Şimdi Ara

Türkiye'den uzayda dev adım: Yeni 'roket sistemi' için hazırlıklar başladı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
44
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Türkiye'den uzayda dev adım: Yeni 'roket sistemi' için hazırlıklar başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    263 Mesaj
    Umarım kağıt üzerinde kalmaz, işi yapabilecek adamların elinde gerçekleşir adım adım. Biz de gururla izleriz.

Ve mümkünse kurumlar yapsın bu duyuruları ve kurumlar üzerinden konuşulsun. Siyaset, politika bulaşmasın. Biz, siz muhabbeti olmasın.
    |
    |
  • Yarbay
    2128 Mesaj
    davutoğlu zamanında ilk yerli yolcu uçağımız havalarda deniyordu.
    lakin gören olmadı...

keşke yapılsa ama böyle diriliş eruğrul temalı haberler hiç gerçekçi durmuyor malesef.
    |
    |
    Bu donanımhaber forumuna muhalifler daha hakim daha çoğunluktalar o yüzden iyi olan şeyleri bile kötüymüş gibi algı yapıyorlar. bizi norveç ile danimarka ile kıyaslayan ahmaklar o ülkelerin tarihi ile bizim tarihimiz bir mi, ülkeden bile saymıyorum onları. bizim çektiğimiz acıların 100 de 1 ini yaşasalar haritadan silinirlerdi.
    biz bizi birbirimizi kötülemezsek daha ileri gidicez de bu forumdaki insanları ve yapılan yorumlara gelen beğeni sayılarını görünce nasıl bir genç kitle var anlıyorum ve gerçekten üzülüyorum.
  • Binbaşı
    1712 Mesaj
    yerel seçimler öne alındı demek.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

beğenmiyorsanız, sağ üstteki çarpı işaretine basarak burayı terk edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AqRaMa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben buradayım bir yere gittiğim yok, ama sen ülke yönetimini ve ve %52 çoğunluğu beğenmiyorsan bavulunu hazırlayıp ülkeyi terk edebilirsin. bu senin gibilerin hepsi için geçerli.
    |
    |
    UchamayanAdamSabri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şu anda zaten İsviçre'deyim bankacılık stajı için. Oradan alacağım franklarla Türkiye'de keyif çatacağım gelecek yaz.

Ben gayet de ülke yönetimini beğeniyorum Rte ile. Hatta frankın artmasını dahi istiyorum ki, Türkiye'de daha fazla rahatlıkla tatilimi yapabileyim.

sizin gibi asgari ücretliler de "borç harç" diye diye yolları, asfaltları, köprüleri dahi kemirir. Tıpkı Venezuela'daki, Arjantindeki çıldırmış halk gibi.

|
    |
    Forumdaki çoğu insanın düştüğü hata, yapacağız lafını görünce pat diye olmasını beklemek. Bu işler çocuk oyuncağı değil, çat diye roket, pat diye uçak yapamaz kimse. Verilen tarihler gerçekçi olmayabilir, onlara fazla takılmayın. Ne kadar planlanırsa planlansın illaki aksaklıklar olacaktır. Önemli olan işi nihayete erdirebilmek ve mutlu sona ulaşabilmek.

Yapacağız deyip yapılanlar olduğu gibi, henüz yapılamamış olanlar da mevcut. Siyaset insanları ayrıştırır arkadaşlar, her şeyi siyasete bağlamaya devam ettiğimiz sürece ülkeye faydadan çok zararımız olur. Eleştirilmesi gereken şeyler elbet var, ancak iyi haberlerin altına gelip kötülemeye başlayınca hoş olmuyor.

