Şimdi Ara

Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
35.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kafaya bak arkadaş. Senin her yerin elit olsa ne olur. Sen Atatürk'ün milletin efendisi diye tanımladığı köylüyüde hor görüyorsundur. Donla denize giren surilerle tabiiki aynı ortamda olmak istemem ama çocuğuna peynir ekmek veren anne falan filan ne var oğlum bunda? Halktan onlar halktan. Sen şimdi CHP lisindir bir de. CHP nedir, halkın partisidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NoyanDervis kullanıcısına yanıt
    Sen ne tarz bişeysin kendini ne sanıyosun? İnsanların hakkı olan şeyi isteyince bu konuşmalar falan? Anadan babadan parası kalmış veletlere bak ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Bu mesaj silindi.
    Mantık yanlış! Yüksek fiyatı meşrulaştırıyorsunuz. Ben ultra zengin olsam yine gitmem öyle yerlere. Gidip de bir hamburgere 60₺ bayılacak kadar enayi değilim. Siz öyleyseniz o başka!

Ayrıca, iyi denebilecek bir gelirim var. Yine öyle yerlere gitmiyorum. Plajlar halkındır ve halk tarafından kullanılmalıdır.

İşin Suriyeli boyutuna gelirsek... Ülkeye bir şekilde geldiler, istesek de istemesek de. Onlar da senin benim gibi insan. Sen nasıl o plajı kullanıyorsan onun da kullanma hakkı var, bu kadar basit. Onları aranıza getiren siyasilere gıkınız çıkmaz, konu Suriyeliler olunca "Ostomoyoroz" diye bik bik ötersiniz. Suriyeli diye plajı kullanamayacak mı, denize giremeyecek mi?

Ayrıca gittiğim plaja, parka, pikniğe vs. kendi yiyeceğimi, içeceğimi götürüyorum. Bunda bir anormallik mi var? Domatesimi de, peynirimi de, suyumu da götürüyorum. Sizin gibi 60, 70, 80₺'lere kazıklanmak yerine bu krizde kendi ekonomik dengemi kendim kurmaya çalışıyorum. Kötü bir şey mi bu? Neden kötü olsun ki? Herkes sizin gibi enayi değil, milletin saçacak parası yok.

Kafa yapınızı değiştirmenizi, daha geniş açıdan bakmanızı tavsiye ederim.

Uyanık olun, size geçirmesinler!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    İlanı bi atsana merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Matbaa da kağıt basıyormuş
    Gerçekten komik bir yorum yapmışsın neyse ilgini çekti herhalde attım rezervasyon numarasını, şirket politikam gereği tasarımları 3. şahıslar ile paylaşmıyorum. PM ye bakabilirsin.
    Niye numara verdin biz gittik mi zaten giriyoruz içeri ki🤣

• quote:

Niye numara verdin biz gittik mi zaten giriyoruz içeri ki🤣
    Kardeşim sen ilanın istemedin mi ilanın üzerinde yazan numarayı attım, yol + giriş + sezlong 100 TL verdiğim noyu arayıp rezervasyon yaptırıyorsun ? amacın ne anlamadım. İki kişi mi kullanıyor hesabı birbirinizden habersiz şekilde mi yazıyorsunuz ne ? Adamların tasarımını neden sana atayım üzerindeki noyu verdim işte.

al googleye yazınca bile çıkıyor
    http://egeetkinlik.com/blog/2019/06/11/cesme-tren-beach-club-turu-2019/

İlanı istedim numarayı değil.10 kişi kullanıyoz😃Puahaha tasarım dediğin bu mu ya bunu lisede yapmayı öğretiyorlar çocuklara😁

Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları

• böyle konular bıktırdı ha, gidin görün halk plajlarının halini. ben antalya'lıyım, antalya - bodrum arası sahil yerlerinin çoğunuda gezmiş - görmüş biriyim. halk plajın ücretsizde ne oluyor? millet giderken ya çöpünü bırakıyor ya da daha kötüsü denize atıyor, cam şişeyi kırıp kuma gömüyor. yolda görseniz adres sormayacağınız tipler ile beraber yüzmeyi istiyorsanız buyrun gidin ama bu beachleri ve özel plajları rahat bırakın. neymiş efendim plajlar halkların, iyi güzelde sen halk olarak düzgün kullanmasını bilmiyorsan ne yapacaz? böyle dallamalarda son zamanlarda iyice bezdirdi, 5 yıldızlı otellerin temizlediği kumunu makineyle temizlediği sahile gidiyor, burası bizim hakkımız diyor zor bela olay çıkartıp gidiyor sahile, sonra o otele günlük 1000 dolar veren müşteri ile aynı ortamda bulunuyor. her şey para değil ama beachler gerekli, ben denize gittiğimde etrafı temiz, eli yüzü düzgün insanların olduğu yerleri tercih ederim, olsun biraz daha pahalı olsun, böylelikle her elini sallayan gelemesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar

