Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.593
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayır durduran olmadı ama olmayacak anlamı taşımasın. Daha önce de toplantı dönüşü sadece sırt çantam varken xrayden geçirmişlerdi laptop ve dokümanlarım olduğu çantamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mijia Roborock S55 Akıllı Temizlik Robotu

için coupon expired diyor hocam.
  • Arkadaşlar artık ürün Türkiye'ye yollanmıyor sanırım, sepete ekleyemiyorum. Aliexpress'te de aynı şekilde.
  • 6 Kasım tarihini beklemenizi öneririm.Kasım ayında herkesi alışverişe doyacak.Zaten yeni vergiler filan gelmeden Kasım ayında stok yapmanızı öneririm. 2020 vergilerin tavan yaptığı yıl olabilir.
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    6 Kasımda ne olacak neyi beklememiz gerekli? Biraz daha açıklayıcı olursanız seviniriz.

Teşekkürler
    Ürünler TR ye gönderilebilecek mi?
    Bu ürünü önsipariş olarak vermiştim ama şimdi böyle yazıyor. Geri ödeme isteği mi yapmam lazım yoksa bekleyeyim gönderirler mi?
    Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

• Hocam ürün eğer 24 saat içerisinde gönderilmeyecek ise back order'a düşüyor para iadesi alabilirsiniz ya da ürünün gönderilmesini bekleyebilirsiniz.Ürün sipariş ederken ürün sayfasındaki ürünün çıkış sürelerine gözatmanızı öneririm.
  • cemeksioglu kullanıcısına yanıt
    Türkiye Hızlı Kargo açılacak ürünleri tekrardan vergiler dahil alabileceksiniz.Kargo yönteminde geliştirmeler yapıldı ve müşterilerin hakları koruma altına alınarak hızlı teslimat ve hızlı gümrük işlemleri için çalışmalar yapıldı.Bunlar tarafıma söylenilenler.Açılır açılmaz burdan bildireceğim ve kupon paylaşacağım.
    Günlerden 6 Kasım hocam. Bizlere haberleriniz var mı?
  • Türrkiye hızlı kargo an itibariyla açılmış gözüküyor. Hayırlı olsun. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgundem -- 6 Kasım 2019; 10:47:29 >
  • Türkiye hızlı kargo açıldı.Özel kuponlara bu linkden ulaşabilirsiniz. Buradan Akıllı Temizlik Robotları Kuponlarına Ulaşabilirsiniz.
  • cat_power C kullanıcısına yanıt
    Buradan Akıllı Temizlik Robotları Kuponlarına Ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup23e -- 6 Kasım 2019; 12:17:38 >
  • Merhaba,
    Bu ürünü almak istiyorum ama aşağıdaki gibi bir şey ile karşılaştım.
    İndirimli almak için 2 kişi mi olmak gerekiyor anlayamadım?
    Bilginiz var mı bu konuda ?

• Grup alışverişi olduğu için o fiyattan alabilmeniz için grubdaki üye sayısını tamamlamanız gereklidir.Şuanda bir kişinin daha gruba katılması gerekli.Fakat şuan paylaştığım sayfada daha ucuza kupon ile satın alabilirsiniz. 327$ denk geliyor. Buradan Akıllı Temizlik Robotları Kuponlarına Ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yakup23e -- 6 Kasım 2019; 12:17:59 >

Hocam,
    Oradan giriş yaptım ama katılımcı gerekli diyor.
    Ama katıl deyip ilerleyince indirimli fiyattan veriyor.

• Dae-su Oh D kullanıcısına yanıt
    Ürünlerle ilgili detay veremeyeceğim lakin ekstra bir vergi ödemiyorsunuz yurtiçi kargo ile kapıya kadar teslim ediliyor.Ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi youtube'dan gözatabilirsiniz.
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Siz gruba katılmadan o ekran görüntüsünü attıysanız zaten bir kişi gerekliydi siz katılınca grup tamamlandı.Linkini gönderdiğim sayfadan özel kuponlara ulaşabilirsiniz.
  • S55 için son sayfada bir tax kalemi göremedim:

Tax için ne kadar alındığını görüntülemek mümkün müdür? Vergi dahil fiyat denilmiş; ancak burada göremediğimden emin olamıyorum.
    Kod geçerlilik tarihi gibi bir durum var mıdır? 11.11 ekstra indirim olmasına karşın sepette bekletmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.