Şimdi Ara

Türkiye İnsanı Saltanat istiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    hava alanı yaptı diye seviniyor ama ------------ Uçağa binecek parası yok
    Yol yaptı diye seviniyor ama ------------- arabası benzini yok , olsada 10 tane vergi alıyor devlet
    Hastane açtı diye seviniyor ama ------------ doktorların bir çoğu berbat
    Ekonomi çok iyi diyor ama ------------------ ay sonunu zor getiriyor
    Dünya lideri diyor ama ---------------------- yanı başımızdaki ypgyi vurmaya korkuyoruz
    Tayyibin sarayı ile özel uçağı ile övünüyor ama -------------------- bisikleti yok
    Atatürke küfür edip demokrasi düşünce özgürlüğüm var diyor ama ---------------- bilmiyor ki demokrasiyi'de o getirdi.
    Şeriatı istiyor ama ------------------- bilmiyor ki karısı hastalandığında doktora gittiğinde kadın doktor isteyeceğini

Neden böyleyiz arkadaşlar başkasının zenginliğiyle neden övünüyoruz neden ?

• açtıgın konulara bakıyorum .

tayyip karşıtı görünüyorsun sözde .. halbuki sürekli tayyip reklamı yapıyorsun

bazılarını kandırabilirsin hatta çoğunluğu kandırabilirsin .

erdoğanın atatürk sevgisi örnegin

boş konular acıp sacmalamayı bırak .
  • Şeriatı istiyor ama ------------------- bilmiyor ki karısı hastalandığında doktora gittiğinde kadın doktor isteyeceğini

şeriat gelince kadınlar çalışamazmı? dinimizde kadınlar çalışamaz diye bir şey YOK
  • konu ile ilgili yorum yapmıcam troll görüyorum. saltanattan kastını krallık olarak görüyorum keza islamiyetle alakalı olmak zorunda değil bence saltanat. yanlışsam da konu o değil. şunu söyliyip çekiliyorum:

- En iyi krallık en iyi demokrasiden üstündür, ancak en kötü krallık en kötü demokrasiden kat kat kötüdür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.