Şimdi Ara

Türkiye Membiçte Rejim Güçlerini Vurdu Çok Sayıda Ölü Var/Son Dakika

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://m.mynet.com/turkiye-menbicte-rejim-guclerini-vurdu-dunya-2923868

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mynette tarih hariç hiçbişeye inanma derim
  • şam batıda kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgün kaymak gelmeden heyecanlanmayın derim.

Mynet

Edit: Gerçek habermiş , en az 12 ölü var diyorlar. Bakalım neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 10 Mart 2017; 11:1:53 >
  • Deníz kullanıcısına yanıt
    İşte cumaya 2 saat var şimdi kangallar membiçe

Telsiz kapatan bordo klavyeliler şama

Ak kefenler rakka yı alacak 2 saatde

• Rejim onayladı

Bizim topcu birliği çöp diyodum baya rejim askeri öldürmüşüz top atışıyla iyimiş demek ki

• Aynı haber liveuamap de de var. Benim anlamadığım rusya abd ve esad neden oraya girdi? sanırım bizim girmemize izin vermeyecekler. tehlikeli oyunlar dönüyor gibime geliyor.
  • En azından kendi ülkesini dış işlerinde dahi savunmaktan aciz, batırmaktan keyif alan güruh var oldukça hükümet güç kaybetmeyecektir. Aynen böyle devam edin.
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    Abd türk askerini vurmayız demişti

Rusya belli olmaz

Esad da çatışmaya girmez

Orda saldırma potansiyeli olan tek devlet rusya hatta rusya hızını alamayıp gelip topcu birliğini bile bombalar

Abd nin en fazla yapacagı ypg arması takıp vurmak olur

• Sanki ilk defa vurduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Konu abd rusya ve esad ın bizi vurması değil, oraya girmeleri. orada bulundukları sürece bölgeyi tamamen temizlemek imkansız. evet bizi doğrudan vurmazlar ancak aynen dediğin gibi pyd vurmuş gibi yapabilirler. bab ı aldınız size o kadarı yeter mi demek istiyorlar acaba?
  • Yanlışlıkla olmuştur.
  • Amaç,Esad rejimi dolayısıyla Rusya,Öso dolayısıyla Türkiye arasında,çatışma ortama hazırlamak zaten.ABD öyle bir plan yapıyor ki,her zaman ve her defasında bütün kozları elinde topluyor.Membiç'e doğru saldırsak,dediğim gibi çatışma ortamı başlayacak,Rus mu ?Esad askeri mi ?Yoksa pyd li mi belli değil orası şuan.Saldırmasak,bu kez operasyon amacından çıkmış olur,Membiç pyd şerefsizlerine kalır.Hamlemiz ne olacak merak ediyorum bu patates dış politika ile.Türkiye bu noktada elindeki milyonlarca Suriyeli kozunu niye kullanmıyor anlamıyorum.Dünyay servis et,elimdeki bu kadar Suriyeliyi,kendi vatanlarında,bizzat benim çabam ile kurduğum güvenli bölgeye yerleştirmek istiyorum,fakat daha Irak'ın kandil bölgesinden gelen pyd,pkk her ne haltsa,oradan çıkmıyor Abd güdümü altında işgal ediyor diye propaganda yap,fakat bizim hükümetten ses yok.Öso'yu bir Esad'a karşı savaştırıyorlar,bir pyd ye karşı,bir işide karşı.Öso bu gidişle sahada toptan bütün kesim ve gruplar tarafından saldırıya uğrayacak gibi duruyor.Böyle bir durumda Türkiye çeilmek zorunda kalır mı,veya sonu ne olur bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 10 Mart 2017; 11:27:9 >

• aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Hocam şuda var abd 2000 den beri milyardolarlar harcadıgı kürdistan bop projesini kolay kolay bırakmaz

• aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Benim de korkum son cümlen zaten. esad rusya ve abd hep birlikte menbiç bölgesindeyse mutlaka bizim aleyhimize bir anlaşmaları vardır.
  • Eski Musul konsolosu,şimdilerde Chp milletvekili Öztürk Yılmaz,Fırat Kalkanı hakkında harika bir konuşma yapmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

En azından kendi ülkesini dış işlerinde dahi savunmaktan aciz, batırmaktan keyif alan güruh var oldukça hükümet güç kaybetmeyecektir. Aynen böyle devam edin.

