Şimdi Ara

Türkiye - İspanya Avrupa Basketbol Şampiyonası [2. Maç 6 Eylül 2015, 22.00 (NTV Spor)]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtalya galibiyeti sonrası bu maçın önemi çok büyük. Kazanırsak gruptan cıkmak icin cok büyük bir adım atmıs oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 6 Eylül 2015; 1:07:07 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• İspanya farka gidemez. Maç içi farklar olur biz veya onlar açabilen farkı. Ama maç son topa kalabilir. Çok ama çok zor maç olacak. Çünkü ispanya kaybetti. Bizden çok kazanmak isteyeceklerdir. Paul gasol farkı var tabii.

Bu maçı kazanırsak %90 gruptan çıkarız. Geçmişte ispanyayı yenmiştik. Toplam 100 sayı felan olmuştu maçta. Maç kısır geçecektir. Tam bir savunma maçı olacak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer1578

İspanya farka gidemez. Maç içi farklar olur biz veya onlar açabilen farkı. Ama maç son topa kalabilir. Çok ama çok zor maç olacak. Çünkü ispanya kaybetti. Bizden çok kazanmak isteyeceklerdir. Paul gasol farkı var tabii.

Bu maçı kazanırsak %90 gruptan çıkarız. Geçmişte ispanyayı yenmiştik. Toplam 100 sayı felan olmuştu maçta. Maç kısır geçecektir. Tam bir savunma maçı olacak bence.

İtalya maçından önceki yorumumdu bu. Macı izledikten sonra görüşüm değişti bence zorlarız. Hazırlık maclarında takımı begenemiştim ama italyaya karsı cok iyi mücadele ettik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi savunma yapmamız gerekecek... Tempoyu da olabildiğince aşağılarda tutabilirsek neden olmasın.

• İspanya çok büyük eksiklerle katılıyor turnuvaya. Avantajı buradan yakalayabiliriz. Olay Pau Gasol'ün oyununda bitecek yine de şüphesiz.
  • müthiş bir savunma yapmamız gerek. oyunu çirkefleştiricektir ispanya felipe reyes ve rudy ile. umarım kazanırız. kazanırsak büyük ihtimal grupta 2.oluruz. çünkü sırbistan maçından galibiyet beklemiyorum ben.
  • İçimde bi ses fark yicez diyor hayırlısı

• Almanya ılzanda karsılasmalarını kayıpsız atlatırsak sorun olmayacaktır .hedef mac dedıgımız maclar bunlar..
    Eger dixon yıne duzenden cıkarsa ısımız daha zor,hatta çok çok zor
    Dun ılk yarıda bıraz da ekstra attık bu hep olmaz ama savunmada daha ıyı olabılırız

Galıboyet beklemıyorum ıyı oyun beklıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rudy seni sevmiyorum süt oğlan.

• Rodriguez'in üstüne ne kadar oynarsak provokatörlük derecesi o kadar artacaktır. Psikolojik mücadele de önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster98

İçimde bi ses fark yicez diyor hayırlısı

O zaman fark aticaz kanka

• Maçta iyi savunma yaparsak alırız.Açık ve net.

• İnşallah bugün galibiyetle ayrılabiliriz. İspanya çirkefleştiği zaman dünkü gibi sakin kalabilirsek bu maç bizde tabi hakem faktörü de çok önemli çünkü ispanyollar hakeme oynamayı çok seviyor.
    Bobby yine çok şut deneyecek çünkü oyun yapısı bu. Adam 0/10 atsa bile 11. Şutu tereddüt etmeden atabiliyor.Bobby gününde olur inşallah.
    Savunma yaparak kazanabileceğimizi düşünmüyorum. 2010 da harika alan savunmamız vardı ama kadro çok değişti. Savunmasıyla öne çıkan sinan,cedi ve doğuş vardı. Sinan hücum oyuncusuna evrildi, Cedi hala iyi savunmacı, Doğuş ise ne yazık ki sakat.
    Eyyorlamam bu kadar

• Circassian81 kullanıcısına yanıt
    İnşallah kanki

• Bobby Dixon, Sinan 35'er dakika oynadı dün. Bence İspanya ve Sırbistan maçında onları dinlendirmemiz gerek. Almanya ve İzlanda maçına konsantre olmak lazım. Aksi durumda 6 günde 5 maç 35'er dakika ciddi manada yıpratır dün bile dayanamadı B. Dixon.

