Şimdi Ara

Türkiye'deki En İyi Binek Araçlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
12.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman otomobillerinden opel veya vw japonlardan ise honda yada toyota .
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokhan43

Kime göre neye göre ? Bu listeyi yaratmak zor iş

Yani.
  • mitsubishi yi unuttunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

Opel

SERVİS YAYGINLIĞI,İKİNCİ ELİ VS GİBİ DÜŞÜNÜRSEK TABİKİ OPEL..

AMA VOLVODA BAYA İYİ ARABALAR YAPIYOR(HEPSİ BİRBİRİNE BENZEMESE DAHA İİ OLURDU)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

quote:

Orjinalden alıntı: desiya

Bi insanı msn de görünce bile heyecanlanmak,gerçekte görünce ölecek gibi olmak nefes alamamak ne demek bilirmisin sen?

Nasıl birşeymiş merak ettim.

Harbiden msnde görünce heyecanlanıyormusun?

Peki şöyle birşey sorsam

Karşında o kişiyi gördüğündemi daha çok heyecanlanırsın yoksa cl63amgyi gördüğündemi ?

Ben ne olursa olsun cl derim ama sen fena uçmuşsun baksana

böyle şeyler olabiliyor hocam

üstteki bir yazı silinmiş heralde ama olay nedir bulamadım

hocam bizim ortagımızın cls350 si vardı görünce hiç heyecanlanmıyodum(cl63 daha iyi olabilir ama ne arabalar gördüm) ama artık kızıda görünce o kadar heyecanlanmıom ama hala heyecan var okulun açılalı kaç gün oldu.Tanışmadık lise 1 bırakmadım ama o kıza slm vermedim msn dede diom seni hiç okulda görmüom gibisinden palavra atıom

asıl muhabbete gelince ben kalite olarak en iyi binek araç demek istemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN_93 -- 13 Ekim 2008; 19:03:18 >
  • Araba tek başına bakıldığında ben de o 3 alman üreticiyi sayarım ama fiyat, yedek parça, 2. el, konfor, malzeme, performans, tasarım gibi sınıflandırmaları tek 1 başlıkta yaparsak benim de sıralamam şu olur;

1- Honda, Renault
    2- Toyota, Volkswagen
    3- Opel, Ford
    4- Peugeot, Citroen
    5- BMW, Audi, Mercedes, Volvo
    6- Mazda, Nissan
    7- Fiat, Alfa Romeo
    8- Subaru
    9- Seat
    10- Mitsubishi
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Araba tek başına bakıldığında ben de o 3 alman üreticiyi sayarım ama fiyat, yedek parça, 2. el, konfor, malzeme, performans, tasarım gibi sınıflandırmaları tek 1 başlıkta yaparsak benim de sıralamam şu olur;

1- Honda, Renault
    2- Toyota, Volkswagen
    3- Opel, Ford
    4- Peugeot, Citroen
    6- Mazda, Nissan
    7- Fiat, Alfa Romeo
    8- Subaru
    9- Seat
    10- Mitsubishi

benzer şeyler yazmaya gerek yok.(Araba tek başına bakıldığında ben de o 3 alman üreticiyi sayarım ama fiyat, yedek parça, 2. el, konfor, malzeme, performans, tasarım gibi sınıflandırmaları tek 1 başlıkta yaparsak benim de sıralamam şu olur)
  • VW
  • OpeL
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguz1

quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Araba tek başına bakıldığında ben de o 3 alman üreticiyi sayarım ama fiyat, yedek parça, 2. el, konfor, malzeme, performans, tasarım gibi sınıflandırmaları tek 1 başlıkta yaparsak benim de sıralamam şu olur;

1- Honda, Renault
    2- Toyota, Volkswagen
    3- Opel, Ford
    4- Peugeot, Citroen
    6- Mazda, Nissan
    7- Fiat, Alfa Romeo
    8- Subaru
    9- Seat
    10- Mitsubishi

benzer şeyler yazmaya gerek yok.(Araba tek başına bakıldığında ben de o 3 alman üreticiyi sayarım ama fiyat, yedek parça, 2. el, konfor, malzeme, performans, tasarım gibi sınıflandırmaları tek 1 başlıkta yaparsak benim de sıralamam şu olur)

O kısmı görmezden gelin o zaman.
  • subaru
  • Volkswagen
  • İşin içinde servis yaygınlığı, 2. eli, Fiyat/performans oranı yakıt tüketimi gibi şeyler varsa tabiki açık ara Renault. (Binek araç denmiş. Yani lüks araçlara herkes binemez bence.)
    Onun dışında en sorunsuz araçlar ise toyota, subaru olabilir. Almanlardan VW ve BMW kaldı. Gerisi GM ve Crysler'e geçti. Hatta son duyumuma göre VW yönetimide porshe (yanlış yazdım galiba :-D ) 'a geçti. Türkiye için fiyat performans lideri bence Renault'dur.
  • Bmw, Mercedes, Audi galerilerde bulunan fiyat listesinde ayrı bir bölümdür

Ferrari-Maseratti, Porsche, Lamborghini diye spor araç bölümü oluşuyor

Amerikanlar Ayrı bir Bölüm

4x4 ve Suv lar diye ayrı bir bölüm daha ayırır

ve en sonuna diğerleri diye bölüm koyarız genelde

Buda gösteriyorki 3 alman aracı gerçekten ülkemizde oldukça sevilmiş ve hali hazırda dünyacada kabul edilmiştir bu markalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 14 Ekim 2008; 9:27:29 >
  • türkiyenin yamalı,çukurlu,kasisli yollarına en uygun araçlar

1)hummer
    2)Q7,X5,ML
    3)renault toros (arka camda yazdığı gibi yaşanacak otomobilleri yaratır)
  • marka/model olarak

ford-focus

renault-meganeII

vw- passat

opel- astra
  • volvo
  • MERCEDES
    AUDİ
    BWM
    VOLVO
  • Herkes volvo diyip duruyorda şöyle bir sokağa çıktığınızda geçen arabalara bir bakın. %'de kaçı volvo? Sevilen bir araç olsaydı daha çok görmemiz gerekirdi. Ben dışarı baktığımda Renault, citröen ve peugeot'dan oluşan fransızları, ford ve opel (GM) olarak amerikayı, bide italyan fiat'ı, japonlarda toyota ve çok az hondayı, koreden hyundai yine az olarak görüyorum. Diğerleri yok denecek kadar az. Bundan 5 yıl önce alman merakı vardı Türkiyede. Halda var gerçide. Şuan benim gördüğüm fransız arabaları büyük tasarım ve gelişim yaptılar ve çok fazla satmaya başladılar. Alman firmaları ise bir bir satıldı. Mercedes bile alman değil artık. Daimler crysler'e ait. Yani oda amerikan markası oldu. Audi ise VW markası zaten. Velhasılı en çok binek sedan oalrak megane 2, b sınıfı hatcback olarak corsa, clio, minibüste bolca transit, ticaride ise kangoo ve connect görüyorum. Bence satılan araç sayısı başarıyı gösterir. Yoksa Mustang vs'de yapıyor tabirimi mazur görün hayvan gibi arabalar ama ne yakıtına, nede fiyatına yaklaşamıyoruz.
  • Tofaş kuş serisi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.