böyle konular bıktırdı ha, gidin görün halk plajlarının halini. ben antalya'lıyım, antalya - bodrum arası sahil yerlerinin çoğunuda gezmiş - görmüş biriyim. halk plajın ücretsizde ne oluyor? millet giderken ya çöpünü bırakıyor ya da daha kötüsü denize atıyor, cam şişeyi kırıp kuma gömüyor. yolda görseniz adres sormayacağınız tipler ile beraber yüzmeyi istiyorsanız buyrun gidin ama bu beachleri ve özel plajları rahat bırakın. neymiş efendim plajlar halkların, iyi güzelde sen halk olarak düzgün kullanmasını bilmiyorsan ne yapacaz? böyle dallamalarda son zamanlarda iyice bezdirdi, 5 yıldızlı otellerin temizlediği kumunu makineyle temizlediği sahile gidiyor, burası bizim hakkımız diyor zor bela olay çıkartıp gidiyor sahile, sonra o otele günlük 1000 dolar veren müşteri ile aynı ortamda bulunuyor. her şey para değil ama beachler gerekli, ben denize gittiğimde etrafı temiz, eli yüzü düzgün insanların olduğu yerleri tercih ederim, olsun biraz daha pahalı olsun, böylelikle her elini sallayan gelemesin.
    Dallama mı?

Ben 5 yıldızlı otellerde eminim senden fazla kalmışımdır aslanım. Benim olayım; beach club mafyalarının her yere çökmesi, kafalarına göre fiyatlandırma yapması. Hizmet yok, ilgi alaka yok. Parayı kim kazanıyor, hak ediyor mu soran yok. Denetleme yok, vergi yok. Ayrıca aşağıya kaynak gösterdim. Bu birgün gazetesinin haberi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

Dallama mı?

Ben 5 yıldızlı otellerde eminim senden fazla kalmışımdır aslanım. Benim olayım; beach club mafyalarının her yere çökmesi, kafalarına göre fiyatlandırma yapması. Hizmet yok, ilgi alaka yok. Parayı kim kazanıyor, hak ediyor mu soran yok. Denetleme yok, vergi yok. Ayrıca aşağıya kaynak gösterdim. Bu birgün gazetesinin haberi.

Alıntıları Göster
    cımbızla '' dallama '' kelimesini seçip bırakmak ne güzel.

bak orada temizlikle ilgilide yazmışım, halk plajları hep kirlidir, gidenler pis bırakır. beachlerde ise temizliği günlük yapılır, kumunda cam kırıkları filan olmaz. bu bile aradaki farkı ortaya koyuyor.

sonuçta kimseyi zorla sürüklemiyorlar, gitmek istemiyorsan ya da para vermek istemiyorsan gitme ASLAN.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    Halk plajına gitmediğin için bilmiyorsun. Belediye de günlük temizlik yapıyor sahillerde.
  • Ayda 1-2 kere eşimle özel plaja gidiyorum. 2 kişi 100 lira veriyorum. şezlong+şemsiye dahil. İçerdeki fiyatlarda o kadar abartıldığı gibi değil...

Böyle bir zamanda aileyle halk plajına gidilmez.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Gümüldür,urla taraflarına gidiyorsunuz muhtemel konuda bahsi geçen mevki alaçatı.

• Kafayı yemişsiniz paralara bak. Ben çanakkaleden çıkıp 3500 tl ile 17 gün tüm karadenizi gezdim nisan ayında.. Benzin masrafı ve kendi pişireceğim yiyecek masrafı.. Adam 3500 hesap geldi diyor.. Gitme zorlamı götürüyorlarda bize gelmiyor bu 3500tl.. 411.000km motosiklet üzerinde gezmis 30lu yaşlarda bir adamım ben 1000tl dahi hesabı hiçbir mekanda ödemedim.
    Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları

• Yunan adalarına gidin on kat daha iyi. Hem de bunlara para kaptırmamış olursunuz

• quote:

İlanı istedim numarayı değil.10 kişi kullanıyoz😃Puahaha tasarım dediğin bu mu ya bunu lisede yapmayı öğretiyorlar çocuklara😁

anlama güçlüğü yaşadığını düşündüğüm için artık bir şey yazmıyorum. iyi forumlar dilerim.

• Tatil ve eğlence kavramları iyice lüksleşiyor. Orta kesim tabirini baştan yazmamız gerekecek, artık kendimi orta kesim diye tabir etmekte zorlanıyorum.
  • quote:

Gümüldür,urla taraflarına gidiyorsunuz muhtemel konuda bahsi geçen mevki alaçatı.
    Her ülkede ultra lüks yerleri vardır, olmasıda normaldir. Bizim ülkemizde de alaçatı bu şekilde...
  • Lan yok be içerdekiler elitmiş zenginmiş he he her parası olan elit mi oluyor ?? İçerdekilerin %80 i sosyal medya bağımlıdı asalak sürüsü bence.
    Keriz silkeleme yeri şuan otel ve beachler varsın biz gitmeyelim bir şey kaybetmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.