Şimdi Ara

Türkiye - İtalya Avrupa Basketbol Şampiyonası [1. Maç 5 Eylül 2015, 22.00 (NTV Spor)] (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
674
Cevap
3
Favori
9.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ispanya sirbistan maçlarını dusunemiyorum daha ciddi oynamamız gerek, a millilerde iş yok bari bunda birseyler yapalim 2015tamemen kayip yili olmasin. (her anlamda)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanki kadromuza odaklanın dışarıdakilere değil.
  • Şu enes enes diyenlerde akıl olduğundan şüpheliyim.

• şu takımda enes in olmaması büyük ayıp sırf siyasi nedenlerden dolayı adamı elestirmeyin herkesin görüşü kendisine adam sırf siyasi nedenlerden dolayı alınmadı. Enesin kızlarla olan fotolarını eleştiren arkadaşlar o kadar para ve popülerlik sizde olsa sizide görürüm gitü başı nasıl dagittiginizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basketbol turnuvaları gerçekten mükemmel ya. Bütün hafta sadece ona odaklanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGBT

turkoların balaa bak yaa

Hem iğne hem keko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7AE548211 -- 6 Eylül 2015; 13:14:25 >
  • Yıllar sonra İtalya'yı yenmek mutluluk verici. Ama bizden çok bu İtalya sayesinde oldu. İtalya hiç takım olmadan gelmiş buraya. Tamamen birebirler üzerinden oynayan , adeta savunma yaparken hemen sayı yiyelim de top bize geçsin, hücum yapalım derdindeler. Bu galibiyet çok iyi oldu ama fazla abartmamak gerek. Çünkü İtalya'nın pivotu yok. Ama bizim takımımız hep savaşıyor. Kalpten oynayıp bize heyecanlar yaşatıyorlar. Bu yeter bana. Ama iyi ki Emir yerine Bobby'i almışız milli takıma. Ama Bobby 35 dk oynuyor neredeyse. Bu çok fazla onun için. Bu yüzden sonda denediği şutların çoğu kaçtı. Bence Kartal'a verelim sure. Sahada Kartal, Cedi ve Furkan olsun varsın İtalya'yı bir 50 sene daha yenemeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: çesna

şu takımda enes in olmaması büyük ayıp sırf siyasi nedenlerden dolayı adamı elestirmeyin herkesin görüşü kendisine adam sırf siyasi nedenlerden dolayı alınmadı. Enesin kızlarla olan fotolarını eleştiren arkadaşlar o kadar para ve popülerlik sizde olsa sizide görürüm gitü başı nasıl dagittiginizi.

Boşverin hocam ya. Ben de gelsin dedim ama mantıklı düşününce ortada olan kadro bu. Bu kadroyu konuşmamız gerekiyor. Boşverelim şimdi Enes'i falan. Göksenin'i konuşalım, Cedi'yi konuşalım, Furkan'ı konuşalım.
  • Doğuş balbayın geçen hafta sakatlanıp turnuvaya katılamaması çok kötü oldu ya Bobby bazen saçmalıyo dün kaç dk oynadı değişmesi gerekiyo bazen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Yıllar sonra İtalya'yı yenmek mutluluk verici. Ama bizden çok bu İtalya sayesinde oldu. İtalya hiç takım olmadan gelmiş buraya. Tamamen birebirler üzerinden oynayan , adeta savunma yaparken hemen sayı yiyelim de top bize geçsin, hücum yapalım derdindeler. Bu galibiyet çok iyi oldu ama fazla abartmamak gerek. Çünkü İtalya'nın pivotu yok. Ama bizim takımımız hep savaşıyor. Kalpten oynayıp bize heyecanlar yaşatıyorlar. Bu yeter bana. Ama iyi ki Emir yerine Bobby'i almışız milli takıma. Ama Bobby 35 dk oynuyor neredeyse. Bu çok fazla onun için. Bu yüzden sonda denediği şutların çoğu kaçtı. Bence Kartal'a verelim sure. Sahada Kartal, Cedi ve Furkan olsun varsın İtalya'yı bir 50 sene daha yenemeyelim.

Alakasi yok takim oyununu biz iyi savunma yaptik diye oynayamadilar.Birebir oynamaya zorladik adamlari.

