Şimdi Ara

Türkiye - Hollanda | 6 Eylül 2015 | 19.00 (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
6
Favori
19.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben 3 te 3 yapıcaz dediğimde eksilemiştiniz. ekimde de alıcaz maçları. 3. olup, elemeyi de kazanıp oradan fransaya gidicez
  • N3THERL0NDS

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk maçta da Burak attı, çok eskiye gitme.
    Şu takım formalarını çıkarın artık. 3-0 olmuş Fenerbahçe'li yazıyor Caner helal olsun vs., Galatasaray'lı yazıyor Burak attı aslanım vs. Bunlar bu golü Fenerbahçe'li Caner ve Galatasaray'lı Burak olarak atmadı, Türk Milli Takımı oyuncuları Caner ve Burak olarak attı. Kendinize gelin artık.
  • İçimizdeki Hollanda'lı

Türkiye - Hollanda | 6 Eylül 2015 | 19.00

https://store.donanimhaber.com/d4/ca/76/d4ca76236fbf30c66dc73236759e8356.jpg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hak etmedigimiz bir maci aldigimiz icin uzuleceginize seviniyorsunuz...

• Kötü felan oynamadık Hollandada haketmedi. Kimse kusura bakmasın. 1 atakları var onuda atamadılar. Biz haddimizi bilerek çok iyi oynadık. İlk yarıdan farkı bulunca da geriye çok iyi kapandık ve kazanmasını bildik. Kazanmamız gerekiyordu zaten. Futbolda her zaman göze hoş oynanması gerekmez. Özellikle böyle durumlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Yeniyoruz diye seviniyorum ama anlamadığım ve beni düşündüren bir şey söz konusu.

1. si Arda'nın attığı gol çok zordu. Neden boş durumdaki Burak'a vermek yerine zoru denedi?

2. si Burak'ın golü. Olcay yanında bomboş. Kendisi şut çekti.

Bu iki pozisyon da gol oldu eyvallah. Ama ya o toplar girmeseydi? 1. pozisyonda kaleci hatası, 2. pozisyonda ise defansa çarpan top sonucu top ağlarla buluştu.

Şimdi belki bunlar konuşulmayacak ki yukarda sonuç bazlı cevaplar var "komik olmayın gol oldu işte" gibi... Ama bence bu konu üzerine düşünmek gerek. Futbol basit oyun. Zorlamanın manası yok bence.

Sacmaliga bak ya. Gol olmuş hala konuşuyorsun :)

Gol oldu bir şey dediğim yok kardeşim. Ben mantıktan bahsediyorum. Sonuç odaklı olmayın bu kadar. Eğer o şutlar gol olmasaydı şu an futbolcuları yerin dibine sokacaklardı.

Evet belki yarın da böyle pozisyonlar yakalayacağız belki onlar da gol olacak ama ben basit oynama mantığının yerleşmesi taraftarıyım. Her zaman bu kadar şanslı olunmaz.

Kaldı ki bunlar benim kendi düşüncelerim. Katılırsınız katılmazsınız, sizin fikriniz. Saçmalığa bak tarzı yorumlarınızı kendinize saklayın.

Özellikle 2. pozisyonda kesinlikle Olcay'a atması gerekiyodu bencede, o vuruş gol olmasaydı burda yerden yere vurulacaktı ama gol olduğu için bişey diyen yok. Neyse neticede kazandık, kalan maçları da alıp play-off a kalırız umarım

• Bugün maç olduğundan haberim bile yoktu maç bitti pcyi açınca öğrendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gslicocuk

Şu fenerli oyuncular milli takıma alınmamalı sırf zarar. Şu kadroyla maçlara çıksak Galatasaray ruhuyla hollandayı 3 değil 7 atardık
    Cenk
    Sabri-Semih-Koray-Hakan
    Selçuk-Bilal
    Umut-Emre-Yasin
    Burak

nicke bakıp bloklamanız yeterli boşuna okuyup zaman kaybetmeyin
  • letonya maçını yeneydik 2 beraberlik bile yetiyorduya yada 1 galibiyet
  • Canerin faul pozisyonunda hakem tam dibindeymiş ohaaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

N3THERL0NDS

neterlonds

• quote:

Orijinalden alıntı: becomex

Zararı olan futbolcu hangisiydi caner erkinmi ? Şener mi ? Yada sen çok komiksin ben espriyi kaçırdım

Caner rezalet oynadı tehlikeli yerlerde top kaybetti. Robben olsa folloş ederdi orayı
    Depaye adeta şenerle dalga geçti
    Ozan çok fazla töp kaybetti
    Volkanı hiç saymıyorum bile
    Maçın yıldızları hakan selçuk ve buzaktı

• Sör Aragorn kullanıcısına yanıt
    bence maçı doğru bir oyunla söke söke aldık . ona bakılırsa letonyada bizden 1 puan kaptı hak etti mi ?
  • Bugün bir kez daha anladım ki Türkiye kadar içinde hain bulunduran bir ülke yok.
  • istifa mı edecekti ertelemiş açıklamayı
  • RVP ve kalecileri çöptü

• Her şey bitti mehter marşını mi tartışmaya başladınız?

• Milli takım hep galatasaraylı oyuncularla başarı yakalamıştır. O yüzden ilk 11 de en az 7 8 galatasaraylı oyuncu olmalıdır. Bu fenerliler için acı bir gerçek.

• Maçı kazandık gülüp eğleneceklerine adamlar Mehter marşını tartışıyor.Bu kafayla bu ülke gelişmez tabi.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.