Şimdi Ara

Türkiye'deki yeni yasalar nedeniyle Google'dan yüzde 5'lik zam! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de de dava eden bir vatandaş gidip Google'ı dava etse BELKİ bu konuda haklı çıkabilir. Paranız varsa denemekten çekinmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen vuruyor giden vuruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daraliyorum bu ülkede artik

• saydığın herşeyden para kazanıyor. babanın hayrına yapmıyor. amerika da vergi vermiyorum desin bakalım ne oluyor. devleti savunmak bana düşmez ama orada google'ın kazancına vergi koymuş. bizim erkenler yabancı firmaları tutup oooo baksennn. derler.

• Çok saçma bir zam önerği vereceğim ama bir de biraz alakasız bir ürün olacak.

Noddle'u çok sevdiğimiz için iki günde bir yiyoruz normalde (sabahları iyi gidiyor.d)
    Şu BanaBi uygulamasınnı görmüştüm ve geçenlerde oradan Noddle alayım dedim (marketlerde yeni zamla birlikte 1.45 iken birkaç ayda 1.85? oldu) BanaBi'de nedense 2? idi. 40? alışverişin 20?'si bizden kampanyası vardı onu pek görmüyordum, 20 tane sepete ekleyip az daha bakınayım dedim 5dk sonra sepete bi döndüm tanesi 2? iken 2.25? olmuş. ulan benim o kadar eklediğimi gördünüz de mi fiyatını arttırdınız???! Şu an ise 2.5? olmuş tanesi.
    Bu nasıl bir soygunculuktur? Küçücük paket zaten, bunların bardaklı olanlarını görün bir de.
    B*k çukuruna gdiyor Türkiye. Bu kafayla devam ederse sonumuz hiç iyi olmayacak.

• hidrojennn kullanıcısına yanıt
    Görünen köy kılavuz istemez. Bizim devletin nasıl yönetildiği belli

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojennn

google diyorki ben %100 kar edeyim, vergimi geldi bunu da müşteriye geçireyim. ne kadar kazanırsam kazanayım 1 krş vergi ödemeyim.

Google kamu kuruluşu mu yahu yada hayır kurumu mu tabiki kar zararına göre işletecek zaten bir ton bedava servisi var sunduğu.

• gidi G kullanıcısına yanıt
    Siz millet ittifakı olarak belediye odalarına jakuziler ,amerika özel araçlarını kendinize yardımcına onunda yardımcısına alan zihniyetsiniz gelmiş burda gerçek milli olanlara zillet diyor,vatan hainizsiniz haramsever haramzadesiniz başka bişey değilsiniz?

• Her gün yıllarca kötü haber görmekten insanda umut bırakmadı yaşadığımız ülke.

• Almayiz bizde.3500 degil 6500 olsunda kimse alamasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt

Valla sonucun ne olacağını siz de çok iyi biliyorsunuz ben de. Boşuna kendinizi kandırıyorsunuz. Ben size ne yazmışım, siz bana paranız varsa denemekten çekinmeyin yazmışsınız. Asıl siz denemekten çekinmeyin. Çünkü belli ki benden daha çok inanıyorsunuz.

• Umrumda olmayan konulardır isterseniz başka ülkeye taşınıp orada da dava açabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küfür edince de banlanıyoruz. haberi yapan sayın karakteri eksik kişi, neden haberi eksik yayınlıyorsun? yani yazılı olan bir haberi, copy paste yapıyorsun, çevirmeye bile uğraşmıyorsun ama cümleleri neden kırpıyorsun!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksinaletinsan -- 1 Eylül 2020; 21:15:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt

Alıntı

metni:
     isterseniz başka ülkeye taşınıp orada da dava açabilirsiniz

İşte bu. Mantıklı bir cevap yazdığınız için konuyu kapatabiliriz. İyi forumlar.

• Başka hangi dönemde ABD ve Almanya dahil böylesi büyük bir virüs ve pandemiden dolayı milletin haftalarca eve kapanıp binlercesinin öldüğü ve ekonomilerin yüzde 9 ile 30 arası daraldığı oldu acaba? Bu arada hangi mağaradan yazıyorsun?

• altarinoglu3434 A kullanıcısına yanıt
    Sen mi daralıyorsun? Dünyanın bütün ülkeleri ekonomik olarak daralıyor sana ne oluyor, biz de daralıyoruz haliyle ama sen değil biz, hepimiz, bütün dünya:))) Coronayı unutanlar derneği.

• MABtr M kullanıcısına yanıt
    Onlar zaten bu ülkenin muhalifi de değil adamı da, atlar sahiplerine göre kişniyor.

• daha önce söylemiştim millet bana bir kızmıştı bu vergiler firmaya diğil halka yani bize geliyor onlarda kar sabit :D yok burdan para kazanıyorlarsa vergisini versinler iyi tmm ama biz veriyoruz o parayı yine onlara hiç bir şey olmuyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.