Şimdi Ara

Türkiye’de telefon ithalatında sert düşüş! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
10.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    O zaman pazar durdu yenilikler bitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    G2 custom rom ile mi kullandınız uzun süre kullanmışsınız.

• Ünlemeli Ü kullanıcısına yanıt
    Discovery artık çöp haline geldi bizdede var resmen kasıyor. Nasıl dayanıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

G2 custom rom ile mi kullandınız uzun süre kullanmışsınız.
    Normal şekilde kullandım hocam. Hala duruyor telefon sağlam. Batarya bitik sadece sarj gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

kendisini kurt sanan kuzu meelemeye devam eder...
    sesine bayılıyorum. devam et
  • Dış güçler bize cep telefonu ile operasyon çekiyor.AKP hemen tanzim satışa başlamalı.

• Haberi kopyala- yapıştır yapmak yerine keşke ufak bir tablo yapsaydınız. Daha anlaşılır olurdu.

• Yerli markalar Galaxy Note 9, Mate 20 Pro gibi telefonların kalitesine mutlak suretle eş olacak, bu telefonlara işlem gücü konusunda eş veya daha güçlü olan bir telefon üretilmedikçe yerli üreticinin alternatif dahi olarak gösterilmesi katiyen imkansızdır.
  • W-S sen sus kurt gelir sonra... fantazi arama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalı-katil

W-S sen sus kurt gelir sonra... fantazi arama...
    işte aradığım cevap buydu. tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: antizero

Demeye çalıştığımı anlamayıp soru sormaya çalışan arkadaş, apple kendi teknolojilerine ve patentlerine sahip , işletim sistemi olan bir marka. Kamerasından ekranına, dokunmatik teknolojisinden kablosuz ağ teknolojisine, işlemcisinden depolama hafızasına kadar yüzlerce tedarikçisi ve montaj fabrikası var. Bende biliyorum , fabrikaları farklı ülkelerde , işlemcileri samsung fabrikalarında üretiliyor , anakartları foxconnda.
    Senin savunduğun sözde yerlilerde ne var bana söylesende aydınlansam ?

Edit: Apple amerikada 70 civarı tedarikçiye sahip.

Alıntıları Göster
    Yazmayım, yazmayım diyordum. Ama klavyesi olan mühendis, araştırmacı gazeteci yazar olmuş dayanamadım.

1) Ne general mobile'ı savunuyorum. Ne de yerli milli tayfasındayım. Senin o 3-5 nöral bağlantın bunu nasıl çıkardı yorumdan bilemiyorum.
    2) Bir ürünün milli olması için fabrikanın değil ürün haklarının o ülkede olması lazımdır.
    3) Önemli olan bir yerlerden başlamak. Sana ev ödevi veriyorum G.Kore'nin otomotiv sanayisinin gelişimini, Türk savunma sanayisinin gelişimini araştır. Sıfırdan işlemci, LCD panel, optik bileşenleri üretmek hayalperestliktir. Böyle yok bileşenler dışardan geliyor diyip dem vurarak gelişmenin önünü kapatmak düpedüz neyse...
    4) Olay amerikan olayı değil misal olayıdır. Lütfen bir daha alıntılarken sövmeden önce 2 sn düşün biliyorum senin için çok zor ama çalış en azından.

Hadi sana kolay gele pilavboy

• dugers kullanıcısına yanıt
    Aman nöral demeyi de öğrenmiş. Ne ben senin kim olduğunu bilirim ne de sen benim. Ben sana hakarette etmedim , mesajımı tekrar gözden bile geçirdim. O yüzden sövdüğüm bir mesaj göremedim ve bu forumda yaptığım da olmamıştır.
    Ürün hakları vs vs birşeyler demeye çalışmışsın ancak beni hiç anlayamamışsın. O yüzden o konulara dair bir cevap verme gereksinimi bile duymuyorum.
    Ayrıca ödevine kendin çalışabilirsin zira çok ihtiyacın var gibi duruyor.

Son olarakta klavyeyi eline alan ne olur bilemem ama evet ben bir elektrik-elektronik mühendisiyim...

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    O yolu önce bir almalıyız ama. Özellikle siyasal anlamda sıkıntılarımız büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hopeyoung

O yolu önce bir almalıyız ama. Özellikle siyasal anlamda sıkıntılarımız büyük.
    Toplum olarak bunu biz istiyoruz, hala devletin sadece bizim vergilerimizle ayakta kalabilen, bizim şahsi başarılarımızın ve başarısızlıklarımızın yansıması olduğunu anlayamıyoruz.

İnsanlar emeklilik için devlete yıllarca para ödüyorlar. Halbuki o para kendi emekliliğin için birikmiyor emeklilik sistemi içerisinde devlet senin verdiğini bir emeklinin bir miktar gelirini karşılamak için kullanıyor bir yanada seni not ediyor emekli olduğunda çalışanlardan da bu arkadaşa gelir elde edilecek diye.
  • cep telefonlarının yüzde 99 unu mardinliler ithal ediyordu zaten

• Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Siyasal kelimesini kullanırken hem devlet yönetimi işlerini, hem de toplumun alışkanlıklarını söylemek istedim. Bu alanda reformlar yapılması lazım.
    Sizin söylediklerinize gelecek olursak: Dünyanın 1900 yıllık monarşi geçmişine karşılık, -Antik demokrasileri de sayarsak- 500 yıllık bir demokrasi anlayışımız var. Onları suçlamak yersiz olmaz mı? Suçlamak yerine öğretmeyi yeğlerim.
  • Iyi iste cari acik bu sekilde azaliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE44A8738

hayaller ayfon gerçekler....

Türkiye’de telefon ithalatında sert düşüş!

7610 uma şarj cihazı ve de pil bulabilirmiyim ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.