Şimdi Ara

Türkiye'deki Fatih Terim kompleksi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi bakıyorum, çakallar adamın kaybetmesi için pusmuş köşeye kaybedince hemen twitter ahalisinden fav almak için paylaşımlar yapılmış. Bunlardan bazısı da gazeteci ha, para falan ödeniyor adama tarafsız olarak icra etmesi gereken bir meslek için. Daha dün Fatih Terim'i eleştirdim bu forumun Gs bölümünde, böyle oynatırsa o koltuk elinden gider dedim fakat Fatih Terim 8 lig şampiyonluğu ve aldığı UEFA Kupasıyla nasıl bir aşağılık kompleksine sokmuşsa bazılarını adam UEFA finalinde Arsenal'i yense gazla oynatıyor diyecek var Bu kompleksli adamları gördükçe tam Fatih Terimi eleştirecekken kanım kaynıyor adama, senelerce hegemonyasında nasıl ezmişse 25 senedir çıkmamış acısı,eleştirinin de bi dozajı olur. Fatih Terim'e söylenebilecek en ağır şey formsuz oluşudur veya futbol dışı yaşantısında yaptığı hareketleri eleştirirsin. Mukayese edilemez şekilde Türk futbol tarihinin en başarılı hocasıdır, kendisini kompleks haline getirenlerin sayısından anlayabilirsiniz bu gerçeği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AB9A40D5 -- 12 Ağustos 2019; 14:36:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.