Şimdi Ara

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
2
Favori
11.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, ay sonuna kadar devam ediyor. Elinizi çabuk tutun derim Ortalama olarak aktivasyon süremiz 3-6 iş günüdür. Bu sürelerle ülkemizde İSS'ler arasında en hızlısıyız
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Merhaba, siz değerleri kullanıcılarımızla birlikte her geçen gün büyümeye devam ediyoruz
  • Yurtdışı çıkışı sorununu çözecek misiniz? Tracert ilettim.
    Akşam bir şey izlenmiyor.

Bu konuda bir şey yapacak mısınız?

Oim'de evet Cogento sorunlu diye cevap aldım.
    Sonrası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Fiber alt yapı üzerinden hizmet verseniz keşke de kullanıcıniz olabilsek

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Kablolu, hiç bir program açık değil ve ağda wifi cihaz bağlı değilken yapıyorum. Birşeyler oldu birkaç haftadır bağlandı birkaç saatte bir bu hale dönüyor, birkaç saat böyle kalıyor ve bu kısır döngü şeklinde devam ediyor. Buyrun daha demin alddığım hız testi de aşağıda.

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayin ama bir sey söyleyecegim. Sizi bir kac aydir turknet konularinda vs görüyorum. Hep sikayetcisiniz ama hala kullanmaya devam ediyorsunuz. Kapatmayi neden dusunmuyorsunuz ? Tahminimce 3 5 ay bedava aldiniz ondan kapatmiyorsunuz.

• 2 sene önce eski evde mis gibi 60-70mbts hız alarak kullanıyordum. Yeni eve geçtik ve 2 sene geçmesine rağmen hala altyapı yok gözüküyor sitelerinde. Çaresiz Fiber 35mbts için dünyanın parasını bayılıyorum Superonline'ye. Hazır SO taahhütümün de bitişi yaklaşmışken az önce yine kontrol ettim yine altyapı yok Türknet'in bulunduğum yerde.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Ben de takip ediyorum. Adam kandırılmış hakkını arıyor, soruyor.

Bana da aynısı yapıldı ve ben hakkımı aldım.
    Kandırılmak sizi incitmeyebilir.

Biz nasıl sözleşmenin bize düşen kısmını yerine getiriyorsak karşıdan da bunu bekleriz.
    Bu kandırılma başkasına yapılmasın diye uğraşıyor sanırım.
    Ben de öyle yaptım.

Bir de ben bunun bedava internet yüzünden olduğunu düşünmüyorum. İftira gibi geldi tahminden çok.

Sonuçta kişi kendinden bilir.

• Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet

Türkiye’nin En Hızlı İnterneti TurkNet'ten Donanımhaber'e Özel Bir Değil, Tam İki Ay Bedava İnternet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 7 Kasım 2019; 20:33:16 >

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zekisiniz hakkaten büyük oyunu görüp bozdunuz. Hay allah... Napacağım ben şimdi?

Hani olay sizin anladığınız gibi değil deyip açıklamaya başlayacağım ama harcayacağım emeğe, enerjiye yazık, anlayacağınızı hiç sanmıyorum bu düşünce tarzıyla...
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne iftirasi ne seyi.

Turknette bende arkadas gibi 3mbps üstüne cikamadim ama 10gune kapattim gittim. Çünkü baglayan bir sey yok durmam icin sebeb yok.

• 24 Ay bedava verseniz de kullanmayacağım tek İSS'dir.
  • 2 ay bedava diyor gecsemmi acaba NetGalaksi den memnunum gerci 60 tl sinirsiz kota 35 mbit 11 aydir bu fiyata kulaniom xd

• Merhaba, evet yurtdışı çıkışları için kullanmış olduğumuz cogentco tarafında bir sorun var diyebiliriz ancak kullanıcılarımızın genelinde bu durum yaşanmıyor. Konuyu cogentco tarafına case açarak ilettik. Kontrolleri devam ediyor. Bir gelişme olursa size konu hakkında zaten bilgi vereceğiz.
  • mcrew kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilerleyen zamanlarda yollarımız umarım kesişir
  • ercanzzy kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hayır kullanamazsınız. Bu kod ile abonelik işlemlerini başlatan kullanıcılarımız iki ay ücretsiz hizmetimizden yararlanıyor. Ne yazık ki siz yararlanamıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, evet yurtdışı çıkışları için kullanmış olduğumuz cogentco tarafında bir sorun var diyebiliriz ancak kullanıcılarımızın genelinde bu durum yaşanmıyor. Konuyu cogentco tarafına case açarak ilettik. Kontrolleri devam ediyor. Bir gelişme olursa size konu hakkında zaten bilgi vereceğiz.
    Bak yetkili ne diyor =)

• Yeni abonelik yapip evde kurulum hizmeti ve modem kurulumu yapildiktan sonra internetiniz ne zaman geldi bende kurulum ekibi 2 gunde sinyal gelir dedi kaçtı gitti normal birseymi bu?

Edit: 1 gün sonra açılan arıza kaydına istinaden Telekom ekipleri geldi ve sinyal geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 9 Kasım 2019; 18:59:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.