Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.410
Cevap
120
Favori
546.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hata edip TurkNet'e başvuru falan yapmayın!https://www.sikayetvar.com/turknet/turknet-aktif-altyapi-yalani

Cayma hakkımı hiçe saymalarına ek olarak bir de utanmadan kullanmadığım internet için 2 aylık fatura çıkarmışlar!

Bu yaptıklarının tam karşılığı nitelikli dolandırıcılık ki önümüzdeki hafta suç duyurusunda bulunacağım.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Sen ne anlatıyon hala nperf diyosun adamlar kendilerine inanmıyor nperf diyor hala. nperf mi senin müşterin burdaki müşteriler ne diyor ping sorunu var diyor ping hala en düşük ping bizde diyorsun ne anlatıyon sen ne?????

Her seferinde yok nperf yok cart yok curt bune ya 2 senedir şu ping sorununu çözmediniz gelmiş burda nperfe gör en iyi ping bizde biz en iyisiyiz neye göre kardeşşş nperfte türknet sunucunuz var santralden nperf sunucunuza pingmi atıonuz ? Yurtdışı ping 50 tamam eyvallah. ulan istanbuldan istanbuldaki sunucuya ping yine 50 ne anladım bundan ben sen önce müşterilerinin sorunlarını çöz sonra nperf iyi dedi dersin artık patladım yahuu bune böyle
  • Adsl kullanıcısıyken ttnet e etmediğim küfür kalmıyordu hala aklıma geldikçe ederim o günlerin hatırına. Önceleri 8mb sabşt hız gören netin hat desteklemiyor yalanıyla 3mb e düşürüldüğünü mü görmedim, ilk kota uygulamaları sırasında netin 1gb yerine 512kb a düşürülmediğini mi görmedim resmen rezillikti adsl kullanırken. Etrafta o reklamlarda hava atan firmaların hiç birisinin fiber altyapısı olmadığından mecbur yine fiber de ttnet e geçtim söve söve (İzmir in göbeğinde oturuyorum ttnet hariç hiç bir firmanın fiber altyapısı yok hepsi altyapı anlamında berbat haldeler) fiber geçtim geçeli ne bir sorun me bir problem yaşadım bu güne kadar 50mb sınırsız 90tl ve hattım 43mb in altına bir an bile olsa düşmüyor sürekli minimum 43mb limitiz fiber var 90tl ödüyorum. Fibere geçene kadar ttnetten açıksası böyle memnun kalacağımı kesinlikle düşünmüyordum. Tuek net falan çok araştırdım zamanında şikayet vara girin şikayet dolu muhattab yok deniliyor hız sabit değil deniliyor kısacası müşteri memnun değil. Ona çalışın biraz firma olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya abi Türknetin kendi altyapısı haricinde kullananlar hep pişmanlar onada galiba yapa deniyordu müşteri hizmetleri bile çok kötü oldugundan bahsediliyor zaten yapa altyapısı sayılı yerlerde var boşuna reklam yapıp milleti kandırmayın
  • Aynen aynen en düşük pingli internet. Kesinlinle en düşük. Loldeki pingim 13 ten birden sabit 28 e fırladı. İndirme yaparken sürekli kesilmesi de cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terracide

Aynen aynen en düşük pingli internet. Kesinlinle en düşük. Loldeki pingim 13 ten birden sabit 28 e fırladı. İndirme yaparken sürekli kesilmesi de cabası.
    Jahrein'in Ping değerleri çok düşük diyordu 1 en fazla 2

Sizin hattınızda problem arıza falan vardır müşteri hizmetlerini arayın düzeltirler?

• Ortalama hız falan bilmem de, geçmeyi düşünüyordum ama bir öğrendim ki en fazla 50 mbps alabiliyormuşum. Çok kararsız kaldım.
    Fiyatlar ıygun ama hizmet kalitesi, bölge bölge değişiyor

• erennavas kullanıcısına yanıt
    Kendisi bir yayıncı, üstelik de epey izlenen bir yayıncı olduğu için büyük ihtimalle kendisi özel bir muamele görüyordur.

