Şimdi Ara

Türkiye 'de ilk CORSAIR H100 kısa incelemesi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
901
Cevap
9
Favori
52.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dun bimeksden 373 tl satın aldım suanda stoklarında sadece 2 tane kalmıs mecıdıyekoydekı hıc bır yerde bulamadm bu urunu ama verılen paranın hakkını verıyor.
  • http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=90774

Eksen'de indirimde.Teşhir ürünümü onu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=90774

Eksen'de indirimde.Teşhir ürünümü onu bilmiyorum

tam linki kopyaladım yapıştırmak için konuya girdim ki sen yazmışsın bile.. 373 tl ye satın alan arkadaş ürünü iade edip eksenden alsın bence, tabi teşhir değilse......

• 373 mü hocam biraz fazla vermişsin gerçektende.öyle yerlerden bilgisayar parçasımı alınır.neyse gene de hayırlısı olsun.hayırlı günlerde kullan
  • Sonraki nesil soketler ile uyumlulugu nedir ? Özel bir montaj sistemi mi kullaniyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZiveR -- 13 Aralık 2011; 16:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Sonraki nesil soketler ile uyumlulugu nedir ? Özel bir montaj sistemi mi kullaniyor ?

Şuan en yeni nesil olan LGA 2011 ile uyumlu. Blok üzerindeki klips çıkartılabilir yapıda olduğu için ileriki nesillerde de yeni aparatlarla desteğini sürdürecektir diye düşünüyorum.

Türkiye 'de ilk CORSAIR H100 kısa incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 13 Aralık 2011; 19:18:00 >
  • Tesekkurler. Fiyati suanda 320Tl olarak gozukuyor, 220 Tl kisa surelik indirim miydi ?
  • Eksen Bilgisayar'da %36 indirimle o fiyata geliyordu. Sabah alınabilir durumdaydı fakat şimdi gözükmüyor. Herhalde tamamen erittiler stokları :)
  • Yetisemedik, sağlik olsun :)
  • merhaba arkadaslar bende bugün itibariyle siparişimi vermiş bulunmaktayım kapıda ödeme secenegi ile 318 tl ye geldi teknosepet.com dan aldım bilmorum nasıl bi site :) ürün bi gelsin ozaman tekrardan bilgi verirrim arkadaslar
  • Tüh eksen bilgisayarın satışını kaçırmışız. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: mania26

merhaba arkadaslar bende bugün itibariyle siparişimi vermiş bulunmaktayım kapıda ödeme secenegi ile 318 tl ye geldi teknosepet.com dan aldım bilmorum nasıl bi site :) ürün bi gelsin ozaman tekrardan bilgi verirrim arkadaslar

arkadasım bende bugun sıparıs ettım aynı paraya.. ürün geldimi sana , geldıyse kac gunde geldı ???
  • Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi işlemci üzerindeki fan kontrolcüsüne bağladığımızda fanları %100 güçte çalıştıramıyoruz. Cougar Vortex PWM 5 adet fanı bağlayabileceğim güzel bi fan kontrolcü önerebilecek var mı? Yalnız PWM ifadesine dikkat edelim. Bazı arkadaşlar bana fan kontrolcülere yanlış hatırlamıyorsam 2'den fazla PWM fan bağlanmadığını söylemişlerdi, doğruluk payı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspendos1903

quote:

merhaba arkadaslar bende bugün itibariyle siparişimi vermiş bulunmaktayım kapıda ödeme secenegi ile 318 tl ye geldi teknosepet.com dan aldım bilmorum nasıl bi site :) ürün bi gelsin ozaman tekrardan bilgi verirrim arkadaslar

arkadasım bende bugun sıparıs ettım aynı paraya.. ürün geldimi sana , geldıyse kac gunde geldı ???

teknosepette ürün stokta var gözüküyodu sonra beni aradılar ürün yok suan dediler 4 gün sonra gelicek dediler bende bimekste kampanya gördüm istanbul metrocity magazasından 276 tl ye ürünü aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Canyılmaz

Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi işlemci üzerindeki fan kontrolcüsüne bağladığımızda fanları %100 güçte çalıştıramıyoruz. Cougar Vortex PWM 5 adet fanı bağlayabileceğim güzel bi fan kontrolcü önerebilecek var mı? Yalnız PWM ifadesine dikkat edelim. Bazı arkadaşlar bana fan kontrolcülere yanlış hatırlamıyorsam 2'den fazla PWM fan bağlanmadığını söylemişlerdi, doğruluk payı nedir?

Evet ben demiştim kendi üzerindekiyle %100 olmadığını. Aerocool'un çok güzel ürünleri var Teknobiyotikten bakabilirsin. Fanları yurtdışından mı getirttin?
  • quote:

arkadaslar bu macunu aldım nasıl ?http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=900100261

Orta kalitede olan bir macun. MX-2 'nin performansı buna göre daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen54

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Canyılmaz

Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi işlemci üzerindeki fan kontrolcüsüne bağladığımızda fanları %100 güçte çalıştıramıyoruz. Cougar Vortex PWM 5 adet fanı bağlayabileceğim güzel bi fan kontrolcü önerebilecek var mı? Yalnız PWM ifadesine dikkat edelim. Bazı arkadaşlar bana fan kontrolcülere yanlış hatırlamıyorsam 2'den fazla PWM fan bağlanmadığını söylemişlerdi, doğruluk payı nedir?

Evet ben demiştim kendi üzerindekiyle %100 olmadığını. Aerocool'un çok güzel ürünleri var Teknobiyotikten bakabilirsin. Fanları yurtdışından mı getirttin?

evet fanları yurtdışından getirttim bu siteye göz atabilirsin..

http://www.aquatuning.de/

• quote:

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=2751

dediğiniz bu ürünmü?

Evet bu ürün. Yanlız tek bilgisayar için kullanacaksınız miktar olarak 30gr. çok fazla bence. 5gr. 'lık tüplerden bulmaya çalışın.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.