Şimdi Ara

Türkiye'de temiz hava kalmadı! EA, tüm kötülüklerin merkezi | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben çok eğlendim, en çok güldüğüm, gülümsediğim bölüm olmuş, elinize emeğinize sağlık.

• Enis beyle birlikte gerçekten çok güzel bir program oldu umarım kalıcı olur bu ikili

• Buyuk firmaların dostca rekabi konusunda bir gazete reklami vardi. Mercedes firmasi kocaman sayfaya reklam verip reklama da"80 yillik rekabet icin tesekkurler. Siz gelmeden onceki 20 yil cok sikiciydi" yazip kocaman bmw logosu ve altina buyuk harflerle almanca 'kaliteli otomobil' yazisi koymuslardi. Buyuk jest diye dusunuyorum bunu.

• Tek Sorun Temiz Hava Değilki Dolu Sorun Var
  • Whopper'ın Mc karşılığı Quarter Pounder'dır (QP), Big Mac değildir. İki sebebi bar, birincisi, Big Mac'te kullanılan et 100% sığır eti değil (tadı ve rengi kötü oluyor). İkincisi ise, Big Mac tarzında hamburger BK'de Big King'dir eğer ismini yanlış hatırlamıyorsam. Fakat Big King'in eti Whopper'da kullanılan kaliteli 100% sığır (dana) etidir.

Bu bakımdan ve diğer Steakhouse gibi menülerde Whopper'dakinden bile daha özel etlerin kullanılmasından dolayı, Burger King her zaman McDonald's'tan iyidir.

• dikkat şahan çıkabilirde vardı cevizkıran programıhttps://www.youtube.com/watch?v=XF5AalsUCPM

• zaten muhabbetine izleniyor rahat olun.

• wolfenstein'a haksızlık etmeyin oyun güzel. Göreceli tabi ama ğiyasaya bakınca gayet iyi bence.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.