Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TÜRKİYE'NİN EN HIZLI, EN DÜŞÜK PING DEĞERLİ İNTERNETİ TURKNET AYDA SADECE 75,99 TL'YE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
162
Cevap
3
Favori
10.808
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> TÜRKİYE'NİN EN HIZLI, EN DÜŞÜK PING DEĞERLİ İNTERNETİ TURKNET AYDA SADECE 75,99 TL'YE!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    187 Mesaj
    Türksat Kablonet varken, TurkNet çingene işi kalıyor (Değerler kullanım yapıldığı esnada alındı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 15 Ekim 2019; 17:1:55 >
    |
    |
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    Uzun süredir TürkNet liyim 100 Mbps hattım var dah önceleri 80-90 görüyorken 6 aydır 10 mbps yi geçmiyor yapılan itlikten başka bir şey değil.
    |
    |
    Turknet kullanan arkadşlar bir sorum olcak. Fatura son edeme günü 3-5 gun geçti turknet hemen kapatıyor mu interneti. Ben ttnet te yeri geliyor iki fturayi birden ödüyorum yani son odeme tarihi gecsede kapatmiyor bir donem daha idare ediyor lar. Turknet kapama acma bedeli almak icin hemen kapatiyormu günü 1 gun gecen faturayi bunu merak ediyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    85-100Mbps olan baglantim son 3 gundur 30Mbps yi gecmiyor .Destek kaydi actim umarim bir cozume kavusur , benim anlamadigim durduk yere neden boyle bir sorun yasaniyor? SOL Fiberi 2 yildan uzun sure kullandim hic bir problem yasamadim.
    |
    |

eski servis saglayicimda csgoyu 5 ping ile oynuyordum. degistirince 30 40lara yukseldi bazen 13-15e dusuyor ama tek hane gormedim ne yalan diyim.
    |
    |
    Hayatımın en büyük pişmanlıklarından biridir TÜRKNET alırken bağlatmam sorun oldu memlekete giderken dondurdum döndüm yine sorun şu anda internet yok muhatap yok nasıl olsun insanın telefona çıkmaya yüzü olur devamlı eposta atıp duruyorlar şöyle ilgileniyoruz böyle ilgileniyoruz Allah'ları var o konuda üstüne tanımam iyi eposta gönderiyorlar.ayın 16'sı oldu belliki 1 ekim'de açılması gereken 6 aylık dondurma süresinin sonunda internet bağlanamadı en iyi ihtimalle 20'si gibi düşünelim kalan 10 gün için benden 76 tl net parası istemiş olacaklar şimdiden fatura eposta'sı geldi.adalet mi bu şimdi eyyy yetkili kardeş
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.