Şimdi Ara

Türkiye - Hollanda | 6 Eylül 2015 | 19.00 (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
6
Favori
19.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar genel averaja mı bakılıyor yoksa ikili averaja mı ?
    Umarım ikilidir, Çeklere karşı beraberlik ve İzlanda galibiyet bizi playoffa götürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Van Persie yerdeki Oğuzhan'ı ayağa kaldırır. Sneijder ayaktaki Serdar'ı yere itmeye çalışır. [F]ark [B]udur!
    quote:

Orijinalden alinti: Dreamers.

Van Persie yerdeki Oguzhan'i ayaga kaldirir. Sneijder ayaktaki Serdar'i yere itmeye çalisir. [F]ark [B]udur!

Van Persie'de itti Serdar'y onu neden yazmyyorsun, fanatiklik yapyp ortaly?y kary?tyrma ne güzel yendik i?te az mutlu ol sevin, korkma bir?ey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

Orijinalden alıntı: faaty

quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Yeniyoruz diye seviniyorum ama anlamadığım ve beni düşündüren bir şey söz konusu.

1. si Arda'nın attığı gol çok zordu. Neden boş durumdaki Burak'a vermek yerine zoru denedi?

2. si Burak'ın golü. Olcay yanında bomboş. Kendisi şut çekti.

Bu iki pozisyon da gol oldu eyvallah. Ama ya o toplar girmeseydi? 1. pozisyonda kaleci hatası, 2. pozisyonda ise defansa çarpan top sonucu top ağlarla buluştu.

Şimdi belki bunlar konuşulmayacak ki yukarda sonuç bazlı cevaplar var "komik olmayın gol oldu işte" gibi... Ama bence bu konu üzerine düşünmek gerek. Futbol basit oyun. Zorlamanın manası yok bence.

Sacmaliga bak ya. Gol olmuş hala konuşuyorsun :)

+1

Ykisi de Galatasarayin oyuncusu ve oyuncusuydu. Kuyruk acisi dayanilmaz boyutlarda adamlarda.

Milli takım forması altında bütün futbolcular aynıdır benim gözümde. Herkesi kendinizle karıştırmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peekay

Arkadaşlar genel averaja mı bakılıyor yoksa ikili averaja mı ?
    Umarım ikilidir, Çeklere karşı beraberlik ve İzlanda galibiyet bizi playoffa götürüyor.

Evet 4puan yetiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel maç oldu , keyifle izledim.Siyasi konular hakkında yorum yapmayacağım , gereksiz.14 şehit varmış sanırım , Allah rahmet eylesin.
  • Hollanda beklenenden çok daha kötüydü.

Yendiğimiz için millî takımımıza tebrikler tabii; ama buruk bir sevinç diyelim.

Play-Off'a kalırsak umarım zorlu bir rakip denk gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüyen Yürüler

Hollanda bitti.Sıra komşusu İspanya'da
    quote:

Orijinalden alinti: Kara_Mamba_24

Hollanda bitti.Sira komsusu Ispanya'da

21 sanıyordum mac 22.00 de baslıyormus.... milli fırtına devam etsin...
  • Not almışım nikinin yanına, zamanında ben cezaliyken iftira atan elemansin sen. Bu mesajınla da nurtopu gibi bir blok'u hakettin

• 2004 deki gibi yunanistan gibi oynadık ama olsun 3 puan 3 puandır
  • Serdar Aziz ne oynadı bugün.
  • Cekleri ve izlandayı yenicegimiz ne malum ya yenemezsek

• Macin ozeti: Hollanda hak etti turkiye aldi.

• Play-off'ta gelebilecek muhtemel rakipler kimler beyler ?

• Bu maça başlayan kadroyla Letonya maçına başlasaydık 5-0 almıştık Letonya maçını.

• Maçı galatasaray değil A Milli Futbol Takımımız Kazandı. Haberin olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hollandayı hiç bu kadar kötü görmemiştim. Rvp snejder depay ve wdw dışında bizden iyi topçuları yok gerçi..

• Bir de utanmadan Fenerbahçe'ye Aziz Yıldırım'a sallıyorsunuz. Türk Milli takımında maçı tamamlayan 11'in 5 tanesi Fenerbahçe'de oynuyor 1 tanesi Fenerbahçe Altyapısı'nda yetişti ( Volkan Babacan ). Milli takıma en çok destek olan kulüp Fenerbahçe bunu aklınıza sokun.
  • Niye fenev yazyyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttanDusenJokey

quote:

Orijinalden alıntı: Tenno Heika Banzai

Spiker amma yalakalık yapıyor yeter be sanki gruptan çıktık olaya bak

ulan arkadaş hollanda bu hollanda dünya kupasına giren takımlardan biri sanki basit adama bak

Ahaha istiyorsan git Almanya'yı yen ne olacak sonuca baksana sen Hollanda'ya 3 attın da ne geçti eline anlatsana bana ?Yabancı basının manşetlerde ''flaş flaş Türkiye Hollanda'ya 3 tane attı '' yazacağını mı sanıyorsun ?Sen grup lideri Hollanda'ya 3 tane atarsın eyvallah da bu Hollanda'yı yenmenin neresinle övüneceğim ben ?

Tam Fatih terim kafası işte .Sonucu söyle bana sonucu gidiyoz mu turnuvaya ?Ulan turnuvalara katılamamktan yabancı takımları desteklemeye başladık yazları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 galibiyet-1 beraberlik bize yetiyor.Eğer Hollandanın iki maçını kazanacağını düşünürsek.Artık kazmalık yapmayıp oynasınlar.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.