Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.360
Cevap
117
Favori
541.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol edebilmem için GSM numaranızı PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • Arkadaşlar türknete sakın başvurmayın. Forumdaki destek elemanı da yalancının teki. Hiçbir konuda yardımcı olmayıp üzerine sizi sadece oyalıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • relling R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunun çözümü için elimden geleni yaptım. Ancak buna rağmen PM üzerinden şahsıma hakaret ettiğinizi görüyorum. www.turk.net/oim sayfamızdan kaydınızın takibini yapabilir ve talebinizi teknik uzmanımıza iletebilirsiniz.
  • Sevgili yalancı destek elemanı acaba sana niye hakaret ettim? Beni 10 gün yalan konuşarak oyaladığın için olabilir mi? Bugün sizi arayıp teknik ekibimiz evinize gelecek dediğinizden 1 saat sonra yine Türk Telekom’a aynı başvuruyu yapıp teknik ekibiniz evime gelmediği için olabilir mi? Beni 10 gün yalanlarla oyalarsanız hakettiğiniz lafları yersiniz bu kadar basit.

• kurulum ücreti alıyor musunuz
    ve de modem ücretleri nelerdir
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Kurulum ücreti alıyorlar ama kurulum yapmıyorlar kardeşim. Yeni konu açtım yaşattıkları tecrübeyi okuyarak başvurmaktan vazgeçmen senin için en iyi şey olur. Şans eseri düzgün bir şekilde kurulum yaparlarsa ilerde muhakkak problem yaşayacaksın. Forumdaki konulara azıcık göz atman yeterli. Kurulum elemanı kurulum yapmıyor kabloya gözle bakıyor kablo sağlam diyip kendisi yapması gereken ankastre bağlantısını da Türk Telekom görevlisine yalvararak yaptırmak zorunda kalıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

Kurulum ücreti alıyorlar ama kurulum yapmıyorlar kardeşim. Yeni konu açtım yaşattıkları tecrübeyi okuyarak başvurmaktan vazgeçmen senin için en iyi şey olur. Şans eseri düzgün bir şekilde kurulum yaparlarsa ilerde muhakkak problem yaşayacaksın. Forumdaki konulara azıcık göz atman yeterli. Kurulum elemanı kurulum yapmıyor kabloya gözle bakıyor kablo sağlam diyip kendisi yapması gereken ankastre bağlantısını da Türk Telekom görevlisine yalvararak yaptırmak zorunda kalıyorsun.
    anladım
    netspeed de problemli
    nereden alıcaz bu internet hizmetini
    Türk Telekom’un 12 ay taahhütlü 50 mbps 116 tl kampanyası var ben ona geçeceğim. 16 gün türknetin kurulum yapmasını bekledim. Sorunsuz olması açısından Türk Telekom’a geçiyorum.
    Sorunsuz internet kullanmak istiyorsan Kablonet ten başka internet kullanmaman gerek. Ama onunda altyapısı her yerde yok.

Gibirnet diye bi firma var yeni olduklarından dolayı ekstra dikkat edeceklerdir. Türknet zaten kesinlikle kullanma. Ama uzun vadede onunla da sıkıntı yaşayacaksındır.

• quote:

Orijinalden alıntı: relling

Türk Telekom’un 12 ay taahhütlü 50 mbps 116 tl kampanyası var ben ona geçeceğim. 16 gün türknetin kurulum yapmasını bekledim. Sorunsuz olması açısından Türk Telekom’a geçiyorum.
    Sorunsuz internet kullanmak istiyorsan Kablonet ten başka internet kullanmaman gerek. Ama onunda altyapısı her yerde yok.

Gibirnet diye bi firma var yeni olduklarından dolayı ekstra dikkat edeceklerdir. Türknet zaten kesinlikle kullanma. Ama uzun vadede onunla da sıkıntı yaşayacaksındır.
    teşekkürler bilgi için
    hali hazırda kabolonet kullanıyordum
    ama b.çekmeceye taşınacağım için iptal ettirmek durumundayım
    ttnet pahalı ayrıca upload larda düşük galiba

ben ağırlıklı olarak yayıncılık için kullanacağım

ayurca ben ttneti 125 tl olarak gördüm 50 mbps bir de ilk 3 ay bedavaydı galiba
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    bak mesela şuan 480p de bile film izleyemiyorum. resmen fiyasko
    Evet yanlış yazmışım hocam 125. Upload hızı değişmez büyük ihtimalle. Türknet te 35 mbpsye kadar 3 veriyor üstüne 6 mbps upload veriyor. Eğer illa Türknet alacaksanız yapmanız gerekenleri yazayım.
    1-) etiketleme işlemi gerçekleşene kadar destek ekiplerini rahatsız edin.
    2-) kurulum görevlisi etiketlemeden önce gelmeye kalkarsa Sakın eve almayın kovun.
    3-) kurulum görevlisi geldiğinde dsl sinyali görmeden ve speedtest yaptırmadan kesinlikle evrakları teslim etmeyin. Baktınız internette sıkıntı var teslim etmezsiniz evrakları. Diğer türlü kesinlikle sorun yaşarsınız kurulum aşamasında. Zaten şikayetvar a bakarsanız kurulum yapılan ama dsl sinyali olmayan bi sürü kullanıcı mevcut. Adamlar adeta problem makinası. Adamın biri 1 aydır sinyal bekliyormuş.

• Yalnız bu iş böyle olmaz. 2020 yılındayız, internet oksijen gibi su gibi bir şey artık.

Ocak ayında turknete geçtim temmuz sonuna kadar en ufak sorun yaşamadan, fiyat/hız olarak memnuniyet verici bir performans gösterdi. Ancak 2 haftadır internetimde durduk yere kopmalar yaşıyorum. Bir kaç kez online destekten arıza kaydı açtım ilk 4 gün cevap bile verilmedi (otomatik cevap hariç, o da küfür gibi bir şey ya neyse) günler sonra arandım bugün ve İnternetimin artık pek sık kopmadığı söylendi, peki dedim, 3 saat sonra İnternetim yine iki kere (benim denk geldiğim) koptu. Akşam üzeri ise temelli gitti ve şu an internet hiç yok. Hayır dağ başında değil, İstanbul'un belki de en merkezi yeri Mecidiyeköy'deyim.

10,5 sene 3 farklı adreste dsmart kullandım bağlantım sadece 2 kere koptu, anında aradım müşteri hizmetlerini telefonda kanlı canlı bi görüşmede sahada bir problem olduğunu öğrendim ve sorun yarım gün içinde çözüldü ve tekrarlanmadı. Evet düşük hız yüksek fiyat ama sorun yaşayınca alo diyorsunuz ve sorununuz çözülüyor. Bu devirde İnternet koptuğunda, internet üzerinden sorununuzu bildirmeniz isteniyor ve otomatik cevap ile ilgileneceğiz sorununuz 48 saat içinde çözülecek deniyor. Şaka mı?
    Valla pişman olmak üzereyim ve maksimum 1 hafta sonra sorunsuz bir internete kavuşmazsam başka sağlayıcıya geçmek durumunda kalacağım. Böyle hizmet olmaz!

• Komik olan nedir?

Söylediklerimin hepsini tek tek ispat edebilirim. Ocak 2020 de turknet e geçtim ve 2 haftadır kopmalar yaşıyorum. Arıza kayıtları mevcut ki Turknet kopma yaşadığımı kabul ediyor zaten hatta onların deyimiyle çok sık. Bağlantısı kopunca anında müşteri hizmetlerine ulaşabilen var mı turknet kullanıcısı?

Dsmartı ise 2009 temmuzdan beri kullanıyordum, o zamanlar ismi smile adsl idi. O kadar memnun olmasam 2020 ocak ayına kadar kullanmazdım heralde!

Günlerdir ne telefon hattım düzeldi ne de internetim hiç biri çalışmıyor 34 mpbs üzerinden para alıyorsunuz 100 mpbs hız vaat ediyorsunuz ama 3 mpbs hız veriyorsunuz internet olursa tabiki kaç defa destek talebi açtım 36 saatte sorun çözülecek dediniz ama çözülen hiç bir şey yok yıllardır türk.net le çalışıyorum artık nefret ettim pazartesi yeni bir servis sağlayıcıya geçiş yapacağım hiç bir soruna çözüm bulmuyorsunuz. 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İnsanlara 100 mpbs hız diyorsunuz bana 2 mpbs hız bile veremiyorsunuz defalarca size yazmama rağmen düzelen bir şey yok kendi cep telefonu internetimizi kullanmak zorunda kalıyoruz 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Daha önce 20 mbps hız alabilirken YAPA ya geçirdikleri günden beri 28.07.2020 den beri hız 2 mbps civarında oldu telefon hattı hiç çalışmaz oldu internet sürekli gelip gidiyor nalet olsun başka bir servis sağlayıcıya geçiş yapacağım ve defalarca yazmama rağmen hiç bir şey yapmıyorlar. Ve fatura kesmeye geldimi aynı faturayı kesip gönderecekler . 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• aroyli A kullanıcısına yanıt
    Bizim internet çalışırsa aldığınız hız 2 mbps nalet olsun türk.net e defalarca yazdım ama sorunumu düzeltmediler . 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

• ilhami74 İ kullanıcısına yanıt
    İptal edip geçin hocam. Herhangi bir sorunda konuşmak harici hiçbir şekilde yardım etmiyorlar. Sadece konuşup sizi oyalıyorlar. Küfür yemek için özel çaba sarfediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.