Şimdi Ara

''Türkiye laik kalmalı mı?'' anketinin sonucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ''Türkiye laik kalmalı mı?'' anketinin sonucu

Sonuçlar şaşırtıcı beyler.Kalmasın diyen en fazla SP den varken AKP'nin %52 si kalmalı demiş.HDP'nin %36,9'u kalmasın diyerek AKP den fazla çıkmış.

Kaynak:http://www.metropoll.com.tr/upload/content/files/1779-turkiyenin-nabzi-ocak-2015--site.pdf

• Bu anketin sonucunun şimdilik böyle olması normal ama yarın uzun çıkıp laiklik fransız kalıntısıdır,kaldıracağız vs.
    derse bak o zaman ne oluyor anketin sonucu.
  • Ankete katılanların %90'nı sunni olmasına rağmen şeriata destek anca %19.3 çıkmış

''Türkiye laik kalmalı mı?'' anketinin sonucu
  • Malum 2 partinin oranları ne kadar yakın
    Biri Arap diğeri de Kürt milliyetçisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehadar -- 8 Kasım 2021; 20:53:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç gerçeği yansıtmıyor. Şuan halkın en az %40ı şeriat istiyor ki başımızdakiler bu kadar vurgusunu yapabiliyorlar. Aksi takdirde çoktan mahkemelerde yargılanmışlardı ama bunun için önce bir mahkeme olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Hiç gerçeği yansıtmıyor. Şuan halkın en az %40ı şeriat istiyor ki başımızdakiler bu kadar vurgusunu yapabiliyorlar. Aksi takdirde çoktan mahkemelerde yargılanmışlardı ama bunun için önce bir mahkeme olması gerekiyor.

AKP nin hiç şeriatı getireceğiz diye açıklamalar yaptığını görmedim yani varsa yoksa başkanlık.Şeriat ile yönetilme yılını geçmiş olmamız lazım artık yıl 2017 oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanameSama

quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

Hiç gerçeği yansıtmıyor. Şuan halkın en az %40ı şeriat istiyor ki başımızdakiler bu kadar vurgusunu yapabiliyorlar. Aksi takdirde çoktan mahkemelerde yargılanmışlardı ama bunun için önce bir mahkeme olması gerekiyor.

AKP nin hiç şeriatı getireceğiz diye açıklamalar yaptığını görmedim yani varsa yoksa başkanlık.Şeriat ile yönetilme yılını geçmiş olmamız lazım artık yıl 2017 oldu.

Yaptı mı da ne demek? Asında sana burda videolar bulup atabilirdim ama onların yaptığı yöntemle açıklayacağım. Atatütürk ne istemez? Şeriat. Atatürk'ü kim istemez? akpliler. Demek ki akpliler şeriat ister. Demekki ülkenin %55i şeriat ister. Bak düz mantık bu kadar basit işte.

• Ne yani memlekette topu topu %20 mi müslüman var

Artık bu ateistler her moku Müslümanlara bağlamasın

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Ne yani memlekette topu topu %20 mi müslüman var

Hayırdır yeni bir din mi uydurdunuz? Ben inandığım dinin böyle bir zorunluluğu olduğunu bilmiyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Hayırdır yeni bir din mi uydurdunuz? Ben inandığım dinin böyle bir zorunluluğu olduğunu bilmiyordum

Evet var asıl siz başka bi din uydurmuşsunuz..

• quote:

quote:

quote:

E anlatın o zaman Müslüman olmanın şartı Allah'a, kutsal kitaplara, meleklere, ahirete, kadere ve peygamberlere inanmaktan başka nedir?

• quote:

quote:

quote:

quote:

E anlatın o zaman Müslüman olmanın şartı Allah'a, kutsal kitaplara, meleklere, ahirete, kadere ve peygamberlere inanmaktan başka nedir?

Birader şeriat kitapta var peygamber de uygulamış, sen şimdi kitabı ve peygamberi yok sayıyorsun.

• Monarşi gelmeli ingiltereye bakın bizim onlardan neyimiz eksik

• Türkiye halkı şeriat istemiyor kendi kendinize komplekse giriyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birader şeriat kitapta var peygamber de uygulamış, sen şimdi kitabı ve peygamberi yok sayıyorsun.

Şeriatın hangi hükmünü gerçekleştiremiyorsunuz? 4 eş imkanınız bile var
    Hangi hükmü uygulayamıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 2 Nisan 2017; 19:04:51 >

• Laik ülkede yanlış uygulandı onun etkisi+Cahillik bu sonucu doğurdu.Adamakıllı eğitim verilirse bu oran 0'a çekilir.Şu şeriatçılarınde en az %90'ı şeriatın şsini bilmez.Şeriat isteyen kadınlarada lafın şeriat gelse ilk sen taşlanacaksın.
    En kötü laiklik en iyi şeriatten daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicksizayı -- 2 Nisan 2017; 19:10:16 >
  • Bu konuya cumhuriyeti yıkıp şeriatı getirmeyi övmek için yazılan her mesaj anayasaya göre hukuki suçtur site adminleri ayağını denk alsın gerekli yerlere iletildi. Ayrıca burdaki türkiye düşmanları cumhuriyeti yıkarsınız ama şeriatı getirecek kadar uzun sağ kalamazsınız sizi koruyacak bir şey kalmaz çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 2 Nisan 2017; 19:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Bu konuya cumhuriyeti yıkıp şeriatı getirmeyi övmek için yazılan her mesaj anayasaya göre hukuki suçtur site adminleri ayağını denk alsın gerekli yerlere iletildi. Ayrıca burdaki türkiye düşmanları cumhuriyeti yıkarsınız ama şeriatı getirecek kadar uzun sağ kalamazsınız sizi koruyacak bir şey kalmaz çünkü.

Fikir özgürlüğüne ne oldu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Bu konuya cumhuriyeti yıkıp şeriatı getirmeyi övmek için yazılan her mesaj anayasaya göre hukuki suçtur site adminleri ayağını denk alsın gerekli yerlere iletildi. Ayrıca burdaki türkiye düşmanları cumhuriyeti yıkarsınız ama şeriatı getirecek kadar uzun sağ kalamazsınız sizi koruyacak bir şey kalmaz çünkü.

Fikir özgürlüğüne ne oldu acaba ?

Şeriat ve fikir özgürlüğü güzelmiş ateist olduğu için haftaya pakistanda asılacak Ayaz Nizamiye anlatırsın fikir özgürlüğünü.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.