Şimdi Ara

Türkiye'de neden insandan çok araba var? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
3.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

Senin dandik taşra üniversitesinden lisans diplomanla bana ilkokul mezunu de aferin aslanım. Türkiye'de senin ne kadar kazandığın beni ilgilendirmiyor, yakıt gayet ucuz. Dandik bir diploma ile boş boş dolaşana pahalı gelmesi benim sorunum değil.

Alıntıları Göster

Kocaeli Üniversitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: ....DevoN....

Kocaeli Üniversitesi

Alıntıları Göster

Kocaeli kimya mezununu ancak asgari ücretle temizlikçi olarak işe alırım. Taşra mezunusun işte, millete varoş diyorsun bir de. Senden ala varoş mu var? Dandik lisans diplomanla sağa sola hava atmaya çalışıyorsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesele sidik yarışdırmak değil. Ülkede 18 yaş altı nüfusu bile dikkate almadan 80 milyondan fazla nüfus var şu kadar araba var diyorsun ama ülkenin yarısı 18 yaş altı zaten. Ülkenin çoğu 3 çocukdan az çocuk doğurmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:10:17 >
  • quote:

Kocaeli kimya mezununu ancak asgari ücretle temizlikçi olarak işe alırım. Taşra mezunusun işte, millete varoş diyorsun bir de. Senden ala varoş mu var? Dandik lisans diplomanla sağa sola hava atmaya çalışıyorsun...

Alıntıları Göster

İyi seviyede İngilizcem var. İngilizce bölümü okuyanlar benim kadar İngilizce konuşamıyor.

Neyse sidik yarıştırmıyoruz burada.

I made my point.

• Madem öyle o zaman İlkokul terk bahse girerim demeyin. Dandik Lisans okumuşundur bahse girerim deyin o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:14:34 >
  • quote:

İyi seviyede İngilizcem var. İngilizce bölümü okuyanlar benim kadar İngilizce konuşamıyor.

Neyse sidik yarıştırmıyoruz burada.

I made my point.

Alıntıları Göster

Yabancı dile nerden geldi konu? Çok merak ediyorsan ana dil seviyesinde ingilizce, orta seviye fransızca biliyorum. Araba forumunda bana eğitim seviyemi konuşturtup ne yapmaya çalışıyorsun? Trollsen komik değil, değilsen klinik vakasın.

• quote:

Yabancı dile nerden geldi konu? Çok merak ediyorsan ana dil seviyesinde ingilizce, orta seviye fransızca biliyorum. Araba forumunda bana eğitim seviyemi konuşturtup ne yapmaya çalışıyorsun? Trollsen komik değil, değilsen klinik vakasın.

Alıntıları Göster

Bana İlkokul terksin neden diyorsunuz o zaman. Desene dandik Lisans bölümü okumuşundur diye o halde?

Siz Trolsünüz.

• quote:

Bana İlkokul terksin neden diyorsunuz o zaman. Desene dandik Lisans bölümü okumuşundur diye o halde?

Siz Trolsünüz.

Alıntıları Göster

Çık yukarı bak bakayım sen bana ilkokul mezunu demeden önce eğitim seviyenle ilgili bir yorum yapmış mıyım? Ben araba ile ilgili bir yorum yaptım, konuyu eğitim seviyesine ve yabancı dile çektin.

• quote:

Alıntıları Göster

Köfteci Yusuf'da komi olarak 40 gün çalıştım. Komi ve Garsonların arasında benden başka bir tane Lisans mezunu yokdu ve kimse de İngilizce bilmiyordu. Şefler bile İngilizce bilmiyordu ama Komi olarak ben biliyordum.

Neyse sidik yarıştırmak gibi bir amacım yok. Sadece İlkokul terksin bahse girerim diyenlere İlkokuk terk olmadığımı söylemek istedim.