Ben size söyleyeyim;

Bu haber gerçek ise eğer bu hamle bize Türkiye, Suriye'de işgalci durumundadır Türkiye bir an önce Suriye'den çekilmelidir diye dünya çapında baskı yiyeceğiz ve bizim şehitlerin kanı ile temizlenen topraklar pydye kalacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

En azından kendi ülkesini dış işlerinde dahi savunmaktan aciz, batırmaktan keyif alan güruh var oldukça hükümet güç kaybetmeyecektir. Aynen böyle devam edin.

Ben size söyleyeyim;

Bu haber gerçek ise eğer bu hamle bize Türkiye, Suriye'de işgalci durumundadır Türkiye bir an önce Suriye'den çekilmelidir diye dünya çapında baskı yiyeceğiz ve bizim şehitlerin kanı ile temizlenen topraklar pydye kalacaktır.

Aynen dediğiniz olabilir, bizimle işleri bitmiş demek ki, zaten elbabta alın bababyı size yeter dediler, orada iyice oyaladılar.

Başika olayını unutmayın, nasıl geri çekildik. Önce yardım ettiriyorlar sonra kovuyorlar.

• Sabah 10da son dakika diye açılmış konu gece 12de haberimiz vardı bizim 10 saat sonra nasıl son dakika oluyo

• SON ZAMANLARDAKİ BU SALDIRGANLIK PEK HAYRA ALAMAMET DEĞİL, SANKİ BİR BAHANE ARIYORLAR GİBİ, OHALİ UZATARAK , BİRDE UFAK KRİZLERLE BİR SAVAŞ HALİ YARATIP REFERANDUMU İPTAL EDECEKLER GİBİ. RTE MİTİNGLERİNİ İPTAL ETMİŞ, PEK MEMNUN KALMAMIŞ.

quote:

atabeyler‏ @atabeyier 12 sa.12 saat önce

atabeyler Retweetledi: Ax.td

Gündüz vuruldu 1 saat önce değil. Bu nedenle bu ay toplanacak MGK OHAL uzatımını hükümete tavsiye edecek. Hükümet de bununla birlikte iptali

atabeyler ekledi,
    Ax.td @td_ax
    @atabeyier referandum ile ilgili olmama ihtimali yüksek demiştiniz ve 1 saat önce suriye askerleri tsk tarafindan vuruldu dendi ne dersiniz
    3 retweet 11 beğenme

atabeyler‏ @atabeyier 11 sa.11 saat önce

atabeyler Retweetledi: Ax.td

MGK kararı demedim dikkat et tavsiye dedim. Hükümet tavsiyeye uyup OHAL uzatacak ve savaş gerekçesiyle referandum iptal edilecek.

atabeyler ekledi,
    Ax.td @td_ax
    @atabeyier peki sizce iptal ihtimali yüzde kaç ve mgk kararı ile bu olamaz. Resmi bir savaş ilanı mı yapılacak
    7 yanıt 7 retweet 11 beğenme

atabeyler‏ @atabeyier 10 sa.10 saat önce

atabeyler Retweetledi: John M. Keynes'yen

Önü açılanların mağduriyetlerle parlatılması nokta tespit

atabeyler ekledi,
    John M. Keynes'yen @JohnMrKeynes
    @atabeyier Akp'nin mağlubiyeti ve tasfiyesi, önü açılanların bugünden mağduriyetlerle parlatılması. Süreç işliyor yüzler değişecek çok açık.
    4 retweet 8 beğenme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.