Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.438
Cevap
120
Favori
548.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, hizmetinizde yaşamış olduğunuz sorunları kontrol ederek size yardımcı olmak isteriz.https://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek dönüş sağlayalım.
  • lbyibo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Küçükçekmece' de genel bir kesinti yaşamadık. Sorununuz devam ediyor mu?
  • 24 saati geçti hala internetim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hız testi yapmaya bile internetim yetmiyor nerdeyse. Anladık insanlar evinde ve yoğunluk var ama biz internet kullanamayacak mıyız? Ne diye fatura ödüyoruz?

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Aa, tek değilmişim.https://forum.donanimhaber.com/turknet-sayesinde-2005-yilina-geri-dondum--142630392
  • hiçlikteçürüyorum H kullanıcısına yanıt
    İnsanlar evde diye 50 mbps hız 40 olur 30 olur 1 mbps ne ya? Cidden nasıl bir hizmet anlam veremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nirvana08

İnsanlar evde diye 50 mbps hız 40 olur 30 olur 1 mbps ne ya? Cidden nasıl bir hizmet anlam veremiyorum
    1 mbps ile mail bile okunmuyor. Bu hafta içinde sorunumu çözmezlerse paraya kıyıp SOL VDSL'e geçeceğim.
  • hiçlikteçürüyorum H kullanıcısına yanıt
    Valla isterse çözsünler Millenicom pahalı diye geçiş yapmıştım hayatımın hatasını yapmışım bir numaraydı millenni. Hız düşmüyordu kolay kolay çağrı merkezi falan vardı en azından, geri milenni ye geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirvana08 -- 30 Mart 2020; 14:59:7 >
  • lbyibo kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an genel bir sorun bulunmuyor. Sorun devam ediyorsawww.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
    Merhaba, arkadaşlarımın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan performans sorunu statüsünde kayıt oluşturabilir misiniz?
  • türknetcim 8. günüm hala bekliyorum dm yazdım fakat cevap vermediniz twitter yazdım sonuç yok destek kaydı 8 gündür açık nezaman müsaitsiniz :)
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Oluşturdum ancak düzelip düzelip düşüyor tekrar hız. Muhtemelen şu an sorun görmüyorum diyeceksiniz

Evet destek kaydı oluşturdum herhangi bir sorununuz yok diyor, demek ki arada internet var görünse de bağlantı olmaması bir sorun değil ben onlardan hada mı iyi bileceğim. :))
  • Geçtiğim günden bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım...

1 PC 2 Notebook 2 Tablet 3 Cep 2 TV 2 Enigma2 Setbox aktif olarak kullanılıyor...

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!
  • hsynolmz H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, arkadaşlarım 85.99 TL'lik pakete geçişinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirecektir. Arıza yaşamanız üzerine iş emri ile ekiplere iletilmişti. Açık iş emri olması nedeniyle açık iş emri olduğundan dolayı paket değişikliği yapılamıyordu. Şu an sorunu giderdik. Bu nedenle işlemleriniz uzamıştır.
    Merhaba, arkadaşlarım oluşturduğunuz kayıt üzerine gerekli kontrolleri yaparak size bilgi verecektir.
  • Musty28 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kontrol edebilmem için açtığınız destek kaydını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • mngb kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
    ben zaten işleminizi yapınca geçiş yaparmısınız diye 20 kere söyledim türknetcim bugün 9. günüm arkadaşımda türknetli onun işlemi 2 saatte yapıldı ben 9 gündür bekliyorum bu nası saçma bir iş 75 mbit bağlatın diye defalarca söyleleme rağmen 35 verildi
  • Sn. Turknet;
    İşyerimde hazırda superonline kullanabiliyorum ve max aldığım hız 12mbit.
    Altyapı sorgulama dediğimde adresimi tam olarak girdiğimde;
    35 mbit alacağımı söylüyor.
    Şaşma olur mu?
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.