Köfteci Yusuf'da çalışıyorsan kimse senin hangi üniversitede hangi bölüm okuduğuna bakmaz. Eğer 4 yıllık okudaysan vay der herkes sana çünkü kimse lisans mezunu DEĞİLDİR. 4 yıllık okuman yeterlidir onlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:31:38 >

• Araban mı var derdin var, biniyorum otobüse 1.50 tl basıyorum zaten, geziyorum bütün şehri +90 dk da sürem var, 90 dk içinde bastıklarım ücretsiz oluyor, her basışa ücret kesmiyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Madem dandik bölümde lisans okumuşum, o zaman neden İlkokul terk olduğuma bahse giriyorsunuz? Dandik bölümde lisans okuduğuma bahse girin o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:25:56 >
  • Biz üst üste karınca gibi oturduğumuzdan çok araba var gibi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sidik yarıştırmak gibi bir düşüncem yokdu. Sadece İlkokul terksin diyenlere cevap yazmak istedim. Çünkü kötü bölümde lisans okumuşundur DEMEDİLER. İlkokul terksin dediler.

Bu arada yukarda seni alıntıladığım mesajımı editledim. Tekrar okumanı istiyorum.

@AtesHırsızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:36:7 >
  • AtesHırsızı kullanıcısına yanıt

Akıllı olduğumu söylemedim. Sadece İlkokul terk değil, Lisans mezunu olduğumu söyledim. Her ne kadar herkes Lisans mezunudur deseler de, köfteci yusuf gibi işlerde çalışınca benden başka kimsenin lisans mezunu OLMADIĞINI görüyorsun. Ayrıca kimse benim gibi İngilizce bilmiyordu.

Ben bunları akıllıyım anlamında söylemiyorum. Sadece İlkokul terksin demek aşırı abartı oldu. Ona karşılık bunları yazıyorum.

Dandik bölümde Lisans okumakla İlkokul terk olmak AYNI ŞEY DEĞİL BENCE.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:46:2 >
  • ....DevoN.... . kullanıcısına yanıt

Bana ne kardeşim senin eğitim seviyenden? İstersen ilkokul mezunu ol, araba forumunda araba ile ilgili bir yorum attım geldin bana "sen ilkokul terksin" dedin. Ben o andan itibaren sana karşılık vermek amacıyla konuştum. Alakasız yerlerde akademik başarılarımla veya iş imkanlarımla övünmekten hoşlanmıyorum ama sen konuyu buraya çektin. Ben sana Türkiye'de yakıt ucuz dedim diye...

• quote:

Bana ne kardeşim senin eğitim seviyenden? İstersen ilkokul mezunu ol, araba forumunda araba ile ilgili bir yorum attım geldin bana "sen ilkokul terksin" dedin. Ben o andan itibaren sana karşılık vermek amacıyla konuştum. Alakasız yerlerde akademik başarılarımla veya iş imkanlarımla övünmekten hoşlanmıyorum ama sen konuyu buraya çektin. Ben sana Türkiye'de yakıt ucuz dedim diye...

Bana bir sürü insan İlkokul terksin dedi. Onlardan birisi de sensin diye düşündüm.

Eğitim seviyesi benim de umurum değil zaten, ki biran önce gebermek isteyen bir insanım zaten ama, İlkokul terk değil, Lisans mezunuyum.

Yani...Demek istediğim şu ki...beni çok gerizekalı bulduysanız DANDİK BİR LİSANS BÖLÜMÜ OKUMUŞSUNDUR DEYİN. Çünkü İlkokul terk olmak ile senin dandik dediğin lisans mezunu olmak AYNI ŞEY OLMUYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 0:56:45 >

• Yazım hatalarından dolayı mesajımı tekrar tekrar editledim.

Lisans mezunu ve GERİ ZEKALI OLABİLİRİM AMA bu beni İlkokul terk YAPMAZ.

• I am under the influence of alcohol. That's why I'm doing mistakes in my writting.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 3 Ağustos 2021; 1:1:6 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.