Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.432
Cevap
120
Favori
548.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün 150 kez koptu. Destek arkadaşa pm’den yazdım destek kaydı açtım yok düzelmiyor. Ya illa küfür mü edelim beddua mı okuyalım anlamıyorum ki.

Edit: bravo. Hızı düşürmekle çözüm buldunuz. 40’dan 25’e düştü. Ama yine kopmalar devam ediyor. Bir kişi de yardım falan da etmiyor. Türknet pişmanlıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 8 Ağustos 2020; 19:15:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiye etmiyorum -1
  • Arkadaslar bende 75mb'e gectim. Ping degerleri icin nereyi deneyeyim? Fifa mobile oynuyorum ama onun server bilgilerini bulamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türknet le kendi modemini kullanabiliyor musunuz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zied217 kullanıcısına yanıt
    Kullanabilirsiniz. Kullanıcı adi şifre kisminin yanında diğer sağlayıcı diye bir seçenek vardir. Turknet kullanıcı adi şifresini buraya giriyorsunuz

• AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Yeni kurulum için tavsiye ediyor musunuz ? Fiber altıyapı mevcuttur

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol ettiğimde hattınız şu anda 17 saat 57 dakika online olarak görünüyor. Hız profilinizde yaşadığınız sorunun kontrol edilmesi için 35533927 numaralı kayıt ile ekiplere ilettim. Kontrolleri tamamlayarak bilgi vereceğiz.
  • devocator kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşamış olduğunuz sorunu iletebilirseniz size yardımcı olmak isterim.
    Merhaba, modeminizde bir sorun yoksa kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, sıfırdan yeni abonelik başlatılacaksa kurulum ücreti alınıyor ama geçiş işlemi yapacaksanız kurulum ücreti alınmıyor. Modem ücreti taksitli almak isterseniz 408 TL' dir.
    modem 408 tl mi pardon
    Ben 1 yildir kullaniyorum hiç bir sorun yasamadim. Hizim 35 mbit 33-34 arasi hiz aliyorum ve memnunum. Durum biraz da santrale olan mesafenizle alakalı. Ben çok yakinim 50 metre kadar. Altyapı türk telekom olduğu için bir sorun da yaşamadım. Turknet fiber altyapıya sadece kendi altyapisi varsa hizmet veriyor bildiğim kadariyla. Yani baska saglayicinin altyapısı ni fiberde kullanmiyor diye biliyorum. Yalnis biliyorsam duzeltilsin lütfen. Özetle telekom altyapisi eski bakır kablo sistemi olduğu halde 35 mbit sorunsuz kullanıyorum. Herkes şikayetçi olacak deil bende memnuniyetimi belirtiyorum. Son karar sizin

• hala sakın abone olmayın diye konu açanlar var?...
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet eğer taksitli almak isterseniz ücreti 408 TL' dir.
  • AfterLife61 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, güzel düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Keyifli kullanımlar dilerim
  • İki gündür inanilmaz bir ping sorunu yaşıyorum. Oyunlar oynanmaz hale geldi. Bir kac hafta önce de olmustu destek açmıştım düzelmişti. Yine açtım bu sefer sallamadılar. Umarim bezdirmeden cozerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkantipi V kullanıcısına yanıt
    CMD ile komut dosyasını açarak şu komutları yazıp;
    tracert vie.valve.net
    ping vie.valve.net
    tracert 8.8.8.8
    ping 8.8.8.8
    deneyebilirsin.

• peki modemi dışarıdan biz alsak
    hangi özelliklere sahip olması gerekiyor
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Alacağınız pakete göre ADSL ya da VDSL uyumlu olması yeterli. Dilerseniz hem ADSL hemde VDSL uyumlu bir modemde olabilir.
  • 35536572 Numaralı destek talebine bakarsanız idda ettiğniz 75 mbps hızı almak için başvurdum ve hızı alamadım 35mbps görüyorum en fazla destek talebi oluşturdum ve bugün Türk telekom ekibi beni aradı ve dedi ki binan dış alanından sorumluyuz diğer alanlarla ilgilenmeyiz problem iç hat problemi diyor ve internetten iç hat sorunu yazar yazmaz binlerce şikayet çıkıyor müşteri hizmetleriyle irtibatım online olarak 1 gün 1 gün sürüyor lütfen yardım edin.

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nameoflord -- 10 Ağustos 2020; 15:8:9 >

• nameoflord kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sorununuz devam ettiği için saha ekiplerine tekrardan arızanızı ilettik. Ekiplerden bilgi alarak gelişmeleri paylaşacağız.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.