Şimdi Ara

TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
6
Favori
24.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
426 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

dolar 1.5 lirayken bu ülkede daha çok üretim yapılıyordu.

TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI)

Köküne kadar muhalifim , geçmiş mesajlarıma bakabilirsiniz. Ama bu ülkede üretim 0 değil. Orta gelir tuzağına sıkışmış ve son günlerde batan bir ülke.

Edit: Rakamlar yalan söylemez bu ülkede 2006'dan daha fazla üretiyor. Sadece siz fakirsiniz. ( %90 ımız bu fakir gurubuna giriyor) Bu artışın sebebi tayyibin başarısı değil nüfus artışır 3 çocuk 3 çocuk diye boşuna demiyorlar. Sahte bir büyüme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 8 Ağustos 2020; 17:11:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NoyanDervis

Ben hiçbir zaman türkiye ekonomisinin dünyada bir numara olduğunu söylemedim. Ben türkiyeyi kendi geçmişiyle kıyaslayıp geçmişten çok daha iyi durumda olduğunu söyledim. Tofaş 30.000 tl ise bunun suçlusu halktır kardeşim. Önce halk kenetlenip vicdanlı olacak. Sen gel burada 3 sene önce sıfır aldığın arabayı yarı fiyatına ilana koy ömür boyunca kimse aramaz o ilanı. 3 senede yarısından çok değer kaybeder sıfır araba burada. Siz kendiniz 30 senelil tenekelere dünya para yazıyonuz bide alıyor insanlar. Nolacak böyle yaparsanız tofaş dedigin araba 2 sene sonra 300000 tl de olur herşeyi hükümetten beklemeyin az vatandaşta Allah korkusu olacak.

Alıntıları Göster

ikinci el otomobil fiyatını halk değil sıfır otomobil fiyatları (kur farkı, vergi vs.) belirler

yazık kafana

• quote:

Orijinalden alıntı: 30 kupona alınmadı bu vatan

Bu mesaj silindi.

19 yaşında nasıl 4 sefer gazi oldun bilgisayar oyununda mı TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan enfalsyonun artması gerek. çünkü insanlar param altında değerleniyor diye eltın alıp harcama yapmıyor. Piyasada bir nevi deflasyon meydana geliyor. Bunu önlemenin tek yolu yüzde 70 seviyelerine varan enflasyon ile olur.

Eğer Enflasyon artışı meydana gelmezse işimiz çok kötü.

• çin rusya batalı çok olmuş ozaman,batı finoluğundan kopmaya başlayan her ülkenin parası rekor değer kaybeder halkının refahıda düşer Türkiyenin başına gelen şu an o,gülün dikeni gibi birşey...

Türkiye eski batı emirelliğine dönmediği sürece tl daha çok değer kaybedicek...

İnş bu corona kanlı kapitalizmin içinden geçer bir kaç senede.TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) onlarda yavaştan sallanmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Ağustos 2020; 18:33:14 >
  • Klasik “ekonomi batmıştır”
    Konusu.
    Ekonominin batması o kadar kolay mı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 30 kupona alınmadı bu vatan

Bu mesaj silindi.

Ne bilmeden konuşacam profiline 2001 doğumlu yazmışsın. Bu arada Ak Parti hakkında yukarıda yazdığın ağır itham içeren mesajını CİMER'e bildirdim. Hayatta bol şans.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Klasik “ekonomi batmıştır”
    Konusu.
    Ekonominin batması o kadar kolay mı :)

zaten olay da o ya, zor bir iş ama malumlar onu da başardılar. Onların başarısını kutluyoruz TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) 

• Aman sizde açıklamayı hemned yapayım dış güçler faiz lobisi falan elbet inana çıkacaktır ama yuturamazlar artık

• Yav bu Tayyip Erdoğan ne diyorsa tersi çıkıyor, kendisi ve kabinesi ne söyledilerse tutmuyor, bu adam için sokakta röportaj yapınca sürekli ayakkabı numarası iq'lu adamlar

güzelleme yapıyor, böyle toplum'dan hayır gelir mi?

