Şimdi Ara

Türkiye - Hollanda | 6 Eylül 2015 | 19.00 (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
6
Favori
19.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: os_lnx

Letonya' dan son dakika golu yiyince, Hollanda maçını kazanırız ya ona yanarım, çok ararız bu 2 puandı diyenler burda mı ?

Letonyaya kaptırdığımız 4 puan şimdi ne aranıyor ya ?

Bide gruptan izlanda grup lideri olarak çıkar dediğim zaman sesini yükselterek ağzımı kapatmaya çalışanlar şimdi ne düşünüyorlar acaba onların yüzünden hollanda ne yapar eder ilk sırayı alır demik zorunda kaldım. İzlandanın belki grup lideri olarak çıkacağı garanti değil ama sonuç ortada.

Aynen hocam. Deplasmandaki letonya maçından itibaren aynı ruh hâlindeyim. Avucumuzdayken kayıp giden puanlara çok yanıyorum.
    Şu an 6 ya da en kötü 4 puan daha fazla almış olabilirdik, içten bile değildi. 2 Letonya maçı & deplasmandaki Hollanda. Terimin egosu, baştan aşağı yanlış 11 & değişiklikler, yanlış oyun mentalitesi yüzünden gitti puanlar. Bakın Hollanda maçlarına. Kapasitemizin ne olduğunu bilerek, sahaya iyi yayılıp kontrollü, doğru & akıllı oyunla ne yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik. Aldığımız zaferden ötürü bir yandan sevinip gururlanırken bir yandan da düşünüyorum. Diğer maçlarda neden aynı mücadeleyi, ruhu, doğru oyunu, konsantrasyonu yansıtmadık. Letonya maçı konusunda da sinirden çıldırıp uzunca içimi döktüğüm yorumum vardı. Orada sonda demiştim ki bu maçta bu kadar ruhsuz, disiplinsiz, düşük konsantrasyonla oynayıp Hollanda karşısında tam tersi iyi oynarsak, es kaza kazanırsak ben bunda art niyet ararım. Eminim ülkede kalp krizi geçirenlerin sayısında artış olmuştur o maç gecesinde. Hayatımda hiç bu kadar bir maçı izlerken stres yaşadığımı hatırlamıyorum.
    Hollanda galibiyetini çıkarın , bugüne kadar sadece zar zor Kazakistan ı yenmişiz.

inşaAllah yanılıyorumdur, ego yanlışlarını görüp ders almıştır artık ne diyeyim. Hollanda karşısındaki olumlu yönleri, mentaliteyi & konstantrasyonu istikrarlı şekilde sürdürebilirsek, savaşa gider gibi değil bunun bir spor, oyun olduğunun bilinciyle mantıklı haraket edersek şampiyonalara katılıp başarılı olmamamız için hiçbir sebep yok. Ayrıca yine bu maçta bir 5-10 dk arası aşırı gerginleşti oyuncularımız. Çok gereksiz, sırf hakemle inatlaşma yüzünden kartlar gördüler. Kendi kendilerine konstantrasyonlarını düşürdüler. Bunları bırakmaları, işlerine baklamaları lazım. Artık belli bir eşiği aşmalıyız, bir kültürümüz, ekolümüz olmalı. Her maça büyük ciddiyetle yaklaşmaları lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Letonyayı yensek garantiydi Hollanda puan kaybetmezse gene riskli

Evet aynen öyle. Birde Çek lere içerde kaybetmiştik değil mi ? Yanlış mı hatırlıyorum ? Şimdi kahrolmamak elde değil. Ama bu sefer gidelim şu turnuvaya.
  • yalnız letonya'yı yensek bugün kazanamazdık büyük ihtimal,klasik türk insanı işte yumurta kapıya dayanmadan,mecbur kalmadıkça çabalamıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker kullanıcısına yanıt
    Eski Hollanda olsa doğru ama Hollanda eski Hollanda değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

quote:

Orijinalden alıntı: os_lnx

Letonya' dan son dakika golu yiyince, Hollanda maçını kazanırız ya ona yanarım, çok ararız bu 2 puandı diyenler burda mı ?

Letonyaya kaptırdığımız 4 puan şimdi ne aranıyor ya ?

Bide gruptan izlanda grup lideri olarak çıkar dediğim zaman sesini yükselterek ağzımı kapatmaya çalışanlar şimdi ne düşünüyorlar acaba onların yüzünden hollanda ne yapar eder ilk sırayı alır demik zorunda kaldım. İzlandanın belki grup lideri olarak çıkacağı garanti değil ama sonuç ortada.

