Şimdi Ara

TURKİYE GENELİ GUVENDER SİNAVİ (ANA KONU) 8-9 Mart 2013 (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
24
Favori
99.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hey maasallah .. Yine 145ler 150ler . Herhalde biz malız arkadaş, 125i bir türlü gecemedik .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Bu arada şuan aklıma geldi. Hazirandaki LYS sınavlarına kayıt olmama rağmen giremeyeceğim. Çünkü sınav giriş belgesini sıranın üzerinde bırakmıştım

hass ben cöpe attım sınav anında sinirlenmiştim lanet olsun
    soylemesen aklıma bile gelmezdi
  • Ya yine dikkatsizlik offf 154,25 net

• quote:

Orijinalden alıntı: fıransız

quote:

Bu arada şuan aklıma geldi. Hazirandaki LYS sınavlarına kayıt olmama rağmen giremeyeceğim. Çünkü sınav giriş belgesini sıranın üzerinde bırakmıştım

Yazık oldu. Ama yaptıkları sistem çok saçmaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Yelken

quote:

Orijinalden alıntı: odemiriz

142,5 net var ama daha dikkatli cözsem çok farklı olurmuş
    bi de 5. grup elementi ne beyler ilk defa görüyorum

bilader daha 5. grup elementi ne bilmiyorsun 142,5 net diyorsun.

hocam belki adamın kimyası iyi değildir bilmeyebilir hatta bilmeyip 150 bile yapabilir bunda sasılacak sey yok
  • quote:

quote:

Hocam kayıt olduğunuz yerle görüşürsünüz sorun olmaz.Bende yırtıp atmıştım. Gidip konuştum tekrar giriş kartı verdiler :)

• Bu denemeyi nerden bulabilirim girmedim sınava çok merak ettim?
  • bilmeyip 150 yapıcak adam kendini camdan atsın o seviyedeki adam her şeyi bilir soruda 15.ci grub olucaktı 5.ci değil
  • Girdiğim en kötü sınavdı, matematikten çok zaman kaybettim ve ilk defa yetiştiremedim. Sosyalden 11 soru işaretleyebildim ancak
    Türkçe 30 net (çok kolaydı ama zamanın yetmeyeceğini anlayınca son soruları aceleyle yaptım.)
    Sosyal 9,75 net
    Matematik 35 net
    Fen 29 net.
    395 civarı Ygs 1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkay Yelken

quote:

Orijinalden alıntı: odemiriz

142,5 net var ama daha dikkatli cözsem çok farklı olurmuş
    bi de 5. grup elementi ne beyler ilk defa görüyorum

bilader daha 5. grup elementi ne bilmiyorsun 142,5 net diyorsun.

hocam belki adamın kimyası iyi değildir bilmeyebilir hatta bilmeyip 150 bile yapabilir bunda sasılacak sey yok

benim şaşırdığım adam bundan önce nasıl denemelere girmiş ki hiç IUPAC grup isimlendirmesi görmemiş ama tabii ki olabilir.

• İyi yaptım diye girdim buraya.Biraz moralim düzelsin dedim şu gördüğüm netlere bak hep 140 ve üzeri
  • Güvender:

Türkçe 36D 4Y

Sosyal: 34D 5Y (Tarih: FULL, Coğrafya: 1Y 1B, Felsefe:3Y Din: 1Y

Mat: 5D 2Y

Umarım gerçek Ygs'de de böyle olur moralim düzeldi bu sınavla.

Not: Sözelciyim..
  • O netleri yazanların %80 yalan kardeşim fazla takma kafana. 140 net yapan adamin burda ne işi olur. Oturur ders çalışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: modest11

son zamanlarda en çok zorladığım sınavlardan oldu.nolmalde 23dk harcayıp 3-4 yanlış yapttığım türkçeyi 47 dk ve 7 yanlışla kapayınca ipin ucu baştan kopmuş oldu.felsefe ciddi manada kazıktı.sosyalin gerisi kolaydı.matematik ve geometri kesinlikle kolay değildi.zaman 18'de 114 net yaptım.alanım ea.bu sınavda ise 100 net yaptım. bu arada kurban sorusu kesinlikle yanlış bi soru.hem kurban kesilişi anında fiziksel bi aktivite,hem de kurban sonrası kurban namazı kılınır.ayrıca kasıcaz diye ucu açık en aznında 4-5 soru sordular ki ösym'nin böyle sorular sorma lüksü yok.

Valla bana felsefe kolay geldi hatta sosyal kolaydı genel olarak. din sorusu bence doğru. Bu soruyu 3. Kez çözüyorum denemelerde hepsinde cevap yalnız hac ibadetiydi. Çok ayrıntıya girmişsin bence biraz daha yüzeysel düşün.

• arkadaşlar sınava kaç bin kişi girmiş bilgisi olan varmı
  • Kitapçığı olmayan arkadaşlar buyrun burdan bakabilirsiniz ben baktım az çok hatırladım birşeyler...

https://www.facebook.com/femcomtr
  • Bazı arkadaşlara sözüm meclisten dışarı ancak şu sınavda 10'un altında yanlış yapan adam ilk 100'ü zorlar. Bu bağlamda 60-70 tane ilk 100 yine DH'den. Benim 18 çıktı.

Bu arada 1.90 mavi gözlü yakışıklı ve 155 net yapıyorum genelde, ilgilenenlere duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demîr

Arkadaşları tebrik ediyorum. O kadar çalışıyorlar hepsi 140-150 net yapmaları çok doğaldır. Sözelci olarak ben bile 100 nete ulaştığım oluyor ki onlar 4 bölüm çözüyor bu netler gayet doğaldır. Sınava giremedim yarın Gazi Üniversitesi'nde YGS'ye gireceğim. Sözelci arkadaşlar morallini hiç bozmasın. 320-330 gibi bir puan size yeterli olacaktır. Bu kadar da yapabilirsiniz. LYS'de herkes kendi alanına gidecek o zaman bizde 140-150 net yapabileceğiz. O yüzden siz kendinizi bilin yeter

Hocam işin ilginç yanı ilk defa mat fen yapmadan 340-350 puan gelecek. Normal zaman ve fem denemeleri ortalamam 320-325 civarıydı. Geçen yıl da güvenderden 309 almıştım YGS'de 325 aldım.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.