• Kalbim sıkışıyor.
  • Enes malum ırktan geldiği için milli takımı reddetmişti ergin atamanın yaptığı tek iyi şey o şahsı milli takıma almaması fenerbahçe forması giydiği için utanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordwalmax

quote:

Helall sana Gallinarii bastırr adamımmmmmm.. FORZA İTALYA.. seviyom bu ülkeyi yaa

Bakın burası Türkiye ve Türk forumu zaten ülkece zor günler geçiriyoruz ama şu adamın şunları yazmasına nasıl izin verirsiniz milleti tahrik ediyor Adminlerden rica ediyorum ya şu adamın annesi sülalesi ve 7 ceddine küfür etmek serbest olsun yada şu üyeyi kalıcı olarak banlayın farklı hesap bile açamasın kafamızı dağıtmak için giriyoruz şuraya birazcık neşenelenim diye milli takım yendi diye adam ne neşe bırakıyor ne sabır eğer içinizde biraz milliyetçilik varsa bu adamı banlarsınız aynı bu adamlar yüzünden küfür eden düzgün insanları banladığınız gibi rica ediyorum böylelerini forumda görmek istemiyoruz beyler + layın lütfende adminin dikkatini çeksin banlansın şu kendini. Bilmez not : awendel denen dingilde milleti tahrik ediuor aynı işlemin onada yapılmasını istiyoruz

Helal olsun

Bu arada bende letonya konusunda "ülkece zor günler geçiriyoruz,birlik beraberliğe ihtiyacımız çok var" diye mesaj atmıştım 30 küsür eksi yemiştim

Forumda ermeni dölü çok olsa gerek...

• İtalya'nın oyuncularını tanıyorsanız birebir oynamayı seven oyuncular olduğu gorecekseniz. Ayrıca İtalya'nın sistemini işletebileceği bir pivotu da yok. İtalya hep böyle oynayacak. Takım oyunu oynayacak kadro yapıları yok. Maçın skoru da bunu gösteriyor. Ne savunma da ne hücumda takım olarak oynamıyor İtalya.

• Ilk maclar boyle olursa zor olucak

• Herşeye rağmen Enes bu takımda olmalıydı.Ömer in de sakatlanması büyük şanssızlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

quote:

quote:

Helall sana Gallinarii bastırr adamımmmmmm.. FORZA İTALYA.. seviyom bu ülkeyi yaa

Bakın burası Türkiye ve Türk forumu zaten ülkece zor günler geçiriyoruz ama şu adamın şunları yazmasına nasıl izin verirsiniz milleti tahrik ediyor Adminlerden rica ediyorum ya şu adamın annesi sülalesi ve 7 ceddine küfür etmek serbest olsun yada şu üyeyi kalıcı olarak banlayın farklı hesap bile açamasın kafamızı dağıtmak için giriyoruz şuraya birazcık neşenelenim diye milli takım yendi diye adam ne neşe bırakıyor ne sabır eğer içinizde biraz milliyetçilik varsa bu adamı banlarsınız aynı bu adamlar yüzünden küfür eden düzgün insanları banladığınız gibi rica ediyorum böylelerini forumda görmek istemiyoruz beyler + layın lütfende adminin dikkatini çeksin banlansın şu kendini. Bilmez not : awendel denen dingilde milleti tahrik ediuor aynı işlemin onada yapılmasını istiyoruz

Helal olsun

Bu arada bende letonya konusunda "ülkece zor günler geçiriyoruz,birlik beraberliğe ihtiyacımız çok var" diye mesaj atmıştım 30 küsür eksi yemiştim

hocam adamlar Allahuekber denmesine bile tahammül edemiyo ne diyeceksiniz ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Steve Paul Jobs

quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

quote:

quote:

Helal olsun

hocam adamlar Allahuekber denmesine bile tahammül edemiyo ne diyeceksiniz ki

Kesinlikle hocam. Atalarımız Kurtuluş Savaşında yunanları denize döktü. Ama dölleri hala duruyor. Yazık. Allah onların şerrinden muhafaza eylesin.

• Yahu Ben her milli takimi izlerken son dakikalarda korku filmi izlemek zorundamiyim.bir kere rahat izlemek istiyorum

• beyler bu enes muhabbeti ne
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.