Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.428
Cevap
120
Favori
548.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu başlıkta daha önce @TurkNetDestek yetkilisi tarafından verilen bilgiye göre Türknet sadece ADSL/VDSL altyapısı üzerinden hizmet veriyor denilmişti. Bugün bir arkadaşım Türknet ile sözleşme imzalayıp ve büyük bir siteye taşınıp binaya kadar fiber + eve kadar CAT6 olarak bilinen FTTB fiber hizmeti bağlatmış. Bu yeni bir hizmet mi? Hangi altyapıyı kullanıyorsunuz (Superonline?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 14 Eylül 2021; 21:11:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kendi altyapımızı kullanarak verdiğimiz fiber hizmeti dışında 1 yıl önce yerleşik operatör altyapısı üzerinden 100 Mbps' te kadar fiber hizmeti vermeye başladık.
  • armax kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet yerleşik operatör altyapısı üzerinden verdiğimiz fiber hizmeti dahil Ipv6 atamalarını yapıyoruz. Kademeli olarak atama yapılıyor, talep üzerine işlem yapılmıyor.
  • Merhaba bu yaz başında turknet apartmanımıza fiber kablo döşedi, komşularımız da fiber internet kullanmaya başlamış ancak ben yaz boyunca evde olmadığım için bağlantı yaptıramamıştım. karşı komşum 1 gün içinde fiber kablonun dairesine verilip getirilen turkNet modemiyle birlikte kullanmaya başladığını söyledi. Online işlemlere girip aynısı için başvuru yapmayı denedim ancak bulamadım. :u anda bakır hat üzerinden hizmet almaya devam ediyorum fibere geçmek istiyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zbartan0 -- 15 Eylül 2021; 20:43:57 >
  • Merhabalar,

İst - Esenler - Davutpaşa Mah. fiber altyapı mevcut mudur?

• PieCeSs kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimizle paylaşacağım.
  • Zbartan0 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte müşteri numaranızı PM üzerinden paylaşır mısınız? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim.
  • Modemlerde UPS kullanıyorum. Binada elektrik kesintisiyle birlikte internet de gidiyor. Servis sağlayıcı olarak TT'e durumu bildiriyor musunuz, bu tür durumlarda Turknet veya TT nasıl bir aksiyon alıyor?

• Merhabalar açtığım şu konuya bakabilir misiniz?https://forum.donanimhaber.com/turknet-yalin-internet-tv-paketi--150558899

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Merhaba, santrallerde UPS'ler var. Enerjileri belirli bir süre dayanıyor tabii, eğer belirli bir sürenin üzerinde kesinti varsa santraldeki hizmet durur. Bu durumlarda da saha ekipleri kontrol ve çalışmalarını yapıyor.
    Online işlem merkezi üzerinden destek kaydı oluşturmanız durumunda net uzmanlarımız dönüş sağlayacaktır.
  • Merhaba,

Turkcell'in Fiberi geldi hemen her yere FENERBAHÇE BAĞDAT CADDESI civarına.Bizim evin önünede kurdular. Onların üzerinden sizden hizmet alabilir miyiz?. Mevcutta üyenizim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekoc -- 17 Eylül 2021; 16:58:46 >
  • bekoc kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kendi altyapımız ve yerleşik operatörün altyapısını kullanarak hizmet veriyoruz. Farklı servis sağlayıcıların altyapısını kullanmıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba,https://www.taahhutsayar.org/ üzerinden formu doldurmanız durumunda ilgili ekibimiz size arama yaparak işlemlerinizi başlatıyorlar.

burdan doldurunca hangi numaradan arıyorlar

02129900223 numara arıyor taahhütünüz bitiyor diyor sizinmi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dndd D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz numara bize ait değil. İletişim numaralarımızahttps://turk.net/iletisim üzerinden erişebilirsiniz.
  • Dün geceden beri internetim yok OİM’den arıza kaydı oluşturdum çözülmesi kaç saat sürdü hala bir gelişme yok pişman olmaya başladım gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Merhaba, destek kayıtlarının ortalama çözüm süresi 3 iş günüdür. Net uzmanı arkadaşlarım kontrollerini tamamlayarak size dönüş yapacaklardır.
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.