Şimdi Ara

Türkiye'de genel kapalı mekanlarda maske zorunluluğu kalktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
3
Favori
10.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu editörlerin hiçbiri yazı yazmayı da bilmiyor :D

• Maske koruma olarak halkanın en zayıf noktasıydı bence temizlik ve olabildiğince kalabalık ortamlarda fazla bulunmamak gereklidir.

• kapalı alanlarda maskeyi kaldıran avrupa ülkelerindeki vaka ve vefat artmış örnek almanyada dün vaka 136.800 vefat 304 , avusturyada 22 nisanda vaka 8.150 vefat 959

• burakkerden diğer dh kullanıcılarından farklı bir birey olduğu için farklı bir özellik gösterebilir fakat otobüsün diğer kapalı alanlardan nasıl bir farkı vardır da istisna olarak değerlendirilir onu merak etmiş arkadaşımız.

• AMC A kullanıcısına yanıt

ben maske takmaya devam ediyorum.

sağlıklı olmam, gizli taşıyıcı olmadığım anlamına gelmez.  

o sebepten ötürü kimsenin sağlığının vebalini üzerime alamam.

insanlar yolda gördükleri zaman uzaylı görmüş gibi garip garip bakıp gülüyorlar. varsın gülsünler. yükleneceğim günahın yanında gülsünler dalga geçsinler, önemi var mı?????

Allah korusun Çin gibi olmayalım da, insanları zorla eve tıktıkları kurşunladıkları günlerdeki gibi...

varyant sürekli değişip öldürücülük etkisini azalttığı söyleniyor, ama insan içten içe de; "tam tedbiri elden bıraktığımızda kalleşçe düşmanın(virüsün) vuracağı" fikrini düşünmeden edemiyor da değil hani...

ne bileyim...  

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Birader sen ne boş konuşuyorsun :D Hepimiz vurdurduk Biontech yerli aşı çıkalı ne zaman oldu? Eleştireceksen geç kaldı biraz de eleştir eyvallah. Ne yapacaktı doktor adamlar 1,5 sene aşısız mı duracaklardı dur ya yapınca vuruluruz diye hahaha.

Fos çıkmış. Neye göre belli değil. Zaten yeni geldi. Alelacele gelse de Sputnik gibi doğru düzgün korumasa da bunların yaptığı aşı bu kadar olur diye ayrı zırlardınız.

Bi git Allah aşkına. Yok dolar lazım yok aşıya para kalmadı yok aşı fos çıktı.

Anewliz31 ✍️

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Alttaki arkadaş mesajıma cevap veremeyip.Blocklamayı seçti.Böyle boş trol adamlar var işte😃
    Attıgın mesajdan belli nasıl bir kafa yapısına sahip olduğun.Sana bir soru sordum cevap vermedin?Öyle laf ebeliği yapıp üste çıkma çabası.Klasik trol kafa yapısı.Block.

• srkn kullanıcısına yanıt

Valla kimse beni ilgilendirmez ben kendime güveniyom zaten yaşama hevesimde yok doktora gitmiyorum kalp ağrısı cekmeme rağmen 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt

yaşınız kaç bilmiyorum ama ihmal etmemenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

yaşım 45, belli bir yaştan sonra insanın vücudu, maalesef spor da yoksa, kendisine pek yardımcı olmuyor...

• Nihayet bitti..

• Maske tak terörü bitti...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurtulduk sonunda. Maske severlere mutluluklar.

• EthanCarter III kullanıcısına yanıt
    Maske tak teroru ne la sen kendi canının kıymetini bilmiyor olabilirsin ama beni hasta etmene izin vermem. Kimse keyfinden de maske takmıyor. Salak salak konuşup insanın canını sıkmayın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • srkn kullanıcısına yanıt

30 hocam yaşama isteği 0

• Pandeminin getirdiği en büyük faydalardan biri oldu bence. Millet temizliği, kendini korumayı öğrendi.

Açıkcası maske + el temizliği çok önemliymiş onu tecrübe ettim. 2 yıldan fazla oldu hiç hastalanmadım.

Toplu taşımalarda özellikle metropollerde bu uygulamanın devam etmesi gerekir.

• İstemeyen takmasın çok da dert değil, zaten yasakken de umursayan kalmamıştı. Kural uygulanmayacaksa hiç olmaması daha iyi.

Ben kapalı mekanlarda takmaya mesafe korumaya devam ederim salgın bitip eskiye tamamen döndük diyene kadar, herkes kendinden sorumlu.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt

İkna edip erkenden gömecek misin? Hastalık olduğu yerde duruyor. Dededen atadan tarla var atıl sanırım.

• Mylevi M kullanıcısına yanıt
    hocam çok abartıyor inanılmaz eve giriyoruz bağırıyor ellerinizi dezenfekte edin diye bir kere 5 maske ile gördüm inanamadım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.