Şimdi Ara

Türkiye'de yabancı turiste yerli turistten daha ucuza otel fiyatı veriliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yerli turist istemiyordu bi ara isletmeciler degismemis demekki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh fiyata bak 1 gün 3000 lira

• Yillardan beri böyle ama son yillarda hepten mokunu çikardilar.Geneli memnun olunca durum bu.Bazen imreniyorum bu kadar insanlarin üstüne basildigi halde destekliyorlar ben insanlara bir yanliş yapsam direk birakirlar beni desteklemeyi asil sır nedir bu işteki.

• Yerli turist gelemesin diye yapıyolar. O parayı vermeyi göze alan gelsin kafasındalar. Memleket bitmiş.

• Hep öyleydi zaten.

• Daha öncede öyleydi ilk değil, yalnız anlamadığım bir durum var. Nihayetinde otel doluluğa ve karına bakar. Yabancı olup olmaması fiyat dışında ne değiştiriyor, bu oteller ayrıca yabancı turist için teşvik falan mı alıyor.

• ne yüzsüz milletiz arkadaş, adam kısaca gelme istemiyorum diyor. Daha neyi zorluyorsunuz arkadaş?

• Bir ara forumda biriyle tartışmıştım. Kendisi otelciydi ve bu durumu savunuyordu. Yok yerli turist çok yiyormuş, yok etrafı kirletiyormuş ondan bu fiyat farkı normalmiş. Türkiye'de yabancı turiste yerli turistten daha ucuza otel fiyatı veriliyor 

• Cem kullanıcısına yanıt

Yerli turistle uğraşmak istemiyorlar çünkü.Avrupalı 124 euro verdiği yerde fazla sorun çıkarmaz ama bizimkiler 3200 lira verdiği yerde en küçük şeyde bile olay çıkarır.Turiste sarkıntılık vs.yapanlarda cabası.Bir de döviz tatlı geliyor tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airbus A350 XWB -- 16 Mayıs 2021; 18:30:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A350 XWB

Yerli turistle uğraşmak istemiyorlar çünkü.Avrupalı 124 euro verdiği yerde fazla sorun çıkarmaz ama bizimkiler 3200 lira verdiği yerde en küçük şeyde bile olay çıkarır.Turiste sarkıntılık vs.yapanlarda cabası.Bir de döviz tatlı geliyor tabi.

turiste sarkıntılık diyorsunuz da otelde yapan nasıl yapıyor?

• Barzolardan bahsediyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A350 XWB

Barzolardan bahsediyorum hocam.

beyfendi gibi gidip turistle tanışınca sorun olmaz sanırım

• medeni medeni konuşunca sorun olmaz,kimse kendisine seks kölesi muamelesi yapılmasından hoşlanmaz.

• Bir ara yerli turist gelsin diye ağlıyorlardı... Umarım beter olurlar.

• bu sitelerden biz alamıyormuyuz daha ucuza? herkese acık sıteler sonucta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paralara bak, yunanistana gecin daha ucuza tatil yaparsiniz muhahah 5 gece 1500 euro ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuksws_99 -- 16 Mayıs 2021; 20:58:5 >
  • Kendi memleketimizde mülteci olduk hiç bir yere giremiyoruz artık.

• Cem kullanıcısına yanıt

Hesaplarını yapmışlardır belki ekstralardan daha fazla kalıyordur yada ülkedeki oteller arasında rekabet yoktur yabancı turistin tercih edebileceği bir sürü ülke varken yerli turist her türlü türkiyede

• Yabancı turistlerin aldığı fiyata bile giden aptaldır net

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.