Aynen hocam. Deplasmandaki letonya maçından itibaren aynı ruh hâlindeyim. Avucumuzdayken kayıp giden puanlara çok yanıyorum.
    Şu an 6 ya da en kötü 4 puan daha fazla almış olabilirdik, içten bile değildi. 2 Letonya maçı & deplasmandaki Hollanda. Terimin egosu, baştan aşağı yanlış 11 & değişiklikler, yanlış oyun mentalitesi yüzünden gitti puanlar. Bakın Hollanda maçlarına. Kapasitemizin ne olduğunu bilerek, sahaya iyi yayılıp kontrollü, doğru & akıllı oyunla ne yapabileceğimizi bir kez daha gösterdik. Aldığımız zaferden ötürü bir yandan sevinip gururlanırken bir yandan da düşünüyorum. Diğer maçlarda neden aynı mücadeleyi, ruhu, doğru oyunu, konsantrasyonu yansıtmadık. Letonya maçı konusunda da sinirden çıldırıp uzunca içimi döktüğüm yorumum vardı. Orada sonda demiştim ki bu maçta bu kadar ruhsuz, disiplinsiz, düşük konsantrasyonla oynayıp Hollanda karşısında tam tersi iyi oynarsak, es kaza kazanırsak ben bunda art niyet ararım. Eminim ülkede kalp krizi geçirenlerin sayısında artış olmuştur o maç gecesinde. Hayatımda hiç bu kadar bir maçı izlerken stres yaşadığımı hatırlamıyorum.
    Hollanda galibiyetini çıkarın , bugüne kadar sadece zar zor Kazakistan ı yenmişiz.

inşaAllah yanılıyorumdur, ego yanlışlarını görüp ders almıştır artık ne diyeyim. Hollanda karşısındaki olumlu yönleri, mentaliteyi & konstantrasyonu istikrarlı şekilde sürdürebilirsek, savaşa gider gibi değil bunun bir spor, oyun olduğunun bilinciyle mantıklı haraket edersek şampiyonalara katılıp başarılı olmamamız için hiçbir sebep yok. Ayrıca yine bu maçta bir 5-10 dk arası aşırı gerginleşti oyuncularımız. Çok gereksiz, sırf hakemle inatlaşma yüzünden kartlar gördüler. Kendi kendilerine konstantrasyonlarını düşürdüler. Bunları bırakmaları, işlerine baklamaları lazım. Artık belli bir eşiği aşmalıyız, bir kültürümüz, ekolümüz olmalı. Her maça büyük ciddiyetle yaklaşmaları lazım.

FAtih terim kötü bir teknik adam değil ama bazan bu gördüğüm gereksiz inat neyin nesi çözemiyorum. Yanlışından vazgeçmek için şimdiyi mi beklemesi gerekiyordu.

Şimdi itiraz mesajı yazacaklara için bi tanesini söyliyim. Kapanacağı belli olan en az 8 kişi ile ceza sahası ve çevresini kapatan takıma karşı Burak la oyuna başlamak buna iyi bir örnek.

Umarım yanlışlarını devam ettirmez geri kalan 2 maçı kazanırız.

• Yalnız hollandayı ne yendik be.
  • Mesajlarımız da siliniyor haber verilmeden..

• Xd

• Bu maç aklımda sadece o şehit çocuğunun bakışı ile kalacak.

Skor, oyun, seyirci zerre umurumda değil.
  • Son golü de Olcay atacaktı bomboş olmasına rağmen Burak Olcay'a pas atmadı, gol de zaten biraz şans eseri girdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

Bu maç aklımda sadece o şehit çocuğunun bakışı ile kalacak.

Skor, oyun, seyirci zerre umurumda değil.

• Gol girdimi, girdi
    Daha neyin tartışmasını yapıyorsunuz
    Bu burak ne yaptı size..?
    Benzer pozisyonda arda da pas verebilirdi ama kalecinin elinin altından gol oldu, orda neden pas vermedi demiyorsunuz.?

• İmparator fatih terim

• Burası futbol forumu olabilir ama yorumlara bakıyorum da herşey güllük gülistanlık gibi.

O çocuğun yaşadığı şokun bedelini hiçbiriniz ödeyemezsiniz, tarif edemezsiniz LAN!
  • Tekrar potaya girmek bile güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 9 Eylül 2015; 0:16:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

BURADA ŞEHİT VERİYORUZ ADAMLAR FUTBOL KONUŞUYOR111!!!11!!

İstediğimizi konuşuruz, seni ilgilendirmez. Kaldı ki şehitler hakkında konuşmamızın onlara bir yararı mi var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zobaa16

Futbolu seviyorum neden ? 31 şut yüzde 70 le oynayıp tek gol atabiliyorsun yada 4-5 şut atıp yüzde 35 oynayıp 3-0 dağıtabiliyorsun..
    Futbolu sevmiyorum neden ? Elin hakemi geliyor puanı çalıyor, senin de boğazına kadar geliyor saydırıyorsun federasyona hakemlere:
    Sonraki maç helva gibi adamı gönderiyorlar arkadan sarılan şeneri ikinci sarıyla atamıyor bi de foullu golle cila çekiyor.
    Sizce Terim hakeme yüklenmese, yada isveçli hakeemi verselerdi şeneri atar mıydı atmaz mıydı.
    Adalet olsun kardeşim hem yurt içinde hem yurt dışında.
    Bursaspor yönetimi ve e.sağlam umarım Fatih Terimden ders almıştır. Terime uefadan ceza gelir mi bilmem ama
    Sağlam yada başkan aynı sözleri söylese 60 gün cepte....

Avrupada olabilecek şeyler değil bunlar. Bizim ligde olur sadece.

• Türkiye bizi şaşırttı adeta :))))

Masaj Salonu ilan
  • Herkesi kendileri gibi primci saniyorlar

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.