Şimdi Ara

Türkiye Lüks ve Rahatlık içinde Yaşıyor (Kanıtlı) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
9
Favori
26.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İstatistik sonuçları oldukça çarpıcı, herkesin bir şekilde kendini eleştirmesi gerektiği ortada. Ne yapmalı, hem kendimizi hem de ülkemizi geliştirmek için demeliyiz.
  • Bırak artık bu işleri diyeceğim ama 3 yıl geçmiş.Eminim ki bugün açsa aynı konuları açardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

İstatistik sonuçları oldukça çarpıcı, herkesin bir şekilde kendini eleştirmesi gerektiği ortada. Ne yapmalı, hem kendimizi hem de ülkemizi geliştirmek için demeliyiz.
    Üç yıl sonra emin olun istatistik sonuçları çok daha fazla aleyhimize olarak değişmiştir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bırak artık bu işleri diyeceğim ama 3 yıl geçmiş.Eminim ki bugün açsa aynı konuları açardı
    Dünya gündemi bambaşka artık, şu sıkıntılı günlerde sıkıntılı konuları gündeme getirmek istemiyorum sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Dünya gündemi bambaşka artık, şu sıkıntılı günlerde sıkıntılı konuları gündeme getirmek istemiyorum sadece.

Alıntıları Göster
    Bizim;ev kuşlarının çağı başladı artık

Aleyhimize sunduğun tüm o istatistikler artık lehimize

Corona japon tipi izole/bireyci toplumun provasıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Alıntıları Göster
    Açtığınız diğer konuları da çok sonraları okumak kısmet oldu. İngilizce öğrenimi, toplumsal klasikleşmiş sorunlara karşı çözümler, dünya insanı olmaya dair mantıklı tavsiyeler içeriyordu. Ben dikkatle ve merakla okumuştum. Bu tarz platformlarda her tür "insan" var. Herkesi dikkate almamak gerekir.
    Bence yaptığınız faydalı işlerdi, okumaya ve düşünmeye değer.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.