Şimdi Ara

Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
35.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
197 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi kerimcan'ı dinleyelim diyen bir arkadaş grubum olmadigim için binlerce şükür.

Ayrica o paralara Hırvatistan'da 10 numara tatil yaparsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Neyi? Daha gecen ay gittim Hirvatistan‘a.

Hatta iki hafta gittim tam olarak (15 gece), iki ayri sehirde kaldim. Arac benzini + iki tane dairede kalma + yeme icme (market arti restorant) toplamda 1500 Euro civari tuttu. Konyaalti'nda denize sifir bile olmayan bes yildizli otel 6 gece icin 1000 Euro istedi, ulasim dahil bile degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0609E675 -- 9 Temmuz 2019; 12:31:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mechatengu

Bu mesaj silindi.
    Bizde biliyoruz bir hamburgerin 100 lira etmeyeceğini, normal şartlarda 10 lira olması gerekirken bahsettiğiniz kitleden uzak durmak için 9 kişinin hamburgerini ısmarlıyorum.

Kayınvalidemin yazlığı eski Foçada, annelerinki ise özderede burada asıl sorun bu yerlere belediye otobüsü ile bir bilet basarak gelebilme, adam atlıyor otobüse saat 07 de plajın en güzel yerini kapıyor, ama öyle kalabalık gelmişler ki ortalık yıkılıyor, bağırış çağırış, çocuklar desen ayrı fekaket. Sırf bununla bitmiyor aynı otobüs ile 10 tane sap Suriyeli geliyor. Nasıl girelim denize?

• Eve 3300₺ yemeğe,içmeğede 1500₺,min git-gel 2000₺ yol parası desek 2 kişi oldu 6800 yau bu paraya bodrumda-antalyada ultra herşey dahil hıgh class hotellerde kalırsın 1 hafta yediğin önününde yemediğin arkanda tatil yaparsın.
    6800₺ masraf yapıcan apartman dairesinde 7gün kalmak için hiç akıllıca değil yani tatil demek daire kiralamak değil zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yeme icme oyle bir meblag tutmuyor. Adamlarin para birimi TL'den daha degersiz.
  • Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    55₺ yanılıyorsun pazar günü alaçatı trende 40₺ ödedik 33cl biraya. Demek tanıdık olunca 15₺ daha geçiştirdiler😂

• Ne tutuyor ki 1 hafta boyunca peynir domat yiyip fanta mı içtiniz,bi analiz ile 1 hafta yemeğe içmeye harcadığınız parayı yazarmısın?

• Dj_Gençkan D kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi nasıl sıyırıyorum.

3500₺ x 7= 24500

100 Euro civariydi.

Lidl, Kaufland, Spar gibi buyuk marketlere bakip fiyatlari gorebilirsiniz. 100 Euro'ya biralar da dahil.
  • Hocam kıytırık hırvatistan ile antalyayı nasıl bir tutarsın bütün avrupa ve rusya antalyaya gelmek için can atıyor farkındaysan. Hizmet ve kalite diye birşey var o hotelde,dairede kalıp arabayla halk plajına gidip marketten yemek yiyerek yapılan aktivite hotel tatili ile kesinlikle kıyaslanamaz zaten.

Yinede 9700₺ über rakam vererek (ki bunlara pasaport+harç eklenince 2 bin₺ daha oldu sana 11700) dairede kalıp(+temizlik) marketten restorandan yemek yiyerek kimse mantıklı gelip gitmez ülkemizden.

• Güzel fikirmiş dostum. Aklıma soktun şimdi bunu.

• Konu çok saçma bir yere gelmiş :)

• Evet hırvatistanda apartman dairesi ile antalyada 5 yıldızlı denize sıfır hotelleri kıyaslandı resmen 😂

Avrupalilar Hirvatistan ve Italya'ya gidiyor. Denizler mavi bayrakli zaten.

Istersen otelde kal, otel fiyatlari Antalya'ya kiyasla gene ucuz.

Dort yildizlar son dakika fiyatiyla 1000 Euro civari 7 gece, 1500 Euro'da 5 yildizlilar. Uc bes ay onceden al yari fiyatina gelir
    Yahu git Antalya'da 5 yildizli otele 1500-2000 Euro ver o zaman ne diyeyim. Sonra millet parsel parsel tum sahilleri mafya gibi haraca bagladiginda foruma gelip aglamayin boyle.
  • Siz herkese vize verebilcekleri düşünürek hatayı en başta yapıyorsunuz zaten ve vize*pasaport masraflarını eklemeden fiyat biçiyorsunuz. Ülkemizde %10 pasaportlu var,schengenli ise %2

• Ben ağlamıyorum konu sahibi ağlamış,ben durumdan gayet memnunum üstelik her yıl 2-3 defa 5 yıldızlı herşeydahil otellere giderim zaten 😅

• mechatengu kullanıcısına yanıt
    Atatürk şimdi yaşasaydı siyasetçilerle beraber senin gibileri asardı.

Aylar oncesinden plan yapilip alinabilir. Ben son dakika plani yapip bu kadar harcadim, kis ayinda rezervasyonu yapsaydim cok daha ucuza cikardim. Halk plaji diye asagiladigiz yer mavi bayrakli play sonucta. Gezmek isteyenler icin Game of Thrones'un uc tane mekani var, feribotla Italya'ya gidilebilir. Icki, yeme icme zaten ucuz.

Bes yildiz hersey dahil oteller orada da var, isteyen gider. Ben tatili ucuza cikarttim, evde kendi istedigim yemegi yedim. Yarim saat, bir saat yemek hazirlamak mi dert olacak. Yap yemegi, ac buz gibi birani, sahil manzarali evde ye mis gibi
  • Vize pasaport diyorum vize vermiyorlar diyorum evde yemek yapıyoruz diyorsun birde hocam tatile çıkan kimse yemek yama derdi işe uğraşmak istemez bu kadar basit.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.