Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: winmaster , winmaster Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.413
Cevap
120
Favori
546.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mulina

Sitenizden yaptığım bir çok alan sorgulamasında, '' altyapınızda fiber vardır maalesef hizmet veremiyoruz '' diye ibare düşüyorsunuz. ben VDSL kullanıyorum TT bana bunun çok kısa mesafeden fiber santral ile bakır kablo ile verilen yüksek internet olduğunu söylüyor. Buna göre altyapınız çok küçük bir alanı kapsıyor. Veya TT nin saha dolaplarına anlamsız bir şekilde yaklaşamadığınızı ve hizmet veremediğinizi görüyorum. Peki diğer alt ISS ler bana bağlantı verebilirken siz neden veremiyorsunuz ? O zaman böyle anlamsız bir reklamın ne anlamı var ? Ne zaman TT ile kavga etseniz yumruğunu masaya vursa bir şey yapamıyorsunuz. Biz de başarısız bağlantılar yüzünden anlamsız faturalar ödemek zorunda kalıyoruz ve ayrılıyoruz.Ortada müşteriyi mağdur eden anlamsız bir rekabet ortamı var. Bence daha alacak çok yolunuz var yaptığınız işe bir şey diyemem. Bir çok adres sorgulaması denedim hep aynı hizmet veremiyoruz hikayesi. Fiberden veremiyorsanız hangi şaibeli bağlantıyı vaad ediyorsunuz o zaman. Ben size güvenmem.
    bir kaç gün önce aynı sorunla karşılaştım. tam türktelekomdan turknet e geçiş başvurusundan önce yaptığım sorguda aynı cevabı verdi "altyapınızda fiber vardır maalesef hizmet veremiyoruz" diye. halbuki ben de vdsl kullanıyorum ve binada fiber yok. turktelekomun kendi sitesinden sorgulama yaptığında onun da hata verdiğini ve "sorguladığınız adreste hizmet yoktur" gibi bir mesaj verdiğini gördüm. halbuki halen kullanmakta olduğum bir 35mb lik paketim vardı ve daha önce yaptığım sorgulamalarda 85mb e kadar hız görünüyordu adresimde.

muhtemelen bu sorgulamayı turknet de turktelekom altyapısı üstünden yapıyor ve turktelekomun sisteminde bir arıza olunca saçma cevaplar veriyor sorgu ekranı. nitekim bir kaç gün sonra sorguladığımda düzelmişti ve taşıma başvurusunu sorunsuz yapıp sonuçlandırdım. bu arada turktelekom ve turknetin sistemleri hata verirken millenicom sitesinden yaptığım sorgu da sorunsuzdu.

• suan bende de ayni problem var.
    yeni tasinacagim adresi turknetten sorguladigimda fiber var hizmet veremiyoruz diyor.
    etrafi binayi inceledigimda her yol vdsl oldugunu gosteriyor.
    dslam kabinleri vdsl olmuyor mu?
    binanin girisinde normal telefon kutusu var fibere ait hic bir iz yok.
    netspeed ve millenicom aradigimda da altyapiniz vdsl dedi.
    ama turknetin altyapi sorgulamasi israrla fiber diyor.
    farkli 3 5 sokak denedim fiber cikiyor diger sokaklar vdsl.
    usenmeden gidip baktim yazanla hic alakasi yok..
    dslam kabininden gelen kablo binaya kadar geliyor oradan telefon kutusuna bildigimiz standart kutu sonra dairelere dagiliyor.
    bende nakil yapacagim bakalim ne gibi maceralar bizi bekliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • q9a2 Q kullanıcısına yanıt
    Diğerlerine taşı o zaman kasmaya değmez. Makil için uğraşsan bir ton saçma salak şeylerle uğraşıcan. Kullanamadığın günlerin faturası hesaplanıcakta faturadan düşecek falan filan çok uzun iş. Milenicom ya da netspeed varsa düşünme geç gitsin. Babamızın oğlu değil ya
  • Ben vodafone fibermax kullanıyorum 1000 mb hız alıyorum ayda 400 tl veriyorum arkadaşlar.
    1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkwood0 kullanıcısına yanıt
    orasi oyle fakat turknetten cok memnunum.
    fiber altyapi var muhabbeti port kaynakli sorunmus cozmeye calisacaz artik.
    yav birde canli destekte yok adam akilli konusup irtibat kurabilecegimiz, destek kaydi acip soru soruyoruz 2 gun sonra cevap gelior

