2019
    Fatura No.31299547 Tutar 10.70 TL. 01.12.2019 Tarihli faturam.
    Fatura No.33214867 Tutar 85.34 TL. 01.01.2020 Tarihli faturam.
  • Faturama baktım 1 ay bedava kampanyası 10 TL indirim yansıtılmış 2 ay bedava 20 TL yansıtılması gerekmiyor mu

• divx4mc D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilk ay kısmi ve dönem faturalarınızı son ödeme tarihinden önce ödemeniz durumunda hak kazandığınız süre boyunca fatura yansıtmayacağız.
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Faturanın tekrar incelenmesini talep ettim. İncelemeleri tamamladıktan sonra bilgi vereceğiz.
  • Kampanya devam ediyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.