Şimdi Ara

Türkiye EA 7.'si TYT 33.'süyüm Tavsiyeler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
114
Favori
6.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam konuları unuttuğunuzda tekrarları nasıl yapıyordunuz? Not alıp her gün okumak gibi mi? Bana sb ve deneme hep yetersiz geliyordu. Tam olarak hatırlayamayınca da moralim bozuluyordu. Ya da konuyu ilk başta çalışır gibi tertemiz en baştan tekrar mı çalıştınız? Bu konuda neler önerirsiniz? Bu arada ana konuda yazdığınız o kadar doğru ki hocam biçok yılım bu yüzden heba olmuştu:( şimdiden çok sağolun
  • kimanuel kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam attığım özetti okursanız veya ana mesajdaki referans verdiğim mesajdaki videolara falan bakarsanız cevabınızı bulacağınızı sanıyorum. İngilizce bir problemse dediğim gibi onun için video çekmeyi düşünüyorum. Yazmak hem zor geliyor hem de jest mimik kullanamayınca kendimi rahat hissedemiyorum. En geç 1 aya yutubda oluruz diye planlıyorum.

• saddlemaker64 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam bu arada tebrikler sonuç muhteşem
  • Eski mesajını okuyup ali abdalı izlemiştim bu ne işe yaramaz falan deyip bırakmıştım. Demek ki işe yarıyormuş.

Peki bu çalışma metotlarıyla sene içinde diğer derececilerden daha rahat bir sene geçirdiğini söyleyebilir misin?

• Tebrik ederim hocam, çok sevindim adınıza.
  • Söylerim hocam da ne kadar doğru olur bilmiyorum pek derece görmedim etrafımda. Ama ben çok kasmadım mesela lol turnuvası vardı mayısta msi2019 (g2 fanıyım) 6 gün sabahtan akşama sadece onu izledim. Arkadaşlar halısaha yapmadı ben haftada en az 2 kere halısahaya gittim. Yine pazarları okçuluk antrenmanı vardı ona katılmaya çalıştım hep hatta sene içinde gebzede geleneksel okçuluk turnuvası vardı ona gittim dönüşte birkaç gün dayımlarda kaldım küçük bir tatil gibi. Sınava 2 hafta kala başlayıp 4 sezon peaky blinders izledim. Bu öğrenme teknikleri üzerine araştırmalar yaptım öğrendiklerimi yurtta çömlere falan anlattım ders şeklinde. Sonra denizlispor maçlarına gittik arkadaşla horoz gol gol gol diye bağırdık Şöyle bir bakınca aklıma gelenler bunlardı.https://youtu.be/fLJsdqxnZb0 bu video baya önemli diye düşünüyorum.

• Just_brtsh kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam sene içinde sizin konulardan yararlandık baya teşekkürler

• Bir kitap dışında digerleri ingilizce. Türkçe olanı okuyalım mı

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Okuyun hocam faydalı kitap neyin yanlış neyin doğru olduğuna dair iyi bir kavrayış veriyor. Üzerine ali abdaal ın videoları da izlerseniz efsane olur kitaba atıflar var çünkü

• Bu sene herkes boun ekonomi yazıyor galiba

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    Öyle gibi duruyor hocam bir wp grubu mu açsak ne dersiniz?

Teşekkürler cevabın için

açın hocam açın, seneye beni de eklersiniz :)
  • Yazın buraya eğerci normalden çok farklı, yutuba girerse ikinci bir burak sınava girecek doğuyor demektir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    reis ben de g2 fanıyım g2 acayip iyi bu sene worlds daha da efsane olcak gibi geliyor 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tebrik ederim, hayata ve öğrenmeye bakış açınız hoşuma gitti ve ilk mesajda sizi gerçekten haklı buldum. Her insan farklı ve her insanın öğrenme, çalışma metotları da farklı. Forumda derece yapan insanlar iyi hoş, buradaki insanlara yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat bunların kendi uyguladıkları stratejiler olduklarını da unutmamalılar. (Aynı zamanda bu tavsiyelere kendini muhtaç hisseden kişiler de). Açıkçası Bekir Avşar'ın başarı hikayeleri vs. de aynı olduğunu düşünüyorum.

Verdiğiniz kaynakları incelemeye başladım. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frankherbert -- 22 Temmuz 2019; 22:11:4 >
  • kimanuel kullanıcısına yanıt
    Olley be g2 muhabbeti döndürebileceğim bir insan.

Hocam ben g2'nun oyununa da hayran olmakla birlikte bu mic checklerdeki tavırları yenilgiyi ve galibiyeti kabulleniş tarzlarına çok ilgiliyim. Adamlar hayatı dalgaya almakla ciddiyet arasındaki o ince çizgide yürümeyi çok iyi başarıyorlar bence.

• frankherbert kullanıcısına yanıt
    Güzel mesajınız için çok teşekkür ederim hocam ama katılmadığım bir kısım var. Son yıllarda gerek rehberlikçiler olsun gerek yayındenizinin giriş sayfaları olsun bu farklı öğrenme tipleri olan insanlar işte görseli işitseli kinestetiği falan çok moda oldu. Aklında Kalsın kitabını okuyunca göreceksiniz ki aslında bu tiplemeler hiçbir bilimsel temeli olmayan palavralardan ibaret. Zaten böyle diyen insanların %80i görsel %15kinestetiğim falan der ben hiç işitsel öğreniyorum diyen duymadım. Bu aslında çok mantıklı çünkü insanlar(hepsi) bilgiyi görsel olarak akılda tutmaya daha yatkın. Bu yüzden herkes kendini görsel sanıyor. Umarım tüm bu yanlışları düzelteceğiz zamanla.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.