Şimdi Ara

1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.360
Cevap
117
Favori
541.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
69 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya artık kaç hafta da kurıyorsanız kurun gelin kurtarın beni şu a koyduğumun tt'sinden. Sinirden başım ağrıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abone olma sayfasında müşteri no yazıyor tt'nrt vermiyor o numarayı nasıl üye olucaz size bu a koyduğumun tt'sinden kurtulmak için

• Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    Sorun abone yapmakta değil ki hocam sonrasında çıkıyor. Yaşayarak göreceksiniz, ttnet iyiymiş yine diyeceksiniz benden söylemesi.

quote:

Abone olma sayfasında müşteri no yazıyor tt'nrt vermiyor o numarayı nasıl üye olucaz size bu a koyduğumun tt'sinden kurtulmak için

Telefonla Turknet'i arayın hocam onla buluyor sizin telefon numaranızdan. Telefon kullanmıyorsanız interneti ilk bağlattığınızda TTnet ile yaptığınız anlaşma metninde yazar.
  • turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben TT ile 144p video izleyemiyorum YouTube'da daha fazla ne kadar sorun yaşarım ki zaten. Ben yurtta kalıyorum orada bile internet 300 kişi giriyor bin basar evdekine. Olmadı Vodafone net'e geçerim. Yeter ki şunlar daha fazla kazanmasın.

Şimdi şöyle Turknet'e vereceğiniz paranın %60'a yakın kısmı yine TTnet'e gidecek :) bir de TTnet ile 144p izleyebiliyorsanız bence önce Turknet'ten bir hız garantisi alın derim çünkü sizin gibi sorun yaşayan kullanıcılar Turknet'e geçtikten sonra 1 mbps'ye kadar düşebiliyor.
    bence superonline a geç, turknet pişmanlıktır kafayı yersin.
  • Download yüksek iyi güzelde upload nolcak hala 3-4megabit... bana 75'e 4vereceğinize 50ye 10verin daha iyi. 32ye 20dahada iyi

• Aynı dertten bende müzdaribim evim birde yapa olan santralden internet alıyor.

• https://www.sikayetvar.com/turknet/kurulum?page=4

Selam bende turknet e geçmek istedim fakat türktelekom ile aralarındaki problem yüzünden bağlantı bir türlü sağlanmıyor sürekli arıza kaydı açıp oyalatıyorlar sonra da kullanmadığınız internet için fatura kesip ödemezseniz icra takibine veriyorlar 75 tl için kendini rezil ediyorlar
    Benim modem kurulalı 10 gün oldu hala internet yok
    Birçok mağdur var dikkat edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turknet: bir açtırırken bir de kapattırırken memnuniyet yaşarsınız...
  • Türker 6 ay kullandım 8 MBps görmedim

IPTAL etmesi 2 sürdü

• Bu konuya yazma gereği duydum çünkü senelerdir Türknetliyim.Hattı bağlamaya eve kimse gelmedi 25 gün boyunca ve kendim bağlattım.Yaşadığım tek sorun buydu.Türknetten çok memnunum.Bu ay sadece 5 akrabamı türknete geçirdim.Hepsi çok memnun.Ttnet gibi kan emicilerden bizi kurtardığın için teşekkürler türknet :)

• Türk Telekom mahallede yeni alt yapı çekti. Vdsl hız almak istiyorum ama türknet türk Telekom alt yapısını kullanmasına rağmen 10mbps hız veriyor. Bu şekilde olursa interneti farklı firmaya taşımam gerekecek

• Merhaba ilk defa türknete geçiyorum umarım sorunsuz bir deneyim olur. :)

• Harika bir özet olmuş.
  • Türk Net abonesi olmak istiyoruz ama olamıyoruz . 3 ay önce de aynı problemi yaşadığımız için türk net bağlatamadık millenicomdan almaya başladık ama millenicomun internet hizmetinden hiç memnun kalamadık . Şu anda da aynı problemi yaşamaya devam ediyoruz. Türk Net müşteri hizmetlerini aradığımızda bize yetkilerimiz kısıtlı tarzında cevaplar veriliyor ellerinden bir şey gelmediğini söylüyorlar . aldığımız hatanın görüntüsünü bırakıyorum . 3 aydır hala sorun çözülememiş. 1.000 Mbps’ye kadar Hızlı İnternet TurkNet GigaFiber 399,90 TL!
  • Bulunduğumuz bölgede YAPA alt yapısının olup olmadığını öğrenebileceğimiz bir yöntem varmı web sitesi haricinde?
  • ASiL35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ne yazık ki yok. Bulunduğunuz bölgede YAPA santrallerimizin olup olmadığına en sağlıklı bir şekilde web sitemiz üzerinden kontrol edebilirsiniz.
  • hknaky kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size bu konu hakkında PM attım. Bana geri dönüş yaparsanız yardımcı olmaya çalışacağım.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.