Şimdi Ara

MOONLIGHT: AMONG DARKNESS | SURVIVAL-HORROR | 2023 | PC / PS5 / XBOX SERIES X/S (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
5.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MOONLIGHT: AMONG DARKNESS | SURVIVAL-HORROR | 2023 | PC / PS5 / XBOX SERIES X/SMOONLIGHT: AMONG DARKNESS | SURVIVAL-HORROR | 2023 | PC / PS5 / XBOX SERIES X/S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 21 Ağustos 2020; 21:4:55 >

• Başarılar. Beni hiç açmayan bir tür ama ülkemizde böyle iyi yetenekleri görmek çok güzel. Uygun fiyatlı olursa oynamasam bile alabilirim destek için
  • Oynamasam bile destek için alirim. Eskiden korsan oynadığım bütün oyunları orjinal aldım emeğe saygı duyarım. Arkadaşlarla saracak bir oyun olursa güzel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz Ülkemiz için özel bir fiyatlandırma çalışması yürütüyoruz. Herkesin kolay bir şekilde bu deneyimi yaşayabilmesi için, hiç kimsenin alım gücünü zorlamayacak bir fiyat etiketine sahip olucak Moonlight.
  • Güzel yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ederiz
  • Konunuzu çok geç gördüm, umarım güzel bir yol alır ve bu projeden sonra daha güzel büyük projeler için de yola çıkarsınız, oyun nasıl çıkarsa çıksın size destek olmak için gördüğüm her platformda paylaşıp bende satın alacağım böyle projeler geliştirir oyun dünyasında bizi başarılar diliyorum size :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Desteğiniz ve yorumunuz için çok teşekkür ederiz
  • MOONLIGHT: AMONG DARKNESS | SURVIVAL-HORROR | 2023 | PC / PS5 / XBOX SERIES X/S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 28 Ağustos 2020; 4:9:55 >
  • Çok başarılı bir çalışma geliyor gibi. Umarım her şey yolunda gider ve beklentinizi karşılarsınız.
  • Konuyu ben de çok geç gördüm ve beğenme sayısı benle birlikte 4 kişi :) kıytırıktan yama konuları bile 100lerce beğeni alırken gerçek manada emek verilmiş ve %100 kendi emekleri olan bir proje neden bu kadar az beğenilmiş şaşırdım doğrusu.

Oyun çok heyecanlandırdı beni özellikle ülkemizde böyle girişimleri görmek büyük mutluluk ve gurur verici. Başarılar diliyorum.
  • Quantum Core kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz Başarılı bir oyun olması ve insanların Moonlight'ı bitirdikten sonra güzel bir oyun olarak hatırlaması için elimizden gelen tüm gayreti göstermeye çalışıyoruz. 'sadece yerli bir oyun' değil, 'Türkiye'de şimdiye kadar yapılmış olan en kapsamlı ve en detaylı' bir oyun ortaya çıkartmak istiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 27 Ağustos 2020; 21:31:30 >
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederiz Bazı küçük sayfalar haricinde Reklam yönünden pek destek göremiyoruz maalesef. Özellikle işi oyun inceleme ve benzeri sayfaların bazılarıyla iletişime geçtik ama kendilerinden tarafımıza bir geri dönüş sağlanmadı. Bu sayfaların çoğu da 'Neden Türkçe oyun göremiyoruzdan' sitem eden sayfalar. ama sizinde dediğiniz gibi yabancı oyunlara Türkçe yama yapmak, Yerli Bir Oyun yapmaktan daha çok ilgi çekiyor sanırım :) Şuan başka sayfalarla iletişim halindeyiz önümüzde ki 1-2 ay içerisinde reklam çalışmalarını arttırmayı düşünüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 27 Ağustos 2020; 21:42:42 >
  • Enis Kirazoğlu ile iletişime geçmeyi denediniz mi? Multiplayer kanalında veya kendi kanalında muhakkak bahseder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciadi12 -- 11 Eylül 2020; 19:7:38 >
  • Bekliyorum direk alacağım
  • kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Şuan Yeni bir Fragman ve 20 dakikalık bir Oynanış videosu hazırlıyoruz. Hazır olduğunda kendisiyle iletişim kurmayı düşünüyoruz.
  • sokra.tetus kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için teşekkür ederiz
  • MOONLIGHT: AMONG DARKNESS | SURVIVAL-HORROR | 2023 | PC / PS5 / XBOX SERIES X/S
  • Gelen yorum ve fikirler üzerine,'Silah ve Savunma' mekaniğinin,Beta geliştirme sürecine başladık. Min 3 , Max 5 adet farklı türde silah oyunda bulunacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CODE -RED- -- 20 Eylül 2020; 7:44:21 >
  • Umarım oyunda da herkesi herkez diye yazmamışsındır.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.