Şimdi Ara

TÜRKİYE'de t-shirt tasarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben bir t-shirt tasarımcısı olarak türkiyede bu işin hiç ciddiye alınmadığını ve hiç değer verilmediği kanısındayım.

• Er Korayd dostum türkiyede tekkstil yada baska hic bir alanda yeterince ciddiye alinmiyor alinmayanlari biliyoruz istersen alinanlardan bahset diyecegim..gene cikmaz soru ne dersin..
  • çok haklısın bi ara kendi tshirtimi kendim yapmaya kalkmıştım hatta baskıyla falan ama oda çok kötü olmuştu ne yazıkki.
  • t-shirt tasarım mı baskı tasarım mı?sanırım ikisi farklı şeyler oluyo..baskı tişörtlerde genelde aradığımı bulamıyorum..
  • ustam bea nerdesin sen ist mi? eğer ist se geliyim bi kaç bişiler yapalım olmamı?
  • benim de çok güsel tasarımlarım (var , pshop işte :P=)

yani neden güzel şeyler bu kadar çok yok , hep birbirinin aynı onun dışında sadece spor firmalarının ki güzel oluyor..
  • Korayd.. TR de çok kötü bir biçimde ortalığı kasıp kavuran ve Amerikan kültürünün 3.dünya ülkelerinde önemli bir siyaset olarak yaydığı bir KÜLTÜR VAR:

!!!!!!!FASONCULUK!!!!!

Yani seri ve basit üretimler tasarımın önüne geçiyor..

O yüzden tasarımdan çok ARAK ve seir üretim rağbet görüyor..

Ve tutuldu mu turnayı gözünden vuran standard sahiplerinin TR yi iyi bir pazar olarak görmesinin bir sebebi de bu!!!
  • haklısın
  • evet çok haklısınız.
    ben burada tasarımları(baskı olarak) 5 milyona satıyorum.(antalya'da) yabancı sitelerde gördüm adam 1 milyon 800 bininci satışını yapmış ama tanesi 15$
    türkiyede tshirtonline.com diye bir site var ben onlarla görüştüm bi süre önce belki orada ben tasarımlarımı satabilirim.
  • kolay gelsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.