Şimdi Ara

Türkiye krizi F-35 projesini baltalıyor: 24 ay gecikecek korkusu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Anladım ki düşmanı uzakta aramaya gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malum adam kalp krizinden geberse ülke aydınlığa çıkıyor. ama onun gibilerinin hepsinin kalp krizinden gebermesi bile yetmez çünkü millet aptal yine gidip kriz çıkaran adamları seçiyor. Adamın krizi çıkarma nedeni de belli. Yedikleri haltları perdelemek. Ne zaman bir halt dönse bir devletle krize giriyorlar.

• Bir payın mı var niye gurulanıyorsun? Emek mi verdin? Hisselerin mi var? Kim öğretti size bu kuru kuru kururlanmayı. LAN!
  • bu raporları çok oldu hazırladılar diye tahmin ediyorum.çeşitli gecikmeler olacak evet ve türkiyemizi bu projeden çekecekler.ayrıca siparişlerimizi de bize vermeyecekler bence.acilen çin veya rusya ile yeni uçak alımları için görüşmelere başlanmalı.f4 ve f16 larımız artık eskidi malum.bunları yeni ve son teknoloji uçaklarla değiştirmemiz gerekiyor.şimdiden çalışmalara başlanırsa bir sonraki uçaklarımız yerli üretim olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: transverse

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Sıfatını belli etmişsin. Şikayet edildin.
  • HAZMEDEMEYEN NE KADAR CAHİL KANINDA SIKITI OLAN VARMIŞ... HAİNLER AZZDISA..DEMEKKİ İYİ YOLDAYIZ LAA.. SEVİNDİM..

• Kronik çomarların korkusu olmuş anlaşılan her iyi haberde fenalık geçiriyorlar

• Adamlar alumina dediklerini 5 e aliyor silah diye 500 e geri bize satiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgilenenüye34

Bu ağızı bozuk terbiyesiz üyeyle tartışacağınıza duvarla tartışın daha faydalıdır !

şunun bana ettiği çirkefliğe hakaretlere bakın !

https://resmim.net/f/kIThht.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://resmim.net/f/wUlE8p.png?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

https://forum.donanimhaber.com/boyle-insanlar-forumda-nasil-barinabiliyor--135880483?

Uğraş uğraş sen. Belki birşey çıkar. Garibim seni takanda olmamış bari ben yazayım Konu açmış yetmemiş mesajları resim olarak yüklemiş tabi işsiz olunca. Fena dokundurmuşum galiba acısı çıkmadı bir türlü

• Offset anlaşması gereği zaten üretimi yapmak zorundayız, yapıyoruz da. Lakin yaptığımız uçakları satın alma gibi bir anlaşmamız yok. Bakımı ve tamiri tamamen şirket tarafından üstlenecek. Böyle bir anlaşmayı imzalayan ise TAI. TAI'nin içinde de askeri vakıflar ve MSB var.

Bu süre ise 2035'e kadar yapıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Admin yazıyor, muhalefet çatlıyor

Helal olsun sana Sayın editör
  • Tamam da Türkiye herhangi bir üretim konumunda lider ülke olsaydı şu an döviz bu denli hızlı ataklarla yukarı yönlü seyretmezdi.

Ortada kim kardishian ın mabadı kadar açık bir konu var. Türkiye üretim yapmıyor. Ürettikleri de teknolojiyi 20 yıl geriden takip ediyor. Türk haberciliğine her daim kuşkuyla baktığım için bu haber bana inandırıcı gelmedi. Söz konusu olayda lider ülke olsaydık şu an da dünyanın en iyi uçak mühendisleri bizde olurdu. Keşke olaydı ama bu neslin bu şekilde eğitimiyle çok zor. Acilen üretim ekonomisine geçmemiz gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.