Sonuçta, işin reklam kısmı da var. Jahrein bu işin reklamını yaptı isteyerek veya istemeyerek... Onun değerlerinin kötü olması demek, firmanın bir sürü kullanıcı kaybetmesi demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 12 Ekim 2019; 17:7:58 >
  • Bu firmada destek namına en ufak bir şey alamazsınız, bu yüzden geçmeyi düşünüyorsanız bir kez daha düşünün çünkü telefon üzerinden ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri yok.
  • Ping sorununu cozemiyoruz. Lol de 40 ping asagisi gelmiyor.
    Muhtemelen TTNET e geri donecegim.

• AdeLe48 A kullanıcısına yanıt
    İstanbul Anadolu da 13-16 arası alıyorum Tr sunucu için.

LoL un TR sunucusu İstanbul da, Turknet in merkezi İstanbul da haliyle ara bağlantı da öyle. TurkNet de İstanbul dan uzaklaştıkça ping artıyor.

• Teknik konular harici bir MH hattı var. Web sitesinin iletişim sayfasında 212 li numara var arayıp tuşlama yapmayın

Reklam için o kadar parayı bana verseler ping 800 olsa yine 1 derim. Zaten normal kullanıcıya verilen hizmeti vermiyorlar. Ona özel bağlantı kurmuşlar bi zahmet ping iyi olsun, hız stabil olsun.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

https://www.youtube.com/watch?v=a5P3UPl27zg&feature=youtu.be&t=1396

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 12 Ekim 2019; 18:36:42 >

• kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    Isyerimde 20 ping aliyorum ttnet de. 500m ileride Evimde de ayni altyapi var ancak ping 40 50 buluyor.
    Bakalim napicaz bu konuda

• AdeLe48 A kullanıcısına yanıt
    İş yerinizdeki dsl kullanıcı adı şifrenizi eve girip test edin. En sağlıklı karşılaştırma o olur

• InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Siannis kullanıcısına yanıt
    Forum ve Şikayetvar Başvuru yapıp Bağlantı bekleyen, İnterneti günlerdir kesik olan, Arıza kayıtları çözülmeden kapatılan dolu

Jahrein le kaç müşteri çekeceklerse artık. Fiyat avantajı için Müşteri Hizmetlerinide kaldırmışlar ama Netspeed de uygun ve Telefona bakan birileri var sonuçta

Reklam konusunda da yazılmıştı hocam işte 12 13 yaşındaki çocuklar baba bak şu adam bile bu firmayı kullanıyor biz de geçelim diyecekler. Orada da denildiği gibi başarısız bir reklam çalışması.

Şimdi bilgisi olanlar yazsın o altyapıyı oraya getirmek, o cihazı oraya koymak kaç lira. Her yayında milyarlarca para kazanan adama ne kadar reklam parası verdiler acaba? Ben bir ev parası vermişlerdir diye düşünüyorum o konuda da yazdık ama sözde yetkili cevap vermedi bize.
    Reklam tabi yapılacak ama keşke o paralara kaliteli bir çağrı merkezi kurulsaydı, kaliteli hizmete harcansaydı.

Neyse kendileri bilir biz tüketiciyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 12 Ekim 2019; 19:6:47 >
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Adam 320 download 576 upload kullanıyor. Böyle adaleti.....
  • Düzenleme şart en azından abone olduğumuz paketin 5de 1i upload verilmesi lazım vdsl ve fiber altyapıda.
    Para da çözüm olmuyor bugün 40bin lira teminat ve aylık 8bin liraya 10gbps internet bağlatabiliyorsunuz evinize Turkcellden ama bir bakıyorsunuz upload hızı 50mbps
    Hadi 1gbps bağlatayım diyorsunuz bu sefer 30 veriyorlar. Hayır nasıl bir saçmalık 1gbps indirme hızına 30mbps yükleme hızı vermek küfür gibi birşeydir. Gerçi bu interneti kim kullanır ki o paralara simetrik bağlantılar alınır.

https://www.superonline.net/kurumsal/urunler/internet/metro-ethernet-internet

• türk telekom 50mbit kullanıyordum tahütüm bitti servis arayışına girdim turknet i aradım port yok size 16mbıt olur dedi. geçen sene sözleşmem bittiğinde interneti kapattığımda ortada kalmıştım. bu sefer hiçbişey yapmadım hattım açık. turknet bana adsl portu var sadece diyor. ne yapcam? hakılar mı öpmeye mi çalışıyolar?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.