Şimdi Ara

Türkiye’den Pakistan’a milyar dolarlık rekor satış geliyor! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atak motoru Abd'den geliyor, Abd böyle bir satışa izin vermez yahut motor vermez.
  • AKAPA'lı (Şu an H,K vs gibi sesiz harflerin yanına nedense bir ''a'' sesi ekleme hastalığı var ya o nedenle böyle yazdım, doğrusu tabiki de a-ke-pe, ce-he-pe,me-he-pe vs. gibi) değilim, bu kadar çıkarcı, arpacı yandaşça bir organizasyonu (siyasi diyemiyorum, -) desteklemek bence doğru değil.

Ancak; bir Ulusalcı, Atatürkçü (özde Türkçü) biri olarak, -bu haber gerçekse- tebrik ediyorum. Her ne kadar dandik İtalyan teknolojisinin, düşük kapasiteli bir versiyonunu, her ne kadar ''LİSANS'' karşılığında İtalyanlarla ortak üretiyor olsak da, bence büyük bir gelişme...

Sonunda -kendi koltuğunu korumak amacında olsa da- Avrasya'nın farkına varmalarından, faiz ile ilgili söyleminden (KİT leri yok pahasına satıp, gereksiz saray, pahalıya hava alanı, yol vs. Sözlüğe ekle devşiremem heveslerine gıcık olduğumu/karşı durduğumu belirteyim) , paranın olması gerektiği gibi altına endekslenmesi gerekliliğinden bahsetmesi her ne kadar beni memnun etse de...

Yarın öbür gün ''kandırıldım yav!'' deyip ülkeyi emanet ettiği/edeceği bir başka gurubun şerrine sokma ihtimali ve yalnız kendi iktidarını düşündüğü için, Atatürk ve Cumhuriyetin temel ilke ve nitelikleri ile kavgalı, sorunlu olması nedeni ile bu güzel haberlerin gerçek demokrasi ile taçlanmayacağını düşünüyorum.

Unutmayınız ki; akp'nin sıkça övündüğü ''milli'' gemi, tank, helikopter, savaş uçağı tasarıları/''projeleri'' ordu içerisindeki ve dışarısındaki asker, akademisyen ve siyasetçilerden oluşan -Atatürkçü Ulusalcı, Avrasyalı- Millici bir ekip tarafından 25-30 yıl önce düşünülmüş, hayata geçirilmesi için gerekli adımlar atılmış, yapılabilirlik/fizibilite, AR-GE ve nihayetinde üretimi yapılmıştır. Bu tasarının hayata geçmesi için azimle çalışan herkes; Destanına kurban olduğum Türk'ün kutlu kurtuluşu ''ERGENEKON'' u aşağılamak adına, kumpasa adına vermiş, Atabeyler, balyoz, Askeri Casusluk/Fuhuş, Poyrazköy vs. gibi davalarla en azı 2-3 yıl, en fazlası 8 yıla yakın içeride yattı. A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aybey -- 24 Kasım 2016; 21:47:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MANAV_GERÇEKTÜRK

quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

2014'de ABD sadece 36 Milyar dolar tüfek silah ihracatı yapmış. Tanesi 100 milyon dolarları bulan savaş uçaklarından bahsetmiyoruz bile. Gerisini siz düşünün. Çok güzel gelişme ülkemiz adına ama çok çok çooooooooooooook gerisinde kaldık çağın... Utanç verici. Amerikanın uçağıyla Amerikaya savaş açmak isteyen sözde osmanlı torunları iyi okusun.

Bu silahlari osmanli torunlari tasarladi

Atatürk un askerleri sapka ile sarik ile ugrasmasini bilir anca ha bide heykel i iyi yaparlar 90 yildir ne yalti atatur askerleri de Osmanlı torunları na laf ediyosun ?

Tüm silahlardaki Atatürk imzasına iyi bak ayrıca silah isimleride çok manidar

• quote:

Orijinalden alıntı: redwolf0

quote:

Orijinalden alıntı: MANAV_GERÇEKTÜRK

quote:

Orijinalden alıntı: Batumatu

2014'de ABD sadece 36 Milyar dolar tüfek silah ihracatı yapmış. Tanesi 100 milyon dolarları bulan savaş uçaklarından bahsetmiyoruz bile. Gerisini siz düşünün. Çok güzel gelişme ülkemiz adına ama çok çok çooooooooooooook gerisinde kaldık çağın... Utanç verici. Amerikanın uçağıyla Amerikaya savaş açmak isteyen sözde osmanlı torunları iyi okusun.

Bu silahlari osmanli torunlari tasarladi

Atatürk un askerleri sapka ile sarik ile ugrasmasini bilir anca ha bide heykel i iyi yaparlar 90 yildir ne yalti atatur askerleri de Osmanlı torunları na laf ediyosun ?

Tüm silahlardaki Atatürk imzasına iyi bak ayrıca silah isimleride çok manidar

Onlar Sticker
    Utanmasaniz muhalefet sayesinde oldu diyeceksiniz
    Hic ağlama bunlarin Hepsi Osmanli Torunu Parti sayesinde oldu bos bos muhalefet yapmayin sizden 30 milyon tane daha var

• Bu ülkede beni umutlandıran tek şey bu konuda yaptığımız atılımlar, destekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MANAV_GERÇEKTÜRK kullanıcısına yanıt
    Bilgin varsa yaz yoksa boş hamaset edebiyati yapma Manav arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iş bankası Pakistanlıların kurtuluş savaşı için gönderdiği para ile kuruldu, işte Dost

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

Bilgin varsa yaz yoksa boş hamaset edebiyati yapma Manav arkadaş.

Ne bilgisinden bahsediyorsunuz daha önce varmıydı yapılmışmıydı böyle şeyler

Ülkedeki sorun şu A partisi iyi şeyde yapsa kötü şeyde yapsa desteklenmiyor sürekli eleştiri eleştiri eleştiri öneri varmı yok tebrik varmı oda yok hep karalama.
  • cevap vermeye değmezsin, hak ettiğin şekilde yönetiliyorsun, kör kör savunma yönetim kadrosunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nnoovvaa

quote:

2 milyar dolar kaç suriyeli ediyor yahu?

benim icin 1
    insanliktan nasibini almamis sen icin 0

Surüyelileri para karşılığında ülkede tutan, para gelmeyince sınırları açıp üzerlerine salmakla tehtid eden ben miyim? İroniyi anlamadın mı?

hangi para yahu biz 12 milyar dolar harcammışız avrupa 3 milyar verecegiz dedi onunda 300 milyon eurosunu verdi tehdit para için deil güzel kardeşim senin gibi duyarsız avrupaya ders onlar anladıda siz vatanı çok sevenler anlamadınız

Parayı vermeyince salarım suruiyelileri diyor. Anlamayacak bir şey yok.

öyle birşey demedi, zaten niyet olsa göçmen kamplarını yunan sınırına yapardı.

• Verilen haberler ve yapılan yorumlara bakıyorum şaşırıyorum. Acaba ben farklı bir ülkede mi yaşıyorum? Bu helikopterler, bu piyade tüfekleri, uçaklar, teknolojik silah sistemlerini biz üretebiliyorsak , neden önce kendi güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılmıyor? Eğer bu araç ve silahlar güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılıyorsa hangi il/illerde kullanılıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Verilen haberler ve yapılan yorumlara bakıyorum şaşırıyorum. Acaba ben farklı bir ülkede mi yaşıyorum? Bu helikopterler, bu piyade tüfekleri, uçaklar, teknolojik silah sistemlerini biz üretebiliyorsak , neden önce kendi güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılmıyor? Eğer bu araç ve silahlar güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılıyorsa hangi il/illerde kullanılıyor ?

kullanılmadığını ne bilion?
  • IMDB'den 7.2/10 almış War Dogs - Vurguncular (2016) filmini izlemenizi tavsiye ederim:
    http://www.imdb.com/title/tt2005151/

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/M/MV5BMjEyNzQ0NzM4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMDI0ODM2OTE@._V1_.jpg

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Olsaydı kullanırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Para istemez, nükleer bombanın nasıl yapıldığını öğretsinler.

QWVFLPŞKWQKLPVFWQLKŞKŞLFWQŞLK KOLTUKTAN DÜŞTÜM ALLAH BELANI VERMESİN KANKA SDKLŞİW1LKŞV1LK2Şİ3
  • Hımm, artık insanlar Türk yapımı silahlarla birbirini öldürecek ha...
  • Adamlar 20 ile 40 arası atak helikopter almayı düşünüyo. Biz fuarda sergilemek için gerçek helikopter bile göndermiyoruz, maketini gönderiyoruz. Acaba insan mıyız diye düşünmeden edemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nazım55

Verilen haberler ve yapılan yorumlara bakıyorum şaşırıyorum. Acaba ben farklı bir ülkede mi yaşıyorum? Bu helikopterler, bu piyade tüfekleri, uçaklar, teknolojik silah sistemlerini biz üretebiliyorsak , neden önce kendi güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılmıyor? Eğer bu araç ve silahlar güvenlik kuvvetlerimiz tarafından kullanılıyorsa hangi il/illerde kullanılıyor ?

tabi ki kullanıyor. Sadece spor haberlerine bakmakla olmaz... (ironi)
    tsk'ya şu kadar atak teslim edildi
    MPT-76 şu kadar tsk'ya teslim edilecek haberlerini hiç görmedin mi?

http://www.ensonhaber.com/yerli-yapim-tufekte-hedef-200-bin-2016-11-16.html

http://www.ensonhaber.com/ilk-atak-helikopteri-filosunun-teslimati-tamamladi-2015-08-18.html

• yorumlara bakınca bu tür güzel gelişmeler yine bazılarının zoruna gitmiş ve gizlenmekde zorlanıyorlar lakin hasedden kıvrandıkları belli oluyor.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.