• Dünkü Gallinari gibi bugünde Rudy coşacak ve pislesecek at fava bekle Türk düşmanı bu Rudy

Maça gelisek Gasol-Rudy ve Lullun oyunu çok önemli olacak bunları yavaslatabilirsek belki başa baş gideriz

• Keşke Enes Kanter de olsaydı bu takımda. Belki takımı olumsuz etkilerdi ya da 3-5 dakika süre verilirdi en fazla ama cemaatçi diye Türkiyenin en iyi basketbolcusunu dışlamamış olurduk. Takım herkesin a milli takımı olurdu. O yüzden alınan galibiyetlere fazla sevinemiyorum. Yine de tebrikler takıma dün önemli bir sürpriz yaptılar.

• Neden olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Keşke Enes Kanter de olsaydı bu takımda. Belki takımı olumsuz etkilerdi ya da 3-5 dakika süre verilirdi en fazla ama cemaatçi diye Türkiyenin en iyi basketbolcusunu dışlamamış olurduk. Takım herkesin a milli takımı olurdu. O yüzden alınan galibiyetlere fazla sevinemiyorum. Yine de tebrikler takıma dün önemli bir sürpriz yaptılar.

Bence cemaatçi olmasından ziyade milli takım yenildikten sonra attığı bu tweet yüzünden alınmıyor .

https://www.google.com.tr/search?q=enes+kanter+hahaha&espv=2&biw=1366&bih=623&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIjPe4l5XixwIVRDcUCh2-awS_#imgrc=yd-K1A0bIvVt5M%3A

• quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U

quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

Keşke Enes Kanter de olsaydı bu takımda. Belki takımı olumsuz etkilerdi ya da 3-5 dakika süre verilirdi en fazla ama cemaatçi diye Türkiyenin en iyi basketbolcusunu dışlamamış olurduk. Takım herkesin a milli takımı olurdu. O yüzden alınan galibiyetlere fazla sevinemiyorum. Yine de tebrikler takıma dün önemli bir sürpriz yaptılar.

Bence cemaatçi olmasından ziyade milli takım yenildikten sonra attığı bu tweet yüzünden alınmıyor .

https://www.google.com.tr/search?q=enes+kanter+hahaha&espv=2&biw=1366&bih=623&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIjPe4l5XixwIVRDcUCh2-awS_#imgrc=yd-K1A0bIvVt5M%3A

o olay zaten 2 yıl önce oldu. enes de birçok kez haha tweetinden dolayı özür diledi. haha tweetinden dolayı değil cemaatçi olduğu için alınmadı takıma.http://www.milliyet.com.tr/enes-kanter-milli-takim-a-geri---2038034-skorerhaber/

bak bu haber 2 nisan 2015 tarihli. yani 5 ay öncesi. 02 Nisan 2015 - 15:09 | Son Güncelleme: 02.04.2015 - 15:35 Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, Enes Kanter krizinin aşıldığını ve Oklahoma City Thunder’da mücadele eden oyuncunun milli takım forması giyeceğini açıkladı.

Erdenay, "Enes Kanter, bu sene yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda kesinlikle forma giymek istediğini bize söyledi. Bu kriz aşıldı” dedi.

aradan geçen 3 ayda ne olduysa enes kanter milli takıma çağrılmadı. üstlerden bir emir geldi. cemaatçi olduğu için dışladılar adamı maalesef.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.