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: q9a2

orasi oyle fakat turknetten cok memnunum.
    fiber altyapi var muhabbeti port kaynakli sorunmus cozmeye calisacaz artik.
    yav birde canli destekte yok adam akilli konusup irtibat kurabilecegimiz, destek kaydi acip soru soruyoruz 2 gun sonra cevap gelior
    Çözülmesi zor hocam çünkü karşımızda muhatap yok, çözmek için de bir çaba gösterilmiyor. Anca otomatik mesajlar sürekli bilgilendirme mailleri
  • 1-Taahhut varsa bitiminin ertesi günü mü tasima işlemini yapmalı
    2-Yalin kullaniyorsak telefon hizmetinin aktif olması icin kurulum gerekiyor mu
    3-Telefon istemezsek yalın kullanabiliyor muyuz
    3-Taşıma işlemi kaç günde tamamlanıp kullanmaya başlıyabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 22 Ekim 2019; 12:26:22 >
  • dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    Eğer hala geçiş yapmayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayhanb53 kullanıcısına yanıt
    Geçiş işlemini hemen yapsanız bile olur. Son ay olduğu için cayma bedeli yansımaz. Eğer düşünürseniz yardımcı olabilirim.

• Benim bulunduğum semtte fiber vs olmwdigindan sadece adsl var buda Max 8mb destekliyor
    Alamayacağım hıza para vermek istemiyorum oyuzden netspeed deki 8mb hız ayda 58 TL olan tarifeye geçeceğim gibi gorunuyor

• Merhaba . Turknet ekipleri eve gelirken randevuyu haftasonuna verebiliyorlR mi yada hattaici aksam saati icin

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhabalar, yoğunluktan dolayı mesajınız gözümden kaçmış olabilir. Bunun için sizden özür dilerim. Tüm mesajları yanıtsız bırakmamaya çalışıyorum. İsterseniz bana bu konuyu PM üzerinden daha detaylı bir şekilde müşteri numaranızla birlikte iletin. Ben gerekli kontrollerimi yapıp size yardımcı olmaya çalışayım.
    Cuma akşamı bu mesajınıza istinaden PM gönderdim. Ancak 3 gün geçmesine ve forumda online olarak gözükmenize rağmen mesajı halen okumadığınız gözüküyor.
  • dreambox271980 kullanıcısına yanıt
    Taaahhüt yoksa o da düşünülebilir tabiki. Türknet den sorgulama yaptınız mı. O kaç verebiliyor

• akyuzmk A kullanıcısına yanıt
    İlkinde cevaplamadıysa bir daha cevaplamaz hocam :)
  • Yıl olmuş 2020 elin gavuru MARS'a yolculuk yapmayı planlıyor bizimkiler gelmiş dünyanın en pahalı internetini ping az diye dillendire ballandıra anlatıyorsunuz. Upload hızınız kaç bakayım onu söyleyin ? 4 mb hız mı olur kaplumbağa mısınız siz ?
    Yazık . Yaşanmaz bir ülke olduk...
  • Turkent tede aynı Max 8mb hız alabilirsiniz çıkıyor sorgulamada
  • Turknette oyun modu gibi birsey varmis sanirim ping degerini dusuruyormus. Nasil geciliyor ona?

• en düşük ping mi ?

ya bırakın bu ayakları da adam gibi verdiğiniz vaatleri tutun önce

sabit kalacak dediğiniz fiyatları yükseltiyorsunuz

download hızlarınız rezalet

ping deseniz en yükseği sizde

TT altyapısını kullanırsınız onunla da hava atarsınız

müşteri hizmetleri desen 0

dertsiz başına dert isteyen buyursun abone olsun
  • hp_anka H kullanıcısına yanıt
    Taahhüt bitmeden tasirsak ceza çıkarsa odeyecekmisin. Taahhüt yapmışız, cikarsın yapıştırır cezayı , 25 günlük son fatura keser sonra uğraş dur, ne gerek var. 1 aylik ücretsiz kullanmak için insanları yanlış yonlendirmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 22 Ekim 2019; 12:11:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RagnarL888

Turknette oyun modu gibi birsey varmis sanirim ping degerini dusuruyormus. Nasil geciliyor ona?
    TurkNet Online İşlemler sitesinden talep açarak isteğinizi iletin. Geri dönüş yaparlar. TurkNet'in oyun modu bana antivirüslerin oyun modunu hatırlatıyor. Snake oil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 22 Ekim 2019; 19:49:3 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.