Ben bugüne kadar "aha roket atacakmışız bak hükümet roket yapıyor oyumu bunlara vermeliyim" tarzında düşünen kimseyi görmedim, adam oy atacaksa görüşleri kime yakınsa ona atıyor zaten. Halkı rahatlatmak, uyutmak için böyle haberler ortaya atılıyor diye düşünüyorsanız da bu haberlerle kimse rahatlamaz. Ülkemizde kim gece uyumadan önce acaba roket atacakmıyız, devlet çalışıyor mu bu konuda vb. düşüncelerle uyuyor ki böyle haberler görünce rahat uyusun. Kısacası hükümetin oy için bu tarz işlerle hava civa yapmaya ihtiyacı yok.

Bu tarz projeleri desteklemeseniz bile her şeye siyaset gözüyle bakmaktan kurtulmanız, yapıcı eleştirilerde bulunmanız çok daha iyi olacaktır.
    |
    |

• Yüzbaşı
    766 Mesaj
    helal yakıtla çalışan, okunmuş başlıklı deve roketi :D

bu arada Elon Musk boşuna gelmedi, bunlar helal muz pardon helal roket yapmaya çalışıp havaya uçmasınlar diye roketi elon yapacaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokuba -- 16 Ağustos 2018; 21:17:0 >
    |
    |

"sizin gibi asgari ücretliler de "borç harç" diye diye yolları, asfaltları, köprüleri dahi kemirir. Tıpkı Venezuela'daki, Arjantindeki çıldırmış halk gibi."

bu ne biçim konuşma tarzı. ses kes.
    |
    |
    bu forumdaki ergenler boyacı çırağı anlaşılan her işlerini küpe saldırarak yapıyorlar galiba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    14358 Mesaj
    Millet et yiyemiyor markete zam gelmiş bunlar roket derdinde hakkımı helal etmiyorum

|
    |
    1012 Mesaj
    Aman roketi fırlattıklarında havadaki yerli uçağa çarpmasında, daha inemeden parçalamasın uçağı...
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not

işinize gelirse, aslında daha ağırını ederdim de, malum forum kuralları.

Bu devirde 1604 Tl'ye şükreden bir insanla bırakın da alay edeyim.

|
    |
    Ya inanılmaz, adamlar 2-3 yıl önce dillendirilen bir projenin hemen hazır olmasını bekliyor, aksini söyleyenlere de "cahiller, çomarlar" falan diyorlar. kolay bir iş sanki, bu kadar mı andavalsınız arkadaş ya. adam uzay'a insan göndereceğim hemen demiyor üstelik, düşük ağırlıklı uydu diyor en başta, makul hedefler koyup elini artıracak. ona bile saçma sapan saldırı, sanki dünyanın en bilinçli insanları modlarındalar bir de zırcahiller.
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Troll maaşları dolarla mı alınıyor da bu kadar etkinsin ekşinin, sözcünün paralı trolü? Hem diktatörlerin! ülkesinde nasıl her haberin altına Türkiye Cumhuriyetini karalayan girdi girebiliyorsun?
    Eğer zoruna gidiyorsa, YALLAH ERMENİSTANA!
    |
    |

Ben İsviçre'deyim şu an sayın ağzı sarımsak kokan köylü.

Bir de Erdoğan-AKP demek Türkiye demek değil, anlamadınız mı?

|
    |
    alimania kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

60 IQ sü ile İsviçrelilerin b.kunu temizler, gelir burada Türklere laf atar, dün de Sincar başganınızı yolladık sizinklerin yanına, eminim sen ve siha sezgin ağıtlar yakmışsınızdır. Bu asil millet sizi tezeğinizde boğacak. Ama sen belki lağım temizlemekten emekli olup kurtulursun
    |
    |

banka stajyeriyim evladım. Senin hayalinin ASLA VE KATA ulaşamayacağın yere.

Türklere değil, sizin gibi Arap kırmalara, Türklüğünü unutanlara laf atıyorum atası Kastamonulu bir Türk olarak. Arapperest olmayaydınız, sizi sürekli kandırıp duran Akp'ye oy vermezdiniz.

|
    |

Ayrıca ülkedeki bütün ideolojilerden nefret ederim. Kemalisti, İslamcısı, Kürdizmi, Milliyetçisi.

|
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Media Sözlük
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,893
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.