Şimdi Ara

Türkiye Kanser Oranı %25 !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
3.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir an önce sorunlar çözülmeli. Sorunları çözecek bir parti gelmeli. Şu anki sadece sorun çıkarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginlerin neredeyse hepsinin ölüm nedeni kanser kaynaklı. Burada bazıları papağanvari kuru ezberleri yazmaktan bıkmadılar mı?

• asau kullanıcısına yanıt

zengin adam proteinini vitaminini alıyo gelişimini tamamlıyo ve çok geç kansere yakalanıyo, gelişmemiş ülkelerde türkiye gibi vitaminsiz küçücük insanlar görüyosun gelişimini tamamlamamış ve 50-60 yaşında kanser olup gidiyolar

yani zengin hem daha uzun yaşıyo hem daha kaliteli ancak fakirler daha kısa ve kalitesiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabakara61 -- 16 Aralık 2021; 22:25:23 >
  • Bizden vergi alıyorlar, karşılığında ne veriyorlar? Yine para istiyorlar tedavide. O paradan bile vergi alıyorlar. Doktorlara bile karşılığında birşey vermiyorlar sonra hastanelerde tek kullanımlık malzeme 100 kez kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 16 Aralık 2021; 22:36:2 >
  • Yiyecek iceceklerde akilalmaz zehir var. ozellikle trde bu dahada yuksek.

• Modern hurafeler....

Neden sonuç ilişkileri kuru ezberler. ...

Züğürt tesellisi....

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Nasıl olacak o iş hocam ? İşe nerede gireceğiz_

• Stres hastalıkları inanılmaz tetikliyor.

Çok stresli olduğum dönem geçirmediğim hastalık kalmadı.

• Ailesinde kanser öyküsü olan varsa sürekli kontrolleri ihmal etmesinler.....

Valla benim hem anne tarafında hem baba tarafında kanserden kaybettiğimi akrablarımız var. Annemi kanserden kaybettim.

Allah kimsenin başına böyle bir hastalık vermesin.

• ilhan_28 kullanıcısına yanıt

Pandemi 11 mart 2020 de ilan edildi, yaklaşık 22 ay oldu ve şu ana kadar Türkiye'de koronadan öldüğü söylenen insan sayısı yaklaşık 83 bin (22 ayda)

Koronadan ölüm yıllık 45 bin (yıl ortalaması)

Kanserden ölüm yıllık 126 bin

Şimdi soru şu: haberdeki açıklama doğru ise korona ölümleri mi yoksa kanser nedenli ölümleri mi önlemek daha önemli?

• 3-5 sene önce bir tekstil fabrikasında çalışıyorum.
    Büyük bir müşteri iplik aldığımız yerin arıtma tesisi sertifikasını istedi. Bende aradım, adam tamam yolluyorum dedi.

2 gün geçti yine sordum, abi bizim tesis yok dedi.
    E peki belediye ile anlaşma? O da yok dedi....
    Yani adam ipliği boyuyor, atığını kanalizasyona salıyor.
    Bak vatan haini buna denir.

Neyse gittim, patrona söyledim, biliyorum dedi...

Lafa gelince herkes vatan sana canım feda, kul hakkı falan der..

• kadobay kullanıcısına yanıt

Koronadan ölenin canı can da kanserden ölenin canı patlıcan mı? Ne demek hangisi daha önemli. Açıklanan korona ölümü rakamlarına inanmıyor çok daha fazla olduğunu iddia ediyorlardı sanki memlekette pandemi ilanından önce vefat olmuyormuş gibi.

İnsanın koronaya yakalandıktan sonra hayatta kalma ihtimali mi yoksa kansere yakalandıktan sonra hayatta kalma ihtimali mi yüksektir?

• Hasta garantili şehir hastanelerine müşteri lazım

• kabakara61 kullanıcısına yanıt

Elimde yetki olsa, o ceosu olacak şahsa sadece Ülker ürünü ile beslenme cezası verirdim

• Türkiyedeki kanser saçan marketler

A101

BİM

HAKMAR

Olabildiğince alışverişimi migros carrefoursa benzeri kaliteli marketlerden yapmaya çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexus can -- 9 Ocak 2022; 13:28:21 >
  • glıkoz surubunu gdolu ve çeşitli zararlı maddeleri yasal getirenleri ALLAH a havale ediyorum.

rusya bile ufak bocek ıcın halkını düşünüp hepsini iade ediyor bize.

• Koronaya verdikleri önem kadar, kanseri önlemeye yönelik çaba harcasalar koronadan kat be kat daha fazla insanın kanserden ölmemesini sağlayacaklar.

Bu çaba kanser ilacı üretip insanları ömür boyu ilaca bağımlı bir yaşam sağlamakla değil, kanserojen etmenlerin yokedilmesine yönelik olması lazım...

Farklı düşünüyor gibi mi yazdım?

• sadece bilindik marketler değil ki, ülker,eti,torku gibi markaların ürettikleri çok mu iyi sanıyorsunuz? hadi bunlar bir tık daha az sağlıklı desek , ülkede binlerce yerel üretim var.

• Karadeniz'in radyasyonlu toprakları.

Açık kamyonlarla taşınan asbest.

Gemi hurdası sektörü.

Cargill.

Limitsiz mısır şurubu şekeri, fruktoz, glikoz.

Kontrolsüz GDO.

Dünyanın en çok dizel kullanılan ülkesi + kötü trafik.

Denetimsiz fırınlar, yanık ekmekler.

Bir iki tane değil ki dikkat ederek kurtulabilsin insanlar.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.