Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.428
Cevap
120
Favori
548.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ortalama 10 gün kadar sürüyor diye biliyorum.

• typer_now T kullanıcısına yanıt

Çok uzun1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

• Bugün Telekom ekipleri gelip modemi bağladılar. Ama İnternet ne zaman açılacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNet internet’e yeni katılmayı düşünen arkadaşlar ❗️

sağdan soldan kulakdan duyma yada internet te asparagas yazılıp çizilen şirketi kötüleme amaçlı yazılan yalan haberlere itibar göstermeyin lütfen, yaklaşık 1 sene önce katıldım turknete ve çok memnunum, Allah razı olsun turknetten, daha önce malum tekelci firmanın internetini kullanıyordum gerek fiyat gerek kalite çok kötüydü, alt yapıyı turknete vermelerine rağmen ben turknetten daha iyi verim aldım , daha önce 17-18 mbit hız alıyorken şimdi 88 mbit hız alıyorum,modeme gelen internet hızımı modem arayüzünden ekran görüntüsünü ekledim görebilirsiniz, taahhüt olmadığından korkmanıza gerek yok bir deneyin memnun kalmazsanız bir tıkla mail ile yada e devletten iptalini kendiniz sağlayabilirsiniz, Hoşçakalın

1 ay ücretsiz kullanım sağlamak için Davet kodu isteyen olursa yada kafanıza takılan sorular varsa seve seve cevaplarım, özelden yazabilirsiniz

kalın sağlıcakla

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• Merhabalar Çarşamba Günü Sesli Onayım Alındı Aynı Gün Evrakları Sizin Anlaşmalı Olduğunuz Kargo Şirketi Aracılığıyla Gönderdim Takip Numarasından Evrakların Cuma Günü Elinize Ulaştığını Gördüm Süreci Yakından Takip Edip En Kısa Sürede Sonlandırırsanız Sevinirim İyi Günler

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fışfış -- 27 Şubat 2021; 10:14:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thelordof kullanıcısına yanıt

2 ay kala

• haftalardır online işlem merkezine giriş yapamıyorum, şaka gibi.

adamlar "sorun yok" diyor, "ha şimdi oldu, düzeldi" diyor - diyor da diyor.

ama hiç bir şey olduğu yok, beyin tutulması resmen.

ağzınızla kuş tutsanız anca ve anca berbatların az berbatı olabilsizniz TurkNet...1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 

https://www.webtekno.com/turknet-coktu-internet-erisim-sorunu-h106709.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 27 Şubat 2021; 10:57:20 >
  • Rhollor kullanıcısına yanıt

Son 1 ay içinde daha az çıkıyordur o zaman.

• Pazartesi Mersinden Gönderdiğim Kargo Perşembe günü ellerine ulaştı ve Cuma günü Telekom ekipleri gelip kurulumu yaptı, şu an problem yok görünüyor, umarım hiç olmaz. 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!
  • Fiber mi Vdsl mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Fiber mi Vdsl mi?

Fiber.
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon süreci genel olarak 3 ila 6 iş günü sürmektedir. Bu süre içerisinde hizmeti aktif ederek SMS olarak bilgi veriyoruz.
  • berden kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aktivasyon işlemleri son aşamadadır. Hizmetinizi kontrol ederek bilgi verebilmem için iletişim bilgilerinizi PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • tatli45 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, olumlu düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • fışfış kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evraklarınız sisteme yüklenmiştir. Teyit aramasının bir an önce yapılması için ilgili birimimize bildirimde bulundum. Arkadaşlarım kısa süre içerisinde sözlü onayınızı almak için sizinle iletişime geçecektir.
  • sahafiec kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim nedeniyle üzgünüm. Size yardımcı olabilmem için müşteri numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • Merhaba,

Türknet'e başvuru yaptım evrakları göndermedim daha. Fakat benim Taahhütüm 13 Mart'ta sona eriyor. Her hangi bir cayma bedeli yansır mı? Ben yansımayacağını düşünüyorum ama benim asıl sormak istediğim işlemlerim 13 Mart'a kadar sonra erer mi? İyi günler.

• Konu başlığını görüpte geldimde. Baya bi komik geldi. Daha geçen gün sunucularınız çökmedimi sizin ? . Kullanıcılarınız bir süre bağlantı kuramadılar ?

• Arkadaşlar Türk nete geçmeyi düşünüyorsanız tekrar gözden geçirin. 4 senedir Türk Telekomla sıfır sıkıntı kullandığım hattımda Türk.nete geçince ping, jitter ve envai çeşit loss problemi ile karşılaştım. 2 gün önce arıza kaydı oluşturdum 12 saat sonra dönüş yapıldı çözüldü vs. Ancak çözülen bir şey yok. Akşamları yine aynı. Türk Telekom'a dönmekten başka çarem yok gibi. Bu şekilde sorun yaşayıp çözüme ulaşan var mı? Ping, loss'u geçtim İnternete girmiyor modemdeki İnternet ışığı bile kesiliyor

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omaTR -- 27 Şubat 2021; 23:28:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.