Şimdi Ara

Türkiye - İtalya Avrupa Basketbol Şampiyonası [1. Maç 5 Eylül 2015, 22.00 (NTV Spor)] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
3
Favori
9.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yıllardaki en kötü kadro ile tam kadro italyanları ilk yarıda parkeye gömen oyunculara ve ergin atamana tebrikler giren her sayı aziz ve onun şakşakçılarına girsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa bu İtalyanlar çok karizma ülke ya moda onlarda yakışıklı erkekler onlarda karizma takımlar onlarda.. İsimleri bile karizmatik yaaa seviyom adamlarıı.. SALDIR İTALYAA FORZA İTALYAAA vur kır parçala bu maçı kazan... Türkiyenin pili biter ikinci yarı fiziksiz hepsi çelimsiz İTALYA parçalaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Hay arkadaş şu koç bi gitmedi gallinari ve datomi gibi adamların var şu turkleri yenemiyorsun allahtan devre arası haydi beyler ya kendinize gelin az

Sadece Gallinari ve Datome yetmiyor işte. Birazda yürek lazım. Siz İtalyanlar bunu anlayamazsiniz ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Marciano

quote:

Orijinalden alıntı: ktb06

Dixon faulden sonra turnike atmayı denedi boyu yetmedi

Max 175 bu adam.Arkadaşım benden kısa dedi.Arkadaşım 178 falan.

178 olmasi lazim.Ben 185 im yanyana geldik bir kac kere 10 cm yok yani aramizda.

• Bpby 1.78 Italyanlarda 1.90 alti adam yok. Ayakları arasinda dolaniyor adamların bobicim

• quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

yaa bu İtalyanlar çok karizma ülke ya moda onlarda yakışıklı erkekler onlarda karizma takımlar onlarda.. İsimleri bile karizmatik yaaa seviyom adamlarıı.. SALDIR İTALYAA FORZA İTALYAAA vur kır parçala bu maçı kazan... Türkiyenin pili biter ikinci yarı fiziksiz hepsi çelimsiz İTALYA parçalaa

2. DEVRE NİN SONUNDA KAZANAN BİZ OLACAGIZ HOCAM. O ZAMAN GÖRÜRÜM DAHA ŞİMDİDEN KAZANMIŞ GİBİ KONUŞAN TÜRK ARKADAŞLARI ...

• Melih bir risktir arkadaşlar bir periyod da 5 şut da sokabilir ki maçı koparabilirsiniz, 3 top kaybeder maçı da kaybedebilirsiniz. Elinizde böyle bir şutör varsa kullanacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bu maçı alırsak ilk 2 için çok avantajlı olacak.

İlk 2 çok iyimser hocam. Enes olsa belki derdim de favori çıkacağımız tek rakip İzlanda. İspanya, Sırbistan bizi paspas eder gerçekçi olmak lazım. 3.lük için kazanmamız lazım

• İçimizdeki turistlere hoşgörülü davranalım.

• Mac skoru hakemler yuzunden italya 82-80 turkiye

• Bobby abisinin lise maçına getirdiği küçük kardeşi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Hay arkadaş şu koç bi gitmedi gallinari ve datomi gibi adamların var şu turkleri yenemiyorsun allahtan devre arası haydi beyler ya kendinize gelin az

Sadece Gallinari ve Datome yetmiyor işte. Birazda yürek lazım. Siz İtalyanlar bunu anlayamazsiniz ;)

Maç sonu hatırlatacağım bunları konuşun siz

Alınmaca yok

• tuhaf şekilde önde gidiyoruz.
    yine de belli olmaz iyi başladığımız maçlar hüsranla bitebiliyor
    melih riskli gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

İlk 2 çok iyimser hocam. Enes olsa belki derdim de favori çıkacağımız tek rakip İzlanda. İspanya, Sırbistan bizi paspas eder gerçekçi olmak lazım. 3.lük için kazanmamız lazım

Eurobasket 2010 da Sırbistanı yenmiştik.Bizde o güç var.

• Ersan oyundayken çok güzel oynuyorduk malesef 3.ledi yinede 9 sayı öndeyiz yenicez bu sefer inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hocam onlarda ekstradan 1 maç kaybedebilir. Belli olmaz bu işler.

• 3 sayılık yüzdemizin çok yüksek olduğu maç 2. çeyrek girmeyince takımın nasıl afalladığını gördük. Eğer böyle devam edersek italyanlara maçı veririz. Sonrada her zamanki gibi hakemler diye ağlamaktan başka bir olayımız kalmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom87

quote:

quote:

Eurobasket 2010 da Sırbistanı yenmiştik.Bizde o güç var.

Hocam ne o kadromuz var ne de o seyirci desteğimiz. Öte yandan Sırbistan gücüne güç kattı. Genç oyuncuları çok diri, akıllı ve skorer. Şansımız yok. Sırbistan doğumluyum takımı da çok yakından takip ediyorum. Açıkçası iki tarafta kazansa üzülmüyorum ama Türkiyemizin şansı %20 kadromuz çok yaşlı ve dar.

• Düşünsenize gallinariyi savunan pota Altında bir dev var. Üstüne bir de hucümlarda rakip potaya devriliyor = Enes

Sırf fettullah Gülen sempatizanı diye milli takıma alınmayan ve ak partinin hışmına uğrayan bu çocuğa yazık oluyor. AKP Defolup gitsede bu çocuk milli takımda oynasa

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Marciano

quote:

Orijinalden alıntı: ktb06

Dixon faulden sonra turnike atmayı denedi boyu yetmedi

Max 175 bu adam.Arkadaşım benden kısa dedi.Arkadaşım 178 falan.

178 olmasi lazim.Ben 185 im yanyana geldik bir kac kere 10 cm yok yani aramizda.

Olabilir arkadaşım öyle dedi ben ondan 2-3 cm uzundum dedi.O zaman kendini boyunu bilmiyor arkadaşım.Tşk bilgi için.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.