Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.597
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son aşamada Türkiye hızlı kargoyu seçtiyseniz zaten vergi ile ilgili bir durum belirtilmiyor.Özel kampanya vergiler dahil olarak gönderiliyor.Türkiye Hızlı Kargonun en büyük avantajıda gümrük ya da ekstra vergi çıkarmı ya da ne kadar vergi çıkar ile uğraşmıyorsunuz.
  • S55 siparis verdim, karttan parayi cekti ama siprarislerimde hic siparis gözükmüyor.
    İşlenen ve bekleyen siparisler boş..
    Ne yapmam lazım. Cekilen tutar banka provizyonda gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi texpert -- 7 Kasım 2019; 14:8:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yakup23e

En son aşamada Türkiye hızlı kargoyu seçtiyseniz zaten vergi ile ilgili bir durum belirtilmiyor.Özel kampanya vergiler dahil olarak gönderiliyor.Türkiye Hızlı Kargonun en büyük avantajıda gümrük ya da ekstra vergi çıkarmı ya da ne kadar vergi çıkar ile uğraşmıyorsunuz.
    Özel mesajlara neden cevap vermiyorsunuz? Burdan da sorabilirim.
  • kafadan 200 usd lik harcama yapıcam ama 11.11 de ek indirimler olacak mı beklesek mi ne dersiniz.
  • Arkadaslar yardım edebilecek biri yokmu s55 icin ödeme yaptim karttan cekildi ama hic bir sekilde siparislerimde gözükmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S6 satış listesinde yok. Eklenecek mi? Almışken onu alalım.
  • Turkey Direct Mail geri dönmüş,sevindim,Aralıkta alışverişlerim olacak.
  • Merhaba, direk kargo ile sorunsuz 1-2 alışverişim oldu 500el tllik. Bazı arkadaşlar idrek kargo yokken gümrük sigortasına rağmen banggoodun vergiyi tam ödemediğinden bahsetmiş. Şimdi ben direk kargoyla 5000tllik ürün alsam kargo 125 usd tutuyor. Banggood sıkıntı yaratır mı ürün gelince, çünkü vergisi 2000tl civarı oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Roborock S55 siparişi verdim. Bakalım süreç nasıl işleyecek..
  • Roborock siparişi vericem ama beklemedeyim.
    Şuan fiyatlar kupon olsa dahi yüksek.

Kafama takılan kısım, ürün gümrüğe girmese dahi verdiğimiz para gidiyor mu yoksa iade alabiliyor muyuz bir kısmını geri?

• enginkirtay E kullanıcısına yanıt
    Sistem eskisi gibi değil. 1 Usd değerinde ürün de alsan gümrüğe girer ve en az %20 vergi + 8.7 Tl gümrüğe sunum ücreti ödersin. Banggood vergi dahil sistemde senin ödediğin gümrük ve kargo ücretinin üzerine eminim banggood kendi kasasından da ödeme yapıyordur. Aldığım ürüne vergi çıkmadı, ücret iadesi isterim diye düşünme yani.

• texpert T kullanıcısına yanıt
    Hocam siparişiniz açık provizyona düşmüş olabilir.Özelden mesaj attıysanız yardımcı olayım daha öncede aynı problem yaşayan arkadaşlar olmuştu.
  • akethecake A kullanıcısına yanıt
    Direkt kargoada gümrük işlemleri filan herşey yapılıp ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmadan kapınıza kadar teslim ediliyor.Bu sebeple zaten öne çıkıyor.
  • Bunun yanı sıra gelecek yıl türkiye'deki büyük alışveriş sitelerinin baskıları sonucu yeni ekstra vergiler gelecek bu sebeple yıl sonuna kadar alışveriş stoklarınızı yapmanızı tavsiye ederim.
  • S6 CN depoda yok. Olsa da alsak.

• Bende 1S aldım
    Dün ödeme yaptım az önce mail geldi kargoya verildi diye.
  • cemeksioglu kullanıcısına yanıt
    Hocam yine Alljoy ile mi gönderildi kargonuz?

• Tv box almayı düşünüyorum ama bu ürünler için Türkiye direct kargo seçeneği çıkmıyor. Tv box lar dahil olmayacak mı acaba?

• end76 kullanıcısına yanıt
    Dahil değil hocam TV Boxlarda bandrol vergisi+20 ötv+%20 gümrük vergisi vb. bu sebeple gönderimi yapılmıyor.Gümrük sigortası yaptırıp alabilirsiniz.Sadece Ödediğiniz '''gümrük vergisini'' geri alırsınız.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkey direct seçeneği seçildiğinde otomatik olarak vergi dahil olmuyor mu? Ayrıca vergi dahil diye seçenek mi vardı? Ben dün akşam Roborock S55 siparişi verdim de Turkey direct ile. Vergiler dahil diye bir yazı görmedim.
    Ayrıca siparişimi çöp kutusuna attım yanlışlıkla ve çöp kutusundan geri getirdim, sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackrockH -- 7 Kasım 2019; 12:3:9 >
  • 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.