Şimdi Ara

Türkiye'de ki Muhalefetin acınası durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 45
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jungle2018 (11 mesaj) Treth (7 mesaj) amadeus99 (6 mesaj) asderty (3 mesaj) erka1907 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (54 mesaj) Mobil (21 mesaj) Mini (9 mesaj)
  • @
40 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Türkiye'de ki Muhalefetin acınası durumu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

türkiye de muhalefet falan yok sadece ve sadece ülkenin durumun hep daha kötüye gitmesini isteyen bir muhalefet var ben sürekli ingiltere avam kamarası ve reichstag(almanya) meclislerini takip ediyorum oralarda ki muhalefet gayet yapıcı pata küte dalmayan eleştiriler yapıyor bizde ki bu iğrenç muhalefet ise ülke her durumda daha kötüye gitsin biz de halka propagandayla bunu iyice yayalım ve buradan oyları toplayalım anlayışında halk da bunlara güvenmiyor o yüzden chp yıllardır %25 de tıkandı kaldı. Allah fırsat vermesin bunlara

• Tamam kardeşim chp öyle diyelim hadi.

İyi parti'ye ver, deva'ya ver özellikle deva bayaa yapıcı eleştiride yapıyor yolda gösteriyor.

Bu arada Almanya'da iktidar tek kişi ve yancısında mı?

Meclis tamamen süs mü? Bunlar muhalefete ve oy veren seçmenine illet, zillet, terörist, vatan haini falan diyor mu? Muhalifleri hapse atmaya çalışıyor mu?

Şuna da bir cevap ver elin değmişken.

Bizim muhalefet liderlerinin Ak parti seçmenine çomar yobaz Ak troll v.b dediklerini hiç duymadım.

Ak parti'ye oy veren kardeşlerim diyorlar genelde.

Dolayısıyla verdiğiniz örnek tamamen saçmalık. Forumda Twitter'da falan filan birinin söylemesi ile cumhurbaşkanının televizyonda illet zillet demesi bir mi?

Korkunç çelişkiler içindesiniz.

İktidar muhalefete ve oy verenlere illet zillet, terörist, vatan haini diyor mu soru bu?

Muhalefet liderlerini hapse atmaya çalışıyorlar mı?

Can Dündar'a gelince çok daha beterini yaptılar hiçbir şey olmadı. Basın özgürlüğü var oralarda merak etme.

O gazetecileride hapse falan atamazlar sert davranan polis oldu isede görevden alınır. Olmadı Aihm'e gider o gazeteci paşaa paşaa uygularlar Aihm kararını bizde olduğu gibi olmaz.

Ayrıca Can Dündar ne alaka benim sorduğum şeyle ve anlattığım şeyle Can Dündar'ı ne ilgisi var.

Sorun CHP'nin güven vermemesinin yanında asıl büyük etkenlerden biri de halkın saplantılı halleri ve cehaleti. Chp bugün ne yaparsa yapsın asla üstündeki din düşmanı, tüp kuyruğu, karneyle ekmek alıyorduk damgalarını temizleyemez. Halkın profili belliyken muhalefetten kaderi yeni baştan yazmasını bekliyorsunuz. Halk ne ki siyasetçisi ne olsun. Ülke berbat durumda ama hala malum ittifakın +%45 oyu var. Bunu sadece muhalefet çok kötüye bağlayamazsınız. Ayrıca Avrupa birliğini örnek veriyorsunuz da orda eğitimli kültürlü efendi adama saygı var burada öyle adam konuşsa ne anlatıyorsun ezik masaya yumruğunu vuramıyor dersiniz. Kabadayı aşığı millete anca böyle siyaset müstehaktır.

Hee zaten ülkeyide gizli gizli muhalefet yönetiyor, adaleti bozup, ekonominin ayarıyla oynuyor. 18 yıldır durum böyle   Zaten bu ülkede 18 yıldır tek başına iktidar olup, tüm gücü elinde bulundurup, muhalefeti tınlamayan bir parti de yok..  

Valla güldüysen ne mutlu.

Zira vatandaşın çoğunun gülecek hali kalmadı inanılmaz kötü akp yönetimi yüzünden.

Bugünlük yeter gerisi zaman kaybı. Güneş her daim doğar, bu ülkede bu karanlık yönetimi de bitirir aydınlığa ulaşır zor olsada.

CHP şeytanlaştırılıyor tüm medyanız tarafından. .

Ama Anadolu insanı iyi parti gelecek ve deva'ya ciddi ilgi gösteriyor artık. 3'ü toplamda 20'yi geçti şu son ayda haberiniz olsun.

Hadi eyvallah son mesajım dedim bir tane daha yazdım cidden yeterli.

Bir AKP'li günde üç öğün mağdur olabilir. Bütün ülke onların kontrolü altında ama adamlara yetmiyor. Muhalefetin de majestelerinin muhalefeti olmasını istiyorlar. Hatta mümkünse hiç olmasınlar.

• Yarbay
    8665 Mesaj
    Tamam kardeşim chp öyle diyelim hadi.

İyi parti'ye ver, deva'ya ver özellikle deva bayaa yapıcı eleştiride yapıyor yolda gösteriyor.

Bu arada Almanya'da iktidar tek kişi ve yancısında mı?

Meclis tamamen süs mü? Bunlar muhalefete ve oy veren seçmenine illet, zillet, terörist, vatan haini falan diyor mu? Muhalifleri hapse atmaya çalışıyor mu?

Şuna da bir cevap ver elin değmişken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 6 Aralık 2020; 22:15:0 >
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Can dündar bize attığı kazığa karşı aynısını almanya devletine karşı yapsın bakalım o zaman ne oluyor?? yaşatmazlar onlar daha geçen canlı yayın yapan gazeteciyi alman polisi herkesin gözü önünde yaka paça tutukladı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungle2018 -- 6 Aralık 2020; 14:46:53 >
    |
    |
    amadeus99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1672 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/43/1a/a8/431aa8105369aefde61214c9c14c2d97.Gif&t=0&width=480&text=1

Avam kamarasını izleyen troll güzel hikaye  

• Yarbay
    8665 Mesaj

İktidar muhalefete ve oy verenlere illet zillet, terörist, vatan haini diyor mu soru bu?

Muhalefet liderlerini hapse atmaya çalışıyorlar mı?

Can Dündar'a gelince çok daha beterini yaptılar hiçbir şey olmadı. Basın özgürlüğü var oralarda merak etme.

O gazetecileride hapse falan atamazlar sert davranan polis oldu isede görevden alınır. Olmadı Aihm'e gider o gazeteci paşaa paşaa uygularlar Aihm kararını bizde olduğu gibi olmaz.

Ayrıca Can Dündar ne alaka benim sorduğum şeyle ve anlattığım şeyle Can Dündar'ı ne ilgisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 6 Aralık 2020; 14:56:39 >
    Jungle2018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7201 Mesaj

can dündar ne kazık atmış anlatsana

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

orada ki muhalefet iktidara çomar yobaz aktroll diyor mu ben de bunu soruyorum o zaman sana??

|
    |
  • Yarbay
    6845 Mesaj

Hee zaten ülkeyide gizli gizli muhalefet yönetiyor, adaleti bozup, ekonominin ayarıyla oynuyor. 18 yıldır durum böyle   Zaten bu ülkede 18 yıldır tek başına iktidar olup, tüm gücü elinde bulundurup, muhalefeti tınlamayan bir parti de yok..  

|
    |
  • Yarbay
    8665 Mesaj

Bizim muhalefet liderlerinin Ak parti seçmenine çomar yobaz Ak troll v.b dediklerini hiç duymadım.

Ak parti'ye oy veren kardeşlerim diyorlar genelde.

Dolayısıyla verdiğiniz örnek tamamen saçmalık. Forumda Twitter'da falan filan birinin söylemesi ile cumhurbaşkanının televizyonda illet zillet demesi bir mi?

Korkunç çelişkiler içindesiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ne devası yaaa güldürmeyin adamı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungle2018 -- 6 Aralık 2020; 14:58:24 >
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

siz tamamen gündemin dışındasınız sanırım. çomar yobaz gibi aşağılayıcı kelimeler aldı başını gitti. Aslında sadece tek bir kanıt bile yeter o da muhalefetin çekirdek oylara sıkışıp kalması..... Açılması da mümkün görünmüyor. Sen Anadolu da ki amcaya teyzeye ak partiye oy veriyor diye aşağılayıp çomar aktroll dersen büsbütün bu zihniyetten uzaklaşırlar

|
    |
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    Ben ampülden koptum ama asla mevcut muhalefete oy atmam asla diyorum bak ufak bir ihtimalim bile yok. Benim şahıs olarak iyi gördüğüm 2 kişi var Ali bey ve mansur bey ama mansuru aday yapsalar bile o parti kadrosuna oy atmam ben. Ali beyi destekliyecem gibi duruyor.

• Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Babacan benim oy atabileceğim en son kişidir. Bu kadar falso yapan adam az gördüm. 4 yıl sustu sonra birden ortaya çıktı

|
    |
    Alqu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    8665 Mesaj

Valla güldüysen ne mutlu.

Zira vatandaşın çoğunun gülecek hali kalmadı inanılmaz kötü akp yönetimi yüzünden.

Bugünlük yeter gerisi zaman kaybı. Güneş her daim doğar, bu ülkede bu karanlık yönetimi de bitirir aydınlığa ulaşır zor olsada.

|
    |
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj

Ahaha. Falsonun kralları var bu ülke siyasetinde neyse kavgaya gerek yok senin şahsi fikrin benimde şahsi fikrim. Tercihler.

|
    |
  • Yarbay
    8665 Mesaj

CHP şeytanlaştırılıyor tüm medyanız tarafından. .

Ama Anadolu insanı iyi parti gelecek ve deva'ya ciddi ilgi gösteriyor artık. 3'ü toplamda 20'yi geçti şu son ayda haberiniz olsun.

Hadi eyvallah son mesajım dedim bir tane daha yazdım cidden yeterli.

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

sadece istanbul il başkanın dedikleri bile kafidir chpyi anlamak için ne şeytanlaştırması. Deva ilgili söylediklerinden dolayı seni pek ciddiye alamıyorum doğrusu...

|
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tüm forumlar aşırı solcu, ekşi uludağ en azından burası biraz anlayışlıdır diye düşünmüştüm ama yok yine ölümüne muhalefeti savunma var. Ben yine kendi forumuma dönüyorum saygılar. Bekle beni tyt ayt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungle2018 -- 6 Aralık 2020; 15:11:0 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    Allah fırsat vermesin bunlara derken.
    İçindekini dökmüşsün işte.

Tek cümlelik özet.

Sen şimdi böyle yazdım diye beni chplide sanırısn

|
    |
  • Yarbay
    3517 Mesaj

Bir AKP'li günde üç öğün mağdur olabilir. Bütün ülke onların kontrolü altında ama adamlara yetmiyor. Muhalefetin de majestelerinin muhalefeti olmasını istiyorlar. Hatta mümkünse hiç olmasınlar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Cancer Clinical Trials
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.