Yok dindar nesil! yok 3 çocuk! bir sürü gafı var!! Dün söylenen bugün hemen sümen altı ediliyor, adam dislike yiyince internete kısıtlama getirmek istiyorlar böyle devlet olur mu?

Oy atıp idareye seçtiğimiz adamlar bize baskı yapıyor, artist artist söylemler ve hareketlerde bulunuyorlar, seçim zamanı geldiğinde hepsinin paçalarından süzülüyor!

Muhalefete hiç girmiyorum rezilliğin dibindeler, gandi şirin çıkmış 9 fark yemiş hala kongrede rakipsiz!! umarım komple as tayfa uçakla giderken çakılıp ölürsünüz de kurtuluruz sizden!!!

Meclis 200 günün 34 günü çalışmış hepsi aylık 20k maaş bilmem ne!

Memlekette on binlerce insan feto'dan dolayı işten çıkarıldı, bir tane ak parti millet vekilliği düşürülmedi! Yarısından fazlasında muhtemelen bylock vardı!

Böyle ülke zaten böyle yaprağımı doğrulur..

Adam Üniversiteye kadro açıyor karısını tasvir etmiş!

• NoyanDervis kullanıcısına yanıt
    Sanada

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Biz allahtan korkarız kuldan degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bak bak bak bak bak... Mesaj sayılarına bak şunların, nasıl da çakıyorlar mezarını sssssevdiklerim...TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) 

• seçimi kaybedeceği ayan beyan ortaya çıkınca, yeni seçmen arama çalışmalarına başlayan akp, fellik fellik stayla...

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu: Ben Türk'üm, Türkmen'im diyen soydaşlarımıza vatandaşlık vereceğiz
    "Bu, Cumhurbaşkanımızın bizlere talimatıdır"

nasıl bir şeymiş ki ülkemiz vatandaşlığı, belli bir süreliğine icraatin başı olan siyasi parti bahşiş gibi dağıtıyor????

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hükümet düşünün para biriminiz başa geldikleri yönetim süresi boyunca %700 değer kaybediyor.

Sonra çıkıp ama buzdolabı şu kadar çok satmış, şu kadar rezerv dolar olmuş, yok dış güçler diyerek açıklama yapıyorlar. Bakın bu başka demokratik bir ülkede yaşansa millet götüyle güler, yok daha neler derdi ama burası Türkiye asla olmaz deme burada bal gibi oluyor.

• Yanlışınız var buzdolabı satışları artmış...

• Bi bitmediniz.

Hocam turkiyede sartlar iyice zorlasti. Calis kazan demekle pek olmuyor bu isler.

Hadi calistin basarili oldun kazandin, aylik alacagin 10 bin TL olsa, 1160 Euro yapiyor. Bu cok komik bir rakam.

Ben de avrupada yasiyorum. Birbirimizi kandirmayalim TÜRKİYE EKONOMİSİ AN İTİBARİYLE BATMIŞTIR 💲 [SÜREKLİ GÜNCEL VERİLERLE] (R.T.E AÇIKLAMA YAPTI) 

mesajimi editleyerek devam ediyorum.

Akparti ile Vatanseverlik arasinda bir baglanti kuramiyorum ben acikcasi sizler gibi. 6-7 yildir yonetim ve istikrarsizliktan oturu paramizin degeri dusmekte.

Turkiye'ye gelip krallar gibi yiyip iciyoruz degil mi? Bu ulkenin insani ne yapsin? 2500 TL bu insanlara fazla gorulup bir de ustune hain sifatina sokuluyor dusundukleri yuzunden.

Iyi o zaman ben de bundan sonra akpartiye veriyorum oyumu. param 2 kat degerlendi kisa bi surede. Yakinda daha da degerlenecegini dusunuyorum zaten. Bu ulkenin insani calissin tabi calismadan kimseye ekmek yok. ''Kimse zor zamanda para icin sikayet edip hainlik yapmasin (Bu konudaki ilk mesajinizin ozeti) ''

Avrupadan konusmak sana da bana da kolay. Sadece uzuluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhadss -- 9 Ağustos 2020; 3:25:13 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.