Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.428
Cevap
120
Favori
548.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, abonelik talebinizi satış birimimize iletebilmem için isim, soyisim ve GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • lindeman kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paket fiyatlarımız sabit 99.90 TL'dir.
  • Merhaba geçen hafta Gigafiber ile ilgili sorunumu bildirmiştim. 1 haftadır türknet beni aramadı, hala dönüş yapılmadı. Karşı komşumun 1 günde aldığı hizmeti ben haftalardır alamıyorum.

• Zbartan0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu detaylı olarak müşteri numaranız ile birlikte PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Tam 1 haftadır internet ve telefon yok.

Arıza Kaydı oluşturdum.

Cevaben hattımın fibere dönüştürüldüğünü ve en kısa zamanda hizmet sağlanacağını söylediler.

Bir de anlamadığım bir sebepten telefon numaram değişti.

Eski numaram iptal oldu.

Tamam dedim değişiklik ve geçiş için onay verdim ama ne yeni telefon hattım bağlandı ne de interenete erişebiliyorum.

Sürekli olarak bekletiliyorum.

Bu neyin beklemesidir?

Telefon numaram neden gitti?

Evde internetsiz 90'lı yıllar nostaljisi yaşıyorum.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• draguthleon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?

Attım... PM de attım. Bekliyorum ama sabrımın sınırındayım.1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Kontrol ettiğimde dönüşüm işlemleri devam ediyor. Net uzmanımıza bilgi verdim. Sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.
  • Konu ile alakalı PM gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zbartan0 -- 22 Eylül 2021; 22:12:29 >
  • Bir arkadaşım VPN açmadığı sürece hiçbir siteye giremiyor. Çözümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yaşadığınız sorun için üzgünüm. Kontrol ettiğimde dönüşüm işlemleri devam ediyor. Net uzmanımıza bilgi verdim. Sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.

Hasbelkader telefonum bağlandı. Ama internetim gelmedi. Dünden beri bekliyorum. Ayrıca Uygulamada Hizmetlerim bölümünde halen eski telefon numaram görünüyor. Sanki şu an başkasının numarasını kullanıyorum. Telefon kısmı da güncellenmedi.

Beklemeye devam 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• Zbartan0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapı talebiniz proje ekiplerimize iletilmiştir. İlerleyen günlerde 0212 703 45 45 veya 0850 288 10 10 nolu hattımızdan arayarak randevu alacağız. Verilen randevu tarihinde dönüşümü yapmak için ekiplerimiz adrese gelecektir.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşınız bizden hizmet alıyorsa teknik uzmanlarımızın sorunu kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir mi?
    Merhaba, teknik uzmanlarımızdan gelen bilgide iç tesisatın kontrol edilmesi için ekiplerimize bilgi verildiği kontrol için sizinle iletişime geçileceği bilgisi verilmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.
  • quote:

Merhaba, teknik uzmanlarımızdan gelen bilgide iç tesisatın kontrol edilmesi için ekiplerimize bilgi verildiği kontrol için sizinle iletişime geçileceği bilgisi verilmiştir. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.

Tesisatta sorun olduğunu sanmıyorum. Modemin DSL ışığı yanıyor. Bağlantı var ama İnternet ışığı yanmıyor.

• Wifi 5g bağlantı hızı modemin dibinden 250 yi geçmiyor PC ve telefon.

Ethernet takıyorum bu sefer 100 ü geçmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba kolay gelsin ben milenicom 16 mbtlik adsl paketi kullaniyordum hattimi sorgulayinca 82 mbtlik paketi alabilecegim soylendi yillardir düşük hiz mağduru olduğum icin hemen sizinle iletisime gecip gecis islemlerini yaptık dün hattim aktif edildi bana adsl olarak hizmet verilmeye baslandi sizi aradim bana 24 saat icinde hiziniz articaktir falan dedi arkadas sonra kayit olusturunca bir arkadas bana şu mesaji yazdi

Ama internetin dağıtıldığı kutu evimin karsisinda dediginiz gibi uzak falan degil gelen giden bir ekipte görmedim anladigim kadarıyla benim netimi adsl portunda tutuyorlar vdsl porta gecis yaptirilmiyorum bana 82 mbit diyip maks 14 mbite razı olmam bekleniyor cok beklentiler icinde geldim firmaniza ama cok pisman oldum lütfen yardimci olur musunuz
    1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba, ekiplerimiz yarın adresinize gelerek kontrol edecektir. Kontrol sonrasında teknik uzmanlarımız size detaylı bilgi verecektir. Sorunun çözümü için elimizden geleni yapacağız.
  • PAUL WALKER kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gigafiber altyapımızda bu hızları alıyorsanız test sonuçları ile birlikte www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz? Arkadaşlarım ve ekiplerimiz kontrol ederek size bilgi verecektir.
  • Lastpunch55 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol ettiğimde yaptığımız VDSL başvuruları yerleşik operatör tarafından uzak mesafe bilgisi verilerek ret verilmiştir. Ben tekrar başvuruda bulundum. 3 iş günü içerisinde sonuçlanmış olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.