Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil5 Android
5 sn
12.428
Cevap
120
Favori
548.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PM BAKAR MISINIZ KAFAYI YİCEM ARTIK YA
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3uncubayezit

CMD ile komut dosyasını açarak şu komutları yazıp;
    tracert vie.valve.net
    ping vie.valve.net
    tracert 8.8.8.8
    ping 8.8.8.8
    deneyebilirsin.
    Wifi'den bu şekilde;

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkantipi -- 11 Ağustos 2020; 0:13:27 >

• Hız sorunu yaşıyorum yardımcı olurmusunuz ?
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hız testi sonucunuz ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, hız testi sonucunuz ile birliktehttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
    Merhaba, Pm ile size ulaştım gerekli bilgileri verdim.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettiğimde hattınız 100 Mbps olarak tanımlı ancak farklı bir sorun olabilir. Destek kaydınız üzerinden kontrolleri yaparak bilgi vereceğiz.
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt
    Ping değerlerin gayet iyi. Bir de denemek istersen Rainbow6 Siege in batı Avrupa serverı için dns var. Deneyebilirsin istersen:tracert xblcxplatqos-weu-9-18-2-0.cloudapp.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3uncubayezit

Ping değerlerin gayet iyi. Bir de denemek istersen Rainbow6 Siege in batı Avrupa serverı için dns var. Deneyebilirsin istersen:tracert xblcxplatqos-weu-9-18-2-0.cloudapp.net
    Eyvallah. Birde 5ghz modem almak istiyorum. Keenetic'e çok kanım ısındı ama pahalı. Birde tp'link'in var. Ne yapsam karar veremedim.
    https://www.hepsiburada.com/tp-link-vc220-f3v-ac-1200mbps-kablosuz-2-4-ve-5-ghz-dual-band-voip-4-port-lu-adsl-vdsl-modem-router-p-HBV00000PVV5I

Keentic i kullanmadım ama çok tavsiye eden gördüm ve memnun olmayan da görmedim, be 5ghz olan modem alsam onu alırdım muhtemelen. Tercih senin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar Sayfasında 85 TL 100 Mbps'ye kadar diyorlar, Bende 95 TL alıyorlar bir yanlışlık olmalı diye düşünüyorum ? Ne dersiniz ?
  • 35536572 Destek numaralı sorunum devam ediyor hızım gün geçtikçe daha çok düşüyor normalde alt yapım 80 mbps destekliyor siz gidiyosunuz Tt ye söylüyosunuz tt bana dönüş yapıp bizim hattımızda sorun yok sizde sorun diyor evimde ve binamda her şeyi yeni yaptırdım 3 ay süre geçmeyincede geçişte yapamıyorum başka bir şirkete bir müşteri hizmetleri ile muhatap olamıyorum iletişim yok bir cevap almam 1 gün sürüyor.

Kayıt olurken tabikide 75 mbps alabilirsiniz diyordunuz.Resime bakabilirsiniz.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameoflord -- 11 Ağustos 2020; 18:34:38 >

• TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Hangi modem özellikleri gerekir fiber için ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok abi zirt pirt kopmalar az once onemli bir isimiz varken gitti internet. Lanet telekoma mecbur kalicaz. Su ulkede bir seyimiz duzgun olsun. Adam 24 mb'e 100 kusur para istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. 25 temmuz tarihinde nakil talebinde bulundum. 18 gün geçti daha telekomdan arayan soran olmadı. İnternetin olmaması işimin aksamasına neden oluyor. Nakil işlemini hızlandırabilir miyiz

Turknet destek kayıt no 35270781

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar kolay gelsin,

Son zamanlarda bağlantıda aşırı dengesizlikler yaşıyorum. Hat 79-80 Mbps'a kadar destekliyor ve bende hemen hemen 73-76 Mbps arası hız alıyorum ancak belirli aralıklarla internete erişimmi gidiyor gibi oluyor ve geri geliyor bu süreçte hiçbir siteye giremiyorum. Özellikle online oyunlarda ciddi manada sıkıntı yaratıyor ki sizlerde bizim gibi oyuncusunuz halimizden anlarsınız diye tahmin ediyorum. Asus Dsl Ac51 modem kullanıyorum tüm güncellemeleri yapılı daha önce böyle sıkıntı yaşamıyordum son kopma olaylarından sonra yaşamaya başladım pek gerek görmedim yazmaya ama neden böyle oluyor bilmiyorum çok güzel, stabil bir bağlantım vardı ve bu durumları hiç yaşamıyordum genel bir durum mu var yoksa sistemsel çalışma, bakım anlarınamı denk geliyoruz ? özellikle gece oluyor bu durum ve modemi kapatıp açmadan düzelmiyor sebebi nedir merak ettim.
  • divx4mc D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, paketinizi ve faturanızı kontrol edebilmemiz içinhttps://turk.net/online-islemler üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz?
  • nameoflord kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arızanızla ilgili teknik ekibimizin kontrolleri devam ediyor. Gelişme olması durumunda size bilgi vereceğiz.
    Merhaba, hattınızda yaşadığınız sorunu konrol edebilmemiz içinhttps://turk.net/online-islemler üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz?
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, nakil işlemleriniz için ilgili ekibimize bilgi verdim. Kontrol ederek size dönüş sağlayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.