Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
347
Cevap
7
Favori
33.396
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Türkiye’nin ‘beach club’ mafyaları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: traumaniac

sen değilsen sen üstüne alma la bebe, ben o şahsiyetlere giydirdim sen hedef gibi oldun, babamı karıştırmasan özür de dilerdim ve fakat ağzın ishalmiş senin sana müstehak...
    Keşke konunun başında gelseydin de senin gibi andavallar ile aynı ortamda bulunmamak için o paraları ödüyorlar diyebilseydim.

Orijinalden alıntı: mechatengu

Keşke konunun başında gelseydin de senin gibi andavallar ile aynı ortamda bulunmamak için o paraları ödüyorlar diyebilseydim.

Alıntıları Göster
    Al bak gerçek yüzünü nasılda kusmşsun dayanamayıp sonunda, para ve mevkiye göre insan sınıflandıranın sülalesi yansın hacı, sana ne dedim sen yapmıyorsan üstüne alma dedim gene durdun durdun dayanamadın yazdın, git az ötede kumda oyna, kastığın duyarına bir sana iki...

Orijinalden alıntı: traumaniac

Al bak gerçek yüzünü nasılda kusmşsun dayanamayıp sonunda, para ve mevkiye göre insan sınıflandıranın sülalesi yansın hacı, sana ne dedim sen yapmıyorsan üstüne alma dedim gene durdun durdun dayanamadın yazdın, git az ötede kumda oyna, kastığın duyarına bir sana iki...

Alıntıları Göster
    ben yapmıyorum ama senin gibi biriyle ile aynı yerde eğlenmemek için makul miktarda bir meblağ ödemeye hazırım.

Anladım ki lafı doğru sokmuşum, girdiği yerde kalsın, yakıştı çünkü yerine... hadi daha yazma bana da gireni çıkart.
    |
    |
    mechatengu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
son dakika
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,083
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.