Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkiye'deki feminizmi(erkek düşmanlığını)bitiren video.Porçay feministlerin gerçek yüzünü göstermiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiye'deki feminizmi(erkek düşmanlığını)bitiren video.Porçay feministlerin gerçek yüzünü göstermiş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    |
    |
    porçay kim aga videoyu izlemedim neci bu cocuk ne bilgisi var feministler hakkında kaç sene araştırma yapmış ne kitabı var nasıl bir tez ile feministliği bitirmiş?

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    2277 Mesaj
    Böyle keko kanalları paylaşmayın burada.
    |
    |
    YouTube Türkiye'de yasaklansa yeridir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |

Bu hepimizin işine gelir.Herifi sevmeseniz de belli bir kitleye hitap ediyor.

Yanlış olan şeyleri sizler belirtemeyeceğine göre,belirtseniz dahi kezbanlar vs görmeyeceğine göre bu adam belirterek binevi sizin sesiniz oldu.

Kaç tane araştırma vs yapmış diye soruyorsunuz...Ortada bariz olan saçma feminizm propagandası var.Bunu feminizm tanımını bilen herkes ifşalayabilir.Onlarca araştırma yapıp makale okumaya gerek yok.

Şu forumun çakme entelektüelleri beni öldürecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrNarcissist -- 19 Mart 2018; 10:21:27 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

* koyma akıl, akıl olmaz (atasözü): Anlamı : hep başkalarının verdiği akılla hareket eden kimse, bir yere kadar başarılı olur, daha sonra ne yapacağını bilemez.

İnsanlar kendi akıllarıyla,zekalarıyla olayları yorumlayıp mantık ve akıl süzgecinden geçirerek yorumlarda bulunabilirler.
    Kapasitesi olmayanlar ise adhominem ve manipülasyon yaparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AvriL&lt;3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Keko dediğiniz,küçük düşürmeye çalıştığınız adam Beyoğlu Anadolu lisesini bitirmiş,iyi seviyede ingilizce bilen ve şu anda da üniversite okuyan birisi.Ayrıca kitap
    okuyan,kültürlü,müzikle ilgilenen,mizah yapan birisi.Sizlerin ne özelliği var da bu adamı küçük düşürüyorsunuz.Kaldı ki adam bahsettiğiniz gibi keko bile olsa(ki öyle değil) videoda söyledikleri tamamen doğru.Ad hominem yapmayın,söylenenlere odaklanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 9 Mayıs 2018; 0:12:9 >
    |
    |
    Bahsedilenler: mrslimshady , Mianfei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Keko dediğiniz,küçük düşürmeye çalıştığınız adam Beyoğlu Anadolu lisesini bitirmiş,iyi seviyede ingilizce bilen ve şu anda da üniversite okuyan birisi.Ayrıca kitap
    okuyan,kültürlü,müzikle ilgilenen,mizah yapan birisi.Sizlerin ne özelliği var da bu adamı küçük düşürüyorsunuz.Kaldı ki adam bahsettiğiniz gibi keko bile olsa(ki öyle değil) videoda söyledikleri tamamen doğru.Ad hominem yapmayın,söylenenlere odaklanın.
    8 Yıl yurtdışında yaşadım. Türkiye'de benim seviyemde ingilizce bilenlerin oranı % 1 den az

Anadolu lisesi mezunuyum

Üniversite okuyorum , 3.5 dil konuşuyorum ( rusçam biraz kırık )
    |
    |

• Teğmen
    234 Mesaj
    Bu kanalın 2-3 videosu karşıma çıkmıştı izlemiştim.Kanal hakkında negatif ya da pozitif bir görüşüm yok. (Hitler ws Stalin şarkısı güzeldi ama )
    Bu videoyu şimdi açıp izledim, tamamen doğruları demiş.Hele o erkek sorunlarının konuşulduğu konferansı basan parazitlere büyük ölçüde gıcık oldum.

Vay RevengeRain kardeşime bak. Ben bu videoyu izledin sanıyordum önceden. Porçayın genel olarak videoları ve şarkıları falan güzeldir hocam. Dombra trap var.Çok komik ve efsane olmuş. Bir yerde şey diyor şarkıda, "yüz verme sen feministe, vur yumruğu komüniste,vergi iste Donald Trumph". Hatta kanal D habere çıktı şarkı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 9 Mayıs 2018; 0:32:31 >
    |
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    234 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Vay RevengeRain kardeşime bak. Ben bu videoyu izledin sanıyordum önceden. Porçayın genel olarak videoları ve şarkıları falan güzeldir hocam. Dombra trap var.Çok komik ve efsane olmuş. Bir yerde şey diyor şarkıda, "yüz verme sen feministe, vur yumruğu komüniste,vergi iste Donald Trumph". Hatta kanal D habere çıktı şarkı.
    O videosunu izlemiştim hocam, güzeldi.Dediğiniz kısım ve "Varsa gelsin Meksika'dan mülteci varsın desinler sana gerici saçın güneş gibi sarı kovsana baş kaldırını kur duvarı Donald Trump" favorimdi

• Onbaşı
    18 Mesaj

hahaha gerçekten öyle harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 9 Mayıs 2018; 0:35:36 >
    |
    |
    RevengeRain kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Lastik